Rubriek 6: Klasse B(1.00 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS 

Ontbrekende combinatienummers doorgeven voor aanvang van de rubriek anders HC starten!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 9 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 134 Willemijn Poels Gladstone - HC
2 164 Linda Järn Carlottie Z Carat Venlo HC
3 Michael Grijmans Hands Up HX Applaus Erp HC
4 Elke Geraedts Chuckie Casiro I Baexem HC
5 Maud Schouwenberg Hebron Numero uno swalmen HC
6 158 Anniek Vervoort Histique Bustique Kessel
7 Elisabeth Aspen Gloridays Vittorio Meterik HC
8 Mariëlle Friesen Chicago Shakiro Ommel HC
9 Phil Theelen Kibidou Topas Haelen
10 Roy Rutten Gringo Tyson heythuysen HC
11 166 Christina Kallmert Dariana Namelus R Oirlo HC
12 Patrick Jacobs Gecella Zambezi Meterik HC
13 Mélanie Marek Coenig Venray
14 167 Sanna Olsson For ever Grubbenvorst HC
15 Megan Burhenne Denver Stm Zurich Venlo
16 Rens Verberk Ferry van den Hoogeweg Namelus R Oploo HC
17 Garby Noij Anytime Timeless Heumen HC
18 Lotte List Apikiss Nn Sevenum HC
19 Saskia Drissen Verona Maasbree
20 Tony Vestjens Idyllo Indoctro Baexem
21 168 Luc Steeghs Eloma Vegas Vdl Baarlo HC
22 162 Linda Järn Pearls River CB Radisson Venlo HC
23 Michael Grijmans Huro's Hanna Mundig R Vleut Erp HC
24 Paul Janssen Estee Numero Uno Well HC
25 Freek Vestjens Cloud Clarimo Sevenum HC
26 Anne van der Biezen Gream Verdi Uden
27 Luc van Horen High Fidelity Spartacus Panningen
28 55 Rodrigo Morgado Bustique - Venray HC
29 Simone Camp Evident Lordanos Ell - Leudal
30 17 Sarah Barker Hilton Contendros HC
31 190 Floor Rouers Gentle Molga Arthos R Havert HC
32 Jeffrey Schmitz Vilja C Z Verdi Schimmert
33 173 Jan Maly Caspian 1498 Carpalo Maasbree HC
34 Michel Schreinemachers Figaro S Carthino Z Velden
35 143 Eric Jr. van der Vleuten High Five Berlin HC
36 154 Maxime de Clercq Haydn Zambesi HC
37 Luca Holthuisen Adimo Z Andiamo belfeld
38 171 Stefanie Heermann Quiz 6 Quintender Bochum HC
39 2 Rachel Geusens Maisie nn HC
40 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem HC
41 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Meterik
42 Mariëlle Friesen Victor Victorio Ommel HC
43 Phil Theelen Nerlinneke Z Non Stop Haelen
44 102 Willemijn Poels Fendi - HC
45 Roy Rutten gussini parisol Cassini heythuysen HC
46 175 Sanna Olsson Havanna Cantos Grubbenvorst HC
47 176 Johan Bergs Gregita Vittorio Grubbenvorst HC
48 Marco Brinkman Ferrari Verdi twello HC
49 73 Barbara Angenendt Caja Holsteiner von Cassiano HC
50 75 Bjoern Rauls Samoa nn Hattingen HC
51 Paul Janssen Gentlewoman Van Goch Well HC
52 177 Christina Kallmert Gwendolyn HX Ukato Oirlo HC
53 163 Linda Järn corona HB Z coriano z Venlo HC
54 Michael Grijmans Huro's Fantastic Color R Vleut Erp HC
55 26 Pieter Keunen Fearless V Indorado HC
56 144 Eric Jr. van der Vleuten Hoover - HC
57 178 Willemijn Poels Fendi - HC
58 183 Roy Rutten gussini parisol Cassini Heythuysen HC
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100 175 Sanna Olsson Havanna Cantos Grubbenvorst HC