Rubriek 18: Klasse D/E-M Snel en wendbaar


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Rechtstreeks inschrijven voor deze rubriek is niet mogelijk! Inschrijven kan via de andere rubriek in dezelfde klasse!


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 14 oktober 2012
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Nina van Hedel Kadans Van Orchid's Kanshebber D-M Berlicum
2 Max van de Rijt Zebrano R.a.g. Zodiak Nra Stb 90*10 D-M Nuenen
3
4 Elize van de Mheen Quickstar -- Xx
5 Nick Brussee Hoppenhof's Marjolein Kantje's Ronaldo /keur Ps.d.h. D-M S'gravenzande
6 Rachelle Verhoeven Arezzo V/d Laarbeekhoeve Valentino D-M Best
7 Senna van Eerd Knegt's Namara Aester El Nino D-M Veldhoven
8 Richelle Coppelmans Twylight Paledo D-M Deurne
9 Ank v.d. Goor beyonce x D-M Sevenum
10 Brian Hellemons Hoppenhof's Batman Hoppenhof's Vivaldi D-M Oudenbosch
11 Mel Thijssen Rody Kantje's Ronaldo /keur Ps.d.h. D-M Baarlo
12 Niels van Someren Sterre Stakur Polsbury Pirelli D-M Panningen
13 Sharon Lemmen Bolero Bokkesprong Casjmier D-M Maasbree
14 Rowen van de Mheen Bella Donna -- D-Z Hoevelaken
15 Malin de Vries Viva La Bam Vitano D-M Leende
16 Fleur Kraak Kim Henry D-M S'gravenzande
17 Kimberly Loos Jazz Elegant D-M Beek En Donk
18
19 Dani Donkers Bon Ami -- Overig Venhorst
20 Babette Kuijpers Comodore D-M Oirlo
21 Michael van der Velden Mazurka My Jemen D-M Veldhoven
22 Maaike Theunis Black Charming Hens Blue Boy van Berkenbroeck D-M Moerstraten
23 Max de Mol Oosterbroek Francois Brandy Xiii D-M Oss
24 Niels Kersten moortje nn D-M Geldrop
25 Lars Kersten Excellent El Beauty Nra Stb81.31 D-M Geldrop
26 Bibi le Grand Energy Duke's Forest Oberon D-M Halsteren
27 Charlotte Kennis don aleandro nn D-M Heesch
28 Levi Driessen Geotrade's Olivier De L'eguill Priory Firelicht Ii D-M Esch
29 Kylia Houben Eastwood's Oscar Aladin D-M Roggel
30 Noa van der Aa Kairo Kenaf Boy D-M Mortel
31 Anne Britt Jorissen Kanjer Bjirmen's Wytse D-M Geldermalsen
32 Nick Brussee Corlandia Corland D-M S'gravenzande
33 Melanie van de Pol Casino Royal nn D-M Oss
34 Bojenna van Gils Conquistador Casper D-M Roermond
35 Rachelle Verhoeven July nn D-M Best
36 Elise Nine van Riet Val D'isere Valentino D-M Den Haag
37 Sanne Thijssen Relando Kenneth D-M Baarlo
38 Nina Stroucken Palop Onbekend D-M Echt
39 Nadine Duijvestijn Shakira Vivienne's Vision Of Freedom D-M Den Haag
40 Niels van Someren Spirit Manfred D-M Panningen
41 Sharon Lemmen Victor Vitano D-M Maasbree
42 Bobbi Senn Basel winning mood nn D-M Born
43 Ank v.d. Goor Flash x D-M Sevenum
44 Jalissa Steevens Monty Corso D-M Geldrop
45 Sanne Baaij Galib Ben Afas Fiorello D-M Oud Vossemeer
46 Richelle Coppelmans X Factor Orchid's Cestanii D-M Deurne
47 Journey van Eerd Knegt's Ismarboy Isarco D-M Veldhoven
48 Lars Kersten Balthazar DVC Isarco D-Z Geldrop
49 Max van de Rijt Mystery Marsvogel D-M Nuenen
50 Malin de Vries Bombay -- D-M Leende
51 Lennart Linders Shotgun H Fs Harry Potter D-M Sevenum
52 Nina van Hedel Kantje's Rico Kantje's Ronaldo Overig Berlicum
53 Mauro Soeteman Orchid's Zeneta Kantje's Vinello D-M Hoeven
54 Katinka van Nieuwenhuyzen Maks Van Hoeve Oorterschutinge -- D-M Steenbergen
55 Iris Looymans Quick Star Pocorde D-M X
56 Mats Joris Kalinka Rambo E-M Moerstraten