Rubriek 1: M 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

DEZE RUBRIEK WORDT U AANGEBODEN DOOR CONCOURS.NL

 

 

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Afmeldingen na sluitingsdatum worden altijd in rekening gebracht.

Indien er ingeschreven wordt met nn combinatie dienen de paarden namen voor 14 juni doorgegeven te  worden per mail aan de organisatie anders wordt, bij een reservelijst, een combinatie uit de reservelijst toegevoegd aan de startlijst.

Indien mogelijk graag bij inschrijving van meerdere paarden zelf rekening te houden met de afstand welke u tussen de paarden wilt hebben. Wij stellen het op prijs als u zoveel mogelijk u vragen via de email stelt, het nummer wat wij op www.concours.nl plaatsen graag alleen als het niet anders kan bellen. Emails worden binnen een paar dagen beantwoord. Elke dag vanaf sluitingsdatum.

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 30 juni 2016
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1649 Joris van Helmond DJ Saint Amour Asten
2 889 Dennis Caubergs Divina Echt
3 1207 Jeroen Scheepers Fairytale Berlin Dilsen-stokkem
4 116 Rob van Bussel From Heidi Andiamo Z Deurne
5 1443 Anouk de Ruijter Babilonia linton Kessel
6 1314 Patrick Lemmen Black Jack Canturano
7 1519 Elina de Jong Damellie Sevenum
8 1450 Rob Eras Delano nn
9
10 1116 Thiago Ribas da Costa Joyce vh Heike lordanos
11 1249 Jorn Emschove VDL Groep Clemens Z Calvaro Hoogeloon
12 937 Oda Charlotte Lyngvar Trouble Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
13 1114 Nicole Gevers Bentley Vainqueur Sint-oedenrode
14 1601 Asli Gulec Economy nn
15 1351 Alexandra Gluzek Eine Wiekeine Lexicon Beek
16 253 Lisanne van de Pasch Faya Arezzo VDL Helmond
17 1303 Arnold Boerekamps Apower A Lee Springpower Asten
18 890 Dennis Caubergs Quintus Mina Z Quintender Echt
19 1253 Kim Rothengatter Fominka Clinton I Hoogeloon
20 129 Yannick Hendrikx Glenwood Vingino Deurne
21 1374 Joris van Helmond Edette Namelus r Asten
22 1170 David Jobertie Chupachup van de Wolfsakker Casquetto Poppel
23 458 Britt van Golstein Brouwers Dascin Rascin Asten
24 545 sanne udink deralinn Tolan R Eindhoven
25 1550 Patrick Lemmen Fascinating Fortuna Zapatero VDL
26 1008 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
27 1046 Eva Ollula Dustinov Ustinov Sevenum
28 938 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
29 921 Gabryella Dufour Quickcorde K Quickstar A
30 1209 Jeroen Scheepers Falko Emilion Dilsen-stokkem
31 1179 Elina de Jong Flugel Chacco blue Sevenum
32 763 Robbert Ehrens Cancara Avo's Z Cancara Sevenum
33 690 Stefanie Minkels Erana S -- .
34
35 1027 John Steeghs Golden lady tn Zambesi Meterik
36 133 Rob van Bussel Forever Blue Chacco Blue Deurne
37 1250 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
38 1628 Dennis Caubergs Camona Vleut Echt
39 1169 David Jobertie Crack Shindler de muze Poppel
40 586 Pieter Bergmans Egano Larino Meijel
41 1125 Thiago Ribas da Costa Jubliem vd Achterhoek Kashmir vh Schuttershof
42 1507 Jonna Martinson NN Sterksel
43 1372 Joris van Helmond Artist van het marienshof Arezzo Asten
44 168 Yannick Hendrikx Gabanna TCS Numero Uno Deurne
45 939 Oda Charlotte Lyngvar Fiestamunde Cantos Baarlo
46 1617 Rob Heyligers Damorano nn Asten
47 1315 Patrick Lemmen Dento B Zento
48 1659 Anne-martine van Liere Flinstone Ultimo Weert
49 1444 Anouk de Ruijter Fiorie Zacharov Kessel
50 761 Marlies Hoorn Doukle Lord Z Sevenum
51 1168 David Jobertie Chantrea van de Wolfsakker Nabab de Reve Poppel
52 764 Robbert Ehrens Kien van Koekshof Cicero van Paemel Sevenum
Slepen & parcours verkennen (15 minuten)
53
54 199 Rob van Bussel Ferdinand Clinton Deurne
55 933 Gabryella Dufour What a Looping K What a Kashmir A
56 730 Johan Klein Zieverink Ceduna Lierop
57 1026 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
58 1623 Michiel de Ruyter Folexa nn Sevenum
59 1047 Eva Ollula For president Numero uno Sevenum
60 527 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
61 510 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
62 1527 Marcel Groen MJT Carnaval nn
63 252 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
64 202 Yannick Hendrikx Glorius TCS Numero Uno Deurne
65 1182 Elina de Jong Etna Vingino Sevenum
66 1502 Harry van Dooren Ghautier nn Heeze
67 853 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca Vdl Asten
68 544 Jonna Martinson Fritske Chacco Blue Sterksel
69 546 sanne udink freak out VDL chello III Eindhoven
70 1660 Anne-martine van Liere Dude Vls Wall Street Weert
71
72
73
74 1025 John Steeghs Gracefully van Gogh Meterik
75 728 Linda Edefall Nadouch Z Nelson Z Bakel
76 587 Pieter Bergmans Four Seasons Mr. Blue Meijel
77 762 Robbert Ehrens Lamborghini Lord Pezi Sevenum
78 760 Marlies Hoorn Gigolo Sevenum
79 743 Thijs Derks Caressa Zeeland
80 343 Jolein Roestenburg Game De Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
81 729 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
82 705 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint-oedenrode
83 1075 Lieke Vogels Abercrombie Ovidius Oirschot
84 579 Anne-martine van Liere Bold Onbekend Weert
85 1161 Jolanda Visser Verdientje Verdi
86 528 Max van de Rijt Choco White Nuenen
87 852 Rob Heyligers Farino MB Vaillant Asten
88 509 Jalissa Steevens Cat Wiesle Z Catoki Geldrop
89 496 Bianca Schoenmakers Gladstone HDH Capistrano Geldrop
90 1445 Anouk de Ruijter Chyntiaala nn Kessel
91 41 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
92 285 Juus Bankers Diamond Lady Ustinov Deurne
93 96 Mandy Jansen Escudo-s Cicero Z van Paemel Breugel
94 1208 Jeroen Scheepers Play boy blue Plot blue Dilsen-stokkem