Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

starten op volgorde


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 4 september 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
G Smies
W van Stiphout
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 236 Sanny van de Velden Esta Zidane
2 230 Bas Knijff Gandi Andiamo
3
4
5 259 Michael Grijmans Huro's Fira Zambesi Erp
6 73 Dana Gosen Akropolis E Z Air Jordan Z Geldrop
7 77 Bente Kuipers Go go move Bustique .
8
9 220 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Vessem
10 98 Julia Van Kuijk Gin Gin Astrello Vught
11 211 Ilse Fens Bacorde Parco
12 238 Britt Snoeks Glorieus NN Valkenswaard
13 78 Stijn Theeuwes Dopharma's Dior Diarado .
14 147 Amber Hellmeister For Gold HDH Heeze
15 43 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
16 63 Mandy Jansen Gibson S Diamant Breugel
17
18 132 Marielle de Veer Louis vuitton Thunder vd zuuthoeve Berlicum
19 121 Jarno van de Geijn van Schijndels Celvin Calvaro Z
20 149 Leon Hegge Famke Adina HDH Bacardi VDL Heeze
21 49 Casper Timmermans charoon van de Rietvenne Waspik
22 24 Julia Geers Fleur Donja Vleut Breugel
23
24 40 Monique van Roy Ferrari Namelus R Reusel
25 14 Jur van Kimmenade Dapatero Zapatero Weert
26
27
28 187 Danny Braat Eindhoven cicero z van paemel Son
29 190 Jasper Oomen Eyecatcher Contador Oirschot
30 59 Malin de Vries Grande Dame HDH Cream on Top Leende
31 82 Marlies Hoorn Gigolo Sevenum
32 258 Michael Grijmans Equine W Zento Erp
33 247 Yentl Tops Julyjade s z Jumpy des Fontaines Nuenen
34 71 Laura Hoogeveen Bellissima Jumbo Jet Weert
35 205 Boy Peels Liberty van de Broekkant -
36 79 Stijn Theeuwes Dopharma's Goedzo Vittorio .
37 99 Julia Van Kuijk Bocelli Vainquer Vught
38 146 Amber Hellmeister Galino HDH Arthos Heeze
39
40 151 Leon Hegge Cream Couleur HDH Cream on Top Heeze
41 200 Marco van Beers C'est Bon Gln Numero Uno Liempde
42 188 Jorn Verbakel Da Vinci Unaniem Lieshout
43 185 Mark Gerrits Faleva H Azteca Vdl Wilbertoord
44 181 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado Breugel
45 164 Jody Datema Riverman's Son Riverman Veghel
46 131 Marielle de Veer Catello Z Calato Berlicum
47 168 Journey van Eerd Knegt's Glenn R Spartacus Oerle
48
49 206 Boy Peels Garcon du Cini Gaillard De La Pomme
50 64 Dominique Langens El Gore Go -- Nuland
51
52 34 Wil Schellekens Flyer sierappel Esbeek
53 213 Britt Snoeks Energy Landino Valkenswaard
54
55 239 Tom Schellekens Casalletto Onbekend Esbeek
56 20 Martijn Wijlaars Sandro Z Clint Z Waalre
57 17 Christel Nooijen Cyano Z Caritano Z Milheeze
58 1 Ines Kessels Camacho Andiamo Nederweert
59 257 Rosanne Janssen Mon Cheris Blue Z Mr. Blue Lierop
60 231 Bas Knijff Gwenna N Kashmir van het Schuttershof
61 249 Yentl Tops Eltjade S Nabab de Reve Nuenen