Rubriek 4: Klasse Z (1.25 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De Peelbergen Competitie

Aanvang: +/- 13:40

Halverwege de rubriek zal er een korte sleeppauze zijn en is er tevens de mogelijkheid om het parcours te verkennen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 27 mei 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 135 Gina Giordani Calee -
2 Niels Knape Famanta Numero Uno Baarlo
3 Jenny Kainulainen kebi -
4 Katharina Offel Amarant d'Amour nn -
5 Kessy van Berlo Etrusk Singapore veghel
6 Kimberley Winsingh Duvel - -
7 Marcel Willems Elomah koningsbosch
8 Oda Charlotte Lyngvar Gaza Gaillard De La Pomme Baarlo
9 Sacha de Wit Millstream's Eurostar corland -
10 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
11 66 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof
12 Marten Gunnarsson Flach je T'aime Flamenco Maasbree
13 Christopher Klasener Danoontje Unaniem -
14 Dennis Evertse Finn Bustique Bakel
15 Dave Maarse Fastrella BM Astrello Wellerlooi
16 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
17 Ellis Pex Equirano canturano Sint joost
18 Eva Ollula Cadiz Vancouver Sevenum
19 159 Joep van der Kampen VDL Groep Eternal Flame Mr. Blue Hoogeloon
20 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
21 Marco Jaspers Cayenne Celano Swalmen
22 Miranda Harrington Baron Colman Ospel
23 139 Tobias Meyer Nummer Unico nn
24 109 Pieter Keunen Eagle Eye HX Applaus Kessel
25 101 Martina Bernini Economy -
26 Rebecca Lindberg Chico Z Clinton I Aarle-Rixtel
27 Tim van de Oetelaar Filippe Solier B Cantos Kessel
28 131 Gina Giordani Charity -
29 128 Roald van Lankveld Extra J Numero Uno Ysselsteyn
30 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
31 Niels Knape Dantura Canturo Baarlo
32 Jenny Kainulainen Excite -
33 Katharina Offel Sandro Girl - -
34 Kessy van Berlo California 70 vb cancoon veghel
35 Marcel Willems Elvira koningsbosch
36 Oda Charlotte Lyngvar Florilottie Numero Uno Baarlo
37 Sacha de Wit Clyde Clarimo -
38 Jan Maly Ozzy -- Maasbree
39 Jack Ansems Dosco Van De Postbaan Con Air Roosendaal
40 Mathijs van Asten Amelusiana Calvaro z Ysselsteyn
41 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
42 Christopher Klasener Evie - -
43 Tamarin Christie King Clearway Ophoven
44 84 Nicole Caris forinka zambesi Maria
45 Christina Kallmert Dakarla Upgrade Oirlo
46 Gert Bloemen Heaven v/h Bloemenhof z Hardrock z Overpelt
47 Sanna Olsson Dailady Lavaletto Grubbenvorst
48 Dennis Caubergs codermie Echt
49 Therese Henriksen Sandro Meuween
50 147 Frank Schuttert Dy zento - Meeuwen
51 Sandra Klaessen esprit Neer
52 Rob van Bussel Toll Annabel II Onbekend deurne
53 Yannick Hendrikx Esprit Calvaro Z deurne
54 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Maasbree
55 Loewie Joppen Fabergé H & S Corneille Maasbree
56 Anne Benkert L' Amie Lerano Weert
57 137 Tobias Meyer Go for It Toulon
58 Dave Maarse Finesse B Vigo D'arsouilles Wellerlooi
59 Gaby Maarse Figaro Astrello Wellerlooi
60 Martien Amendt Doloris Harley VDL broekhuizenvorst
61 Ellis Pex Evita Numero uno Sint joost
62 Eva Ollula Enjoy Viceroy Sevenum
63
64 Tim van de Oetelaar Explosion Applaus Kessel
65 132 Gina Giordani Lichtschein -
66 Joep van der Kampen VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
67 Kim Sturme Fadina GLN Padinus Bakel
68 Niels Knape Zalandra Zento Baarlo
69 Jenny Kainulainen Year One - -
70 Kessy van Berlo Elegant Vb Verdi veghel
71 Marcel Willems Jarvinka OH koningsbosch
72 Oda Charlotte Lyngvar El Cate Cantos Baarlo
73 Jack Ansems Diva Cantos Roosendaal
74 32 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
75 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
76 Pieter Keunen Enzo Ustinov Kessel
77 Christina Kallmert Ferdina Ustinov Oirlo
78 Rebecca Lindberg Himalaya Z Hickstead Il (ex. Z) Aarle-Rixtel
79 Asli Gulec Electric Onbekend Baarlo
80 102 Martina Bernini Classic de la Velle Onbekend
81 Christopher Klasener Express blue -
82 Asaf Abudi Dixxie Maasbree
83 Loewie Joppen Diva Duc Of The Lowlands Duc Du Rabutin Maasbree
84 Tamarin Christie Jacinthe Winningmood Ophoven
85 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
86 Emma Bro?nda Ralph de Conte Centimor Gilze
87 Dennis Caubergs Quintus Mina Z Quintender Echt
88 Therese Henriksen Quintini Meuween
89 157 Frank Schuttert Imke - Meeuwen
90 Sandra Klaessen excuus me Cicero Z Neer
91 Rob van Bussel Forever Blue Chacco Blue deurne
92 Yannick Hendrikx Explosief Numero Uno deurne
93 94 Louis Wood Balou nn
94 Kimberley Winsingh Quilazio - -
95 80 Dave Maarse Goldika Cartier van de Heffinck Wellerlooi
96 Martien Amendt Batari Larino broekhuizenvorst
97 Terry van de Wetering Cryolita S Ginus De Mortel
98 Tim van de Oetelaar Esmee Carthino Z Kessel
99 133 Gina Giordani Cevio -
100 54 Yehia Fahmy Apple de coquerie Calvaro
101 56 Niels Knape Suarez Berlin Baarlo
102 72 Laurens Houben Bella
103 Gina van Wylick Delmar Levantos Il Velden
104 Elina de Jong Emerald - Sevenum
105 Dennis Baaij Elon Marlon oud vossemeer
106 Michael Vreys Killer Qody de St Haubert Meeuwen
107 Jack Ansems Edition Uno H Numero Uno Roosendaal
108 Melvin Greveling Upwood Goodtimes Leunen
109 Roald van Lankveld Doriena V Numero Uno YSSELSTEYN
110 Aurora Hansen Challenger Lord Z Leunen
111 Maud Schouwenberg Patty Quidam de Revel swalmen
112 Asli Gulec Flower II Onbekend Baarlo
113 103 Martina Bernini Chaplin Viente Uno
114 Emile Tacken Faithful Calvaro Meterik
115 Emma Bro?nda Secret Fantacy For Enjoy Ask Z Gilze
116 Dennis Caubergs Quint Quintessence Z Echt
117 Therese Henriksen Da Belle Meuween
118 Sandra Klaessen zappa Neer
119 Rob van Bussel Excuse Me Quintender deurne
120 Yannick Hendrikx Falco V Calvaro Z deurne
121 93 Louis Wood Jack the Ripper nn
122 Kimberley Winsingh Argentea Argentinus -
123 Marlies Hoorn Fair Play Berlin Sevenum
124 Martien Amendt Quercus du Buisson - broekhuizenvorst
125 Terry van de Wetering Akrayllas Arko III De Mortel
126 53 Yehia Fahmy Made in heaven Haarlem
127 134 Gina Giordani Alpina -
128 154 Tobias Meyer Avanti Quattro
129 172 Therese Henriksen Da Belle Meuween HC
130 173 Ellis Pex Equirano canturano Sint Joost HC