Rubriek 6: klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

KNHS wedstrijd

Aanvang 8 uur

Let op!! Indien we bij aanvang van de rubriek geen combinatienummer van je hebben wordt je start HC.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 28 mei 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Imke Gradussen chagall Z chardonnay Z 6102RV
2 Jorn Emschove VDL Groep Clemens Z Calvaro Hoogeloon
3 Lynn Meijers CGD Upsake AG Z Ustinov schimmert
4 203 Paul Janssen Estee Numero Uno Well HC
5 Erwin Bos Eye witness Nn Eersel
6 Amy Dani?ls Esperanza Carthino Z Meijel
7 Anne Ebisch Estera Warrant Neerkant
8 Christel Nooijen Cyano Z Caritano Z Milheeze
9 Vivian Vestjens Zipper Voltaire Kessel
10 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
11 51 Silvia Foppiani Bieni nn
12 Robert Bole Firamee Diarado broekhuizen
13 211 Patrick Kool Carina Z Caretano Z Venlo HC
14 Petra Coppus Glennis Grace Quality Time Baarlo
15 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
16 Melanie Gommans Blancasiana L Ultimo Venray
17 Anne-martine van Liere Geronimo vls Quality Time Weert
18 206 Marek Leufkens Galaxy Horst HC
19 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
20 Ron Theelen Caruso Z Cobra Beringe
21 Bianca Enders Elena Cassini Boy Junior Castenray
22 Alessandra Wiezer Cricket Chellano Z Weert NL
23 207 Beau Schuttelaar Flint K Zapatero vdl Tegelen HC
24 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
25 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
26 Ricardo Hartman Gode E Clinton venlo
27 Sanne v.d. Sommen Favola Ginus Weert
28 Ilse Gielen Who Fruhlingshaft Roggel
29 Erik Teepen Full Speed Gaillard De La Pomme Venlo
30 Anouk Geunis Florette Wizzerd bocholt
31 Jan Maly Elandra Zirocco Blue VDL Maasbree
32 Luuk Driessen Giominka Numero Uno Grashoek
33 Julie Dorssers Chicaro Carambo Beringe
34 Roel Dorssers Dionne Vaillant Beringe
35 Tara Titulaer Dango H T R Van Gogh Lottum
36 210 Luca Holthuisen Adimo Z Andiamo Belfeld HC
37 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
38 Imke Gradussen Feberlina Calvaro Z 6102RV
39 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
40 Skye Morssinkhof Bendix Hierden HC
41 Lynn Meijers www.lekkerspanje.nl -- schimmert
42 Skye Morssinkhof Bendix Hierden
43 Chloe Reichard Elan Amp?re Rijkevoort
44 Paul Janssen Gare du nord Indoctro Well
45 Erwin Bos Funk nn Eersel
46 Rodrigo Almeida Dylano Diarado Maasbree
47 144 Liza Tiebot Fybalia HS Whistler
48 143 Kristian Houwen Gullit HBC nn
49 Christina Kallmert Falina E Emilion Oirlo HC
50 Dave Maarse Free Numero Uno Wellerlooi
51
52 91 Elisabeth Aspen Graziano Meterik HC
53
54 Jonna Martinson NN Sterksel
55 185 Laura Hoogeveen Jameson Laughton, Weert
56 Pieter van Kemenade Bella Vita Quatro Someren
57 Asaf Abudi Kokidoki van de broekkant Maasbree
58 Vincent Dings Dublin HDH Heeze
59 Anne-martine van Liere Gilithyia vls Vader Onbekend Weert
60 51 Silvia Foppiani Bieni nn
61 Robert Bole Geste Rosa Numero Uno broekhuizen
62 Marc Beckers Gothique Zacharov roggel
63 Marlies Hoorn Gigolo Sevenum
64 Rebecca Kaarem Esteban - Eindhoven
65 Anouk Geunis Faranta Warrant bocholt
66 Sylvia Dorssers Grandor Lexicon Maasbree
67 Thiago Ribas da Costa Duranta Canturano Ysselsteyn HC
68 Beau Schuttelaar My Boy Z My Lord Cartagho Tegelen
69 Joep van der Kampen VDL Groep Fire Numero Uno Hoogeloon
70 Iris Verhoeven Elsludine S Indoctro Merselo
71 Sanne v.d. Sommen Lucky Lord Z Lord Z Weert
72 Peter van Stiphout Chihua Z Caridor Helenaveen
73 28 Rodrigo Almeida Action Maker Z Action Breaker Maasbree HC
74 Jan Maly Emarusa H Indoctro Maasbree
75 Paul van Montfort Now or never Numero uno Mariahoop
76 181 Linda Metsämäki Corein Asm Vittorio Maasbree HC
77 Jeffrey Schmitz Akisha - -
78 Iago Fratti Elmo AC NN Lierop
79 Martijn Verpoort Amaretto B Air Jordan Handel
80 Demi van Grunsven Karuso vd Bisschop Darco Handel
81 204 An Verschelde Napolitano Nabab de Reve Maaseik HC
82 168 Willemijn Poels Joker Cicero HC
83 Robbert Ehrens Cancara Avo's Z Cancara Sevenum
84 Kim Emmen audi's gunpower eldorado van de zeshoek Dinteloord
85 59 Lisa Cubbit Luna - HC
86 Imke Gradussen London Non Stop 6102RV
87 Jorn Emschove VDL Groep Gistique Verdi Hoogeloon
88 Lynn Meijers Www.valiance.nl Padinus schimmert
89 Paul Janssen Gino Zaval VDL Well
90 Erwin Bos My lady c Nn Eersel
91 Angelique Dohms Exandor Gs Landor S Beesel HC
92 Christina Kallmert Flanagan Clinton I Oirlo HC
93 Dave Maarse Good Fellow Astrello Wellerlooi
94 198 Skye Morssinkhof El Vigo Ukato Hierden
95 208 Elisabeth Aspen Garfield Chellthago Z Meterik HC
96 Jonna Martinson Fiji Lexicon Sterksel
97 Laura Hoogeveen Funny Face Upgrade Weert
98 Pieter van Kemenade Galant Legolas Someren
99 Rodrigo Almeida Lovely van de Broekkant Heartbreaker Maasbree
100 Vincent Dings Escape HDH nn Heeze
101 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
102 Anne-martine van Liere Goya vls Unaniem Weert