Rubriek 7: Klasse M (1.20 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

KNHS wedstrijd

Let op!! Indien we bij aanvang van de rubriek geen combinatienummer van je hebben wordt je start HC.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 28 mei 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Anne-martine van Liere Goya vls Unaniem Weert
2 Jonna Martinson Fiji Lexicon Sterksel
3 Laura Hoogeveen Funny Face Upgrade Weert
4
5 Nicole Caris christa contender maria hoop
6 189 Oda Charlotte Lyngvar Fiestamunde Cantos Baarlo
7 205 Robbert Ehrens Chacco Me Biolley Chacco Blue Sevenum HC
8 Sylvia Dorssers Chacco Ferro Maasbree
9 226 Bram Coosemans Famous Numero uno Maaseik HC
10 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
11 Gaby Maarse Quatrella Quasimodo Z Wellerlooi
12 186 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo HC
13 Kim Emmen Farah Arezzo VDL Dinteloord
14 Leon Thijssen Gemma - Sevenum HC
15 Skye Morssinkhof El Vigo Ukato Hierden
16 Niclas Parmler VDL Groep Edison Calido I Hoogeloon
17 223 Peter Peeters Easy Vaillant Maasbree HC
18 212 Pieter Keunen F.Umonia Chellano Z Kessel
19 127 Thiago Ribas da Costa Joyce vh Heike lordanos Ysselsteyn HC
20 Juliette van Montfort Leonardo Z Lordanos Mariahoop
21 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
22 177 Tim van de Oetelaar Gonique d.n. Bustique Kessel
23 Joep van der Kampen VDL Groep Dumba Z?rich Hoogeloon HC
24 Jorn Emschove VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon HC
25 224 Marlies Hoorn Doukle Lord Z Sevenum HC
26 225 Rodrigo Almeida For Ever de la Roque For Hero. Maasbree HC
27 Paul Janssen Bandito Empire Well
28 Jan Maly Everton Tren Ustinov Maasbree
29 Anne-martine van Liere Geronimo vls Quality Time Weert
30 Demi van Grunsven Ever So Clever Cassini 1 Handel
31 Martijn Verpoort Federer Canturano Handel
32 Angelique Dohms Corfulya Carolus II Beesel
33 213 Niels Tacken Diranca S Zambesi Meterik HC
34 246 kris christiaens charlemagne jt z cachas Dilsen-stokkem HC
35 Ralph Slaats Dakiro Van Berkenbroeck Perhaps Vh Molenvondel Waalre
36 Jeroen Bruens Bibisi CKV Calato Kama Eindhoven
37 Jonna Martinson Fritske Chacco Blue Sterksel
38 Laura Hoogeveen Massage Hippique Quibus Quasimodo Z Weert
39 Nicole Caris true love blue toulon maria hoop
40 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
41 229 Robbert Ehrens Kien van Koekshof Cicero van Paemel Sevenum HC
42 Sylvia Dorssers Freelancer Arthos R Maasbree
43 Rens Verberk Fawanda Namelus R Oploo
44 Twan van Dijk Eclips Wizzerd Baarlo
45 196 Paris Morssinkhof Lamborghini Hierden
46
47 187 Christina Kallmert Dame Toltien Douglas Oirlo HC
48 Tim van de Oetelaar El Basta Mr. Blue Kessel
49 Jalissa Steevens Cat Wiesle Z Catoki geldrop
50 227 Bram Coosemans Jeragon Zharos r Maaseik HC
51 Babette Kuijpers For You & Me Z oirlo
52 82 Dave Maarse Gail’s Evergreen - Wellerlooi
53 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord
54 Leon Thijssen Machu Pichu - Sevenum HC
55 Oda Charlotte Lyngvar Trouble Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
56 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
57 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
58 Pieter Keunen Falony Cardento Kessel
59 183 Thiago Ribas da Costa Dublin - Ysselsteyn
60 230 Anne-martine van Liere Gilithyia VLS Zagreb Weert HC
61 Teun Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
62 Paul Janssen Elvis Namelus R Well
63 Maikel Roggen Caluna's Valentino Singapore Heythuysen
64 231 Linda Metsämäki Deblin H.V Berlin Maasbree HC
65 59 Lisa Cubbit Luna - HC
66 232 kris christiaens zamora z zandor z Dilsen-stokkem HC
67 Marco Jaspers Fortuna Nabab De Reve Swalmen
68 Angelique Dohms Diva Gs Whitaker Beesel
69 Nicole Caris Fadelheid Namelus R maria hoop
70 Niels Knape Famanta Numero Uno Baarlo
71 Robbert Ehrens Lamborghini Lord Pezi Sevenum
72 Sylvia Dorssers Eelcko ZAPATERO Maasbree
73 Ellen Poels Cas Caretano Z Heide
74 202 Ben Boessen Royal Gold Geulle
75 Jeffrey Schmitz Acantos -
76 Fabienne Damen Zerana Koriander Ohé en Laak
77 188 Christina Kallmert Garanta Cardento Oirlo
78 Maykel Boessen Zaire Tenerife Vdl Geulle
79 27 Stefan Holvast Vicelich - Elst Gld
80 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelsom
81 228 Bram Coosemans Kaat Andiamo Maaseik HC
82 Kim van Heel Ejay Namelus R erp
83 Luuk Verberk Forsite Namelus R Oploo
84 Fien van de Goor Lucky strike corland sevenum
85 Sayge Quaedvlieg Femme Fatale Vader Onbekend Waldfeucht
86 Robert Janssen Baltimore Cartano wanssum
87 Twan van Dijk Astrix -- Baarlo
88 Skye Morssinkhof Lucas Hierden
89 Jalissa Steevens Silas Stalypso geldrop
90 Babette Kuijpers Horse Victory's D-Day oirlo