Rubriek 9: Klasse B (1.00 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

KNHS Wedstrijd

Let op!! Indien we bij aanvang van de rubriek geen combinatienummer van je hebben wordt je start HC.

Aanvang: +/- 16:50 uur

Klassiek parcours direct op stijl


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 28 mei 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Dionne Dorssers Dream Girl Namelus R Beringe
2 Henna Björkbacka Corrida Greja Cattio Gilze
3 17 Inge Sonnemans Charly Cayada Panningen
4 254 Jeffrey Schmitz Vilja Verdi - HC
5 6 Claudia Enders Filena Cassini Boy Junior Horst
6 50 Lotte van den Broek Gucci Chellthago Z Lierop
7 Renee van der Westen Hedwig Crespo VDL Someren
8 255 Thieu Hendriks Athina Arko III Roggel HC
9 29 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree HC
10 Phil Theelen Nerlinneke Z Non Stop Haelen
11 42 Marjan Poukens Colonel vh Bergerven Z Clintissimo Z Maaseik HC
12 41 Asaf Abudi Clear round Clearway Maasbree
13 Kim Rothengatter VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon HC
14 Koen Janssen Flicona Gaillard de la Pomme Dilsen
15 36 Gaby Maarse Hoby Keysershof Astrello Wellerlooi HC
16 11 Lynn Meijers darius hv darco Schimmert HC
17 Ank van de Goor Dizzerd Wizzerd sevenum
18 Thijs Linders Famorka Zidane Baexem
19 Robert Bole Fé Classe vdl broekhuizen
20 49 Marc Beckers Doretta SR Zirocco Blue Roggel HC
21 Tony Vestjens Idyllo Indoctro Baexem
22 129 Roald van Lankveld Dabell Accorado Ysselsteyn HC
23 2 Erik Teepen Havanna Gaillard de la pomme Venlo HC
24 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
25 Paul Janssen Gentlewoman Van Goch Well HC
26 Esmee van der Woude Charming Rosa Vaillant Huizen
27 256 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Giovanni Vingino Maasbree HC
28 Kim Jacobs enjoy z echo van het spieveld rucphen
29 167 Aylin-filiz Bego Garthago Mylord Carthago Meerlo
30 257 Anne Ebisch Fabiano Warrant Neerkant HC
31 Emma Bro?nda Coco de Conte Gilze HC
32 Janneke Verlouw Gezant Maasbree
33 Maikel Daniels Fleur Carthino Z Meijel
34 170 Willemijn Poels Fendi Corland HC
35 Robert Janssen Elaunay Unaniem wanssum HC
36
37 Veronique van Neer Fifty-Fifty Vleut Beesel
38 Mariska Ewalds Highway Tangelo v.d. Zuuthoeve Baarlo
39 247 kris christiaens lorenta cardento Dilsen-stokkem HC
40 30 Jan Maly Faristo Aristo Z Maasbree HC
41 Phil Theelen Kibidou Topas Haelen
42 21 Myrthe Sonnemans Lewis van Equinta Edjaz van 't Merelsnest Panningen
43 20 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill Panningen
44 48 Mans Buurman Gimba Ukato Roggel HC
45 Pieter van Kemenade Grande Diva Canstakko Someren
46 34 Gaby Maarse He's so Handsome Astrello Wellerlooi HC
47 Britt Lindhout Lieve vd Sonniuswijk Cicero eindhoven
48 britt bastings Enjoy upgrade geleen
49 Michel Schreinemachers Figaro S Carthino Z Velden
50 15 Jamie Schroembges Faradette S Calato Wellerlooi HC
51 40 Asaf Abudi Hantano Quasimodo Z Maasbree
52 Kim Rothengatter VDL Groep Gregory Z Cassanova Z Hoogeloon HC
53 Koen Janssen Grasshopper Phin Phin Dilsen
54 200 Ank van de Goor Hermes - Sevenum HC
55 12 Lynn Meijers Donna HV whistler Schimmert
56 Thijs Linders Napoli Nabab de Reve Baexem
57 Jorn Emschove VDL Groep Gold Lady Kashmir van Schuttershof Hoogeloon HC
58 Joep van der Kampen VDL Groep Gloria Nabab de Reve Hoogeloon HC
59 7 Aylin-filiz Bego Happy Hour HTR Jumpilot Meerlo
60 Kim Mestrom Zyrene Proosthof Z Zambesi ohe en 7 HC
61 43 Marjan Poukens Inepomme vh Welthof Non Stop Maaseik HC
62 Tim van de Oetelaar Haufom Tangelo van de Zuuthoeve Kessel HC
63 Roald van Lankveld Garieska V Ukato YSSELSTEYN HC
64 Britt Paesen Caliber Z Concordance Overpelt
65 Saskia Drissen Verona Maasbree
66 Kylia Houben First Flow Numero Uno Roggel
67 Jada Golsteijn Salomo Hemmingway Roosteren
68 Megan Burhenne Denver Stm Zurich Venlo
69 Liana Peters Soul Sister Gentleman Sevenum
70 31 Jan Maly Selibria Belfast Vasury Maasbree HC
71 Phil Theelen Whoopi Romantico Ii Haelen
72 47 Mans Buurman Minka Ukato Roggel HC
73 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II Someren