04 - Juniors - Individual Test


<< Back to competition

Elkor Groep Prix

CDI Juniors
Individual test Juniors edition 2009 update 2016
Thursday June 2nd 2016 Competition: 4 Arena: 1


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 2 juni 2016
Tijd: 11:00
Jury‘s
H V. Truppa (ITA)
C R. Saleh (FRA)
B C. Halsall (GBR)
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 120.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 80.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 50.-
7e prijs: € 40.-
8e prijs: € 20.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
11:00 1 205 Hanna CHEVANNE WINEYARD WOLKENTANZ II (HANN) FRA
11:08 2 211 Iris HOUWELING ABOUT TIME Tuschinski NED
11:16 3 230 Jazmin YOM TOV WILLEM ALEXANDER Negro HUN
11:24 4 227 Veronique VAN DER PANNE HEXAGON'S FENO Rubiquil NED
11:32 5 222 Lina UZUNHASAN DONNA RAY UNITED USA
11:40 6 217 Phoebe PETERS DENFORD SURPRISE Concorde GBR
11:48 7 202 Yoeki BOS WINNETOU REDFORD NED
11:56 8 210 Anna GUSEYNOVA LAUDA LAUDABILIS RUS
12:04 9 207 Xanthe DE BACKER EL FORTUNA VAN DE VOGELZANG Sir lui 330346793 BEL
12:12 10 225 Britt Van Der PANNE ATINK Tuschinski NED
12:20 11 214 Philippine LECLERCQ KHALLGAZEL DU MAUPAS GAUGUIN DE LULLY FRA
Pauze (20 minuten)
12:48 12 208 Esmee DONKERS ZAFFIER PAINTED BLACK NED
12:56 13 220 Mylene SPAAK ZITELDO ROYAL DANCE NED
13:04 14 204 Emily BRADSHAW REMARKABLE ROYAL DIAMOND GBR
13:12 15 221 Clarissa STICKLAND DON BENCEDOR VAN HET LISPERHOF Don Frederico FRA
13:20 16 223 Josephine VAN DALSEN DONRAVA VAN DEN AARD Negro NED
13:28 17 216 Bo OUDHOF COLT SOLLENBURG VIVALDI NED
13:36 18 203 Yoeki BOS SANDMAN RAGAZZO NED
13:44 19 224 Diana VAN DE BOVENKAMP CORVETTE Rhodium NED
13:52 20 218 Maybrett SCHREUR FEINSLIEBCHEN Florestan I NED
14:00 21 206 Yu-Chi CHIU CARLOS RAMIREZ Cardenio TPE
14:08 22 232 Lisanne ZOUTENDIJK KOSTENDRUKKERS RINGO STAR RICCIONE NED
14:16 23 229 Mercedes VERWEY WIOLITA SAN REMO NED
Pauze (20 minuten)
14:44 24 219 Florence SIEMER ZIDANE INSPEKTEUR BEL
14:52 25 212 Fabienne JONGEN BOTTICELLI OBELISK NED
15:00 26 226 Britt Van Der PANNE VALENTINO Osmium NED
15:08 27 215 Theodora LIVANOS ZIDANE UNIVERSO GRE
15:16 28 231 Jazmin YOM TOV OLDI 67 SWAGMAN HUN
15:24 29 213 Denis KITAEV WILHELM Wolkentanz RUS
15:32 30 209 Esmee DONKERS CHAINA SIR DONNERHALL NED
15:40 31 228 Febe VAN ZWAMBAGT FS LAS VEGAS LORD LOXLEY I NED