Rubriek 10: Klasse Z (1.30 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen Competitie

Aanvang 13:30 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 19 juni 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Anne - Marie Poels Celvin Rafael swolgen
2 Cristophe Meirsschaert Chacco nn fdfd
3 Johnny Stevens Evico van de berghoeve Cicero z Bocholt
4 159 Gina Giordani Calee -
5 Lars Kersten Enturano NN egchel
6 Leon Thijssen Bulavsco Verdi sevenum
7 184 Mel Thijssen corientes Z clinton Sevenum
8 Teun Vestjens Ekilly van der Horst Berlin Sevenum
9
10 Esther Van Der Rijst Chiquita B Z Chippendale Zutendaal HC
11 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
12 191 Harry Marshall Folly Foot -
13
14 Sanne van Gendt Lincom's Freedom CL Indoctro Nuenen
15 142 Shamac Konopacki Numero's diamond Numero uno De Mortel
16 Robbert Ehrens Dolce Vita Lancaster V Sevenum
17 Silvie Liebing Egane Whitaker Meterik
18 cecilie hatteland cougar calvados z Dilsen
19 Dave Maarse Fastrella BM Astrello Wellerlooi
20 Rodrigo Morgado Forlan Bustique Venray
21 Luc Steeghs Daranka Canturano Baarlo
22 Miranda Harrington Delithius Zidane Ospel
23 Pieter Keunen Entertainer Warrant Kessel
24 Moniek Banens Juna van het keizershof Numero Uno schimmert
25 Frederique Lebon Ginde van de Withoeve Enrico van de Withoeve Leusden
26 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
27 182 Patrick Lemmen Valcao nn Baarlo
28 172 Anne - Marie Poels Cadell Van Gogh Swolgen
29 Johnny Stevens Haerton van de berghoeve Nonstop Bocholt
30 105 Cathy Spaas Jaipur van de Distelhoeve Chippendale
31 160 Gina Giordani Alpina -
32 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
33 Boy Peels Elandria Quasimodo Z Waalre
34 119 Sean Cubitt Richie Corrado
35 Maud van den Bogaart Dakota Van Gogh Oss
36
37 Lars Kersten Van Gogh nn egchel
38 Rob Tijskens Jabeau Diaubeau Bocholt
39 203 Marcel Groen MJT Carnaval nn Mierlo
40 Malin Parmler Jasmijn van t eigenlo Diamant de semmily Mierlo
41 Cristophe Meirsschaert Jack Daniels nn fdfd
42 Loewie Joppen Fabergé H & S Corneille Maasbree
43 Reggy Hoffmann Poison Ivy Mermus R Helmond
44 Leon Thijssen Calvino - sevenum
45 185 Mel Thijssen Barrichello nn Sevenum
46 Teun Vestjens Electra Vleut Sevenum
47 Tim van de Oetelaar Explosion Applaus Kessel
48 Joni Vollenberg Elegance Cicero van Paemel Z melderslo
49 Harry van Dooren Delta Mossels Arena's J'adore Toulon heeze
50 Fleur van Lier Evergreen cristall Diarado sevenum
51 Dorien Boden Basha Cartano Sevenum
52 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter Tegelen
53 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
54 cecilie hatteland La Carina lawito Dilsen
55 kris christiaens charlemagne jt z cachas dilsen
56 68 Maxime de Clercq Gantico Canturo
57 173 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
58 Robbert Ehrens Indigo Indoctro Sevenum
59 Julius Schulze-Hesselmann Lakanaro Landklassic Dortmund
60 Jeroen Scheepers King Kong Douglas Dilsen
61 Julius Schulze-Hesselmann Lakanaro Landklassic Dortmund HC
62 Dave Maarse Finesse B Vigo D'arsouilles Wellerlooi
63 Luc Steeghs Everest Carambole Baarlo
64 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado Ospel
65 Pieter Keunen Mojito Krunch De Breve Kessel
66 Leon Thijssen Machu Pichu - sevenum
67 Mel Thijssen Enrique Tangelo vd Zuuthoeve sevenum
68 132 Teun Vestjens Queen Josephine Quidam de Revel Sevenum
69 Tim van de Oetelaar Filippe Solier B Cantos Kessel
70 Cristophe Meirsschaert jonas de petit vivier nn fdfd
71 Uwe Schmitz CORONAS Nettetal
72 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Middelbeers
73 208 Tim van de Oetelaar Ewavanta - Kessel HC
74 209 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen HC