Rubriek 17: 1.40cm Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Bonus 1e prijs €1000

DEZE RUBRIEK WORDT U AANGEBODEN DOOR SDA

 

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Afmeldingen na sluitingsdatum worden altijd in rekening gebracht. 

Indien er ingeschreven wordt met nn combinatie dienen de paarden namen voor 14 juni doorgegeven te  worden per mail aan de organisatie anders wordt, bij een reservelijst, een combinatie uit de reservelijst toegevoegd aan de startlijst.

Indien mogelijk graag bij inschrijving van meerdere paarden zelf rekening te houden met de afstand welke u tussen de paarden wilt hebben. Wij stellen het op prijs als u zoveel mogelijk u vragen via de email stelt, het nummer wat wij op www.concours.nl plaatsen graag alleen als het niet anders kan bellen. Emails worden binnen een paar dagen beantwoord. Elke dag vanaf sluitingsdatum.

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 3 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 550.- + 1000
2e prijs: € 350.-
3e prijs: € 300.-
4e prijs: € 250.-
5e prijs: € 200.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 886 Dennis Caubergs Capoen K Z Converter Echt
2 1386 Joris van Helmond Lisbeth Callahan VDL Asten
3 976 Kevin Jochems Van Schijndel's Daimond Rascin /
4 1619 Frans Wijlaars Charlton Quasimodo
5 989 Anouk de Ruijter Bonita Ovidius Kessel
6 1136 Thiago Ribas da Costa Cupido Cantos
7 1148 Stijn van der Velden Zippit O.cor D'emilion Eindhoven
8 1289 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
9 1098 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn (lb)
10 791 Robbert Ehrens HFM Force Haggai Catwalk van de Helle Sevenum
11 668 Boy Peels Shalimar de Belair Kashmir vh Schuttershof Waalre
12 524 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
13 1040 Jan Berben Chilli B Berlin Beringe
14 477 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
15 124 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
16 213 Rob van Bussel Darius Deurne
17 232 Yannick Hendrikx Daisy-lyn Numero Uno Deurne
18 383 Michael Grijmans Bepomein Chacco Blue Erp
19 184 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
20 1517 Niels Knape Hypoliet vd Koelaar Winningmood
21 1287 Joep van der Kampen VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
22 1385 Joris van Helmond Cyprus Vigo D'arsouilles Asten
23 887 Dennis Caubergs Comboy Con Air Echt
24 977 Kevin Jochems Quppydam des Horts Quidam de Revel /
25 990 Anouk de Ruijter Ekimov Ustinov Kessel
26 904 Dominique Langens Zafira Favoritas Xx Nuland
27 195 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II Nuenen
28 1345 Aurora Hansen Jovinal jokinal de bornival Leunen
29 476 Bianca Schoenmakers Daylight HDH Ustinov Geldrop
30 1738 Niels Tacken Esprit Carthino Meterik
31 882 Julie van Janssen Zabrina Calvados Eindhoven
32 671 Boy Peels Quite Wonder Quite capitol Waalre
33 868 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
34 792 Robbert Ehrens HRM Force Bellamy Indorado Sevenum
35 1421 Sanna Olsson Dailady Lavaletto
36 1737 Kevin Jochems Uchin Imperio Eqipcio Chin Chin
37 897 Dennis Caubergs Dancing Boy Van Gogh Echt
38 740 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
39 1317 Patrick Lemmen Dzingisz Kan Cantos
40 1388 Andrea Marie Sundal Ziro Solitair Asten
41 1149 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
42 1131 Thiago Ribas da Costa Casanova nn
43 1546 Rob van Bussel Dubha-d nn Deurne
44 234 Yannick Hendrikx Dalisca Quasimodo Vd Molendreef Deurne
45 72 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
46 179 Arnold Boerekamps D'angelo Tangelo van de Zuuthoeve Asten
47
48 1518 Niels Knape Cajo Cantos
49 475 Bianca Schoenmakers Boss Hdh Phin Phin Geldrop
50 1651 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant De Semilly Neerpelt