Rubriek 8: Klasse D/E-M Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Als u voor deze rubriek inschrijft, schrijft u automatisch ook in voor rubriek 18


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 12 oktober 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Max van de Rijt Zebrano R.a.g. Zodiak Nra Stb 90*10 D-M Nuenen
2 Nick Brussee Hoppenhof's Marjolein Kantje's Ronaldo /keur Ps.d.h. D-M S'gravenzande
3 Nina van Hedel Kadans Van Orchid's Kanshebber D-M Berlicum
4 Dani Donkers Bon Ami -- D-M Venhorst
5 Richelle Coppelmans X Factor Orchid's Cestanii D-M Deurne
6 Malin de Vries Viva La Bam Vitano D-M Leende
7 Rachelle Verhoeven Arezzo V/d Laarbeekhoeve Valentino D-M Best
8 Ank v.d. Goor Flash x D-M Sevenum
9
10 Sharon Lemmen Victor Vitano D-M Maasbree
11 Niels van Someren Spirit Manfred D-M Panningen
12 Nadine Duijvestijn Shakira Vivienne's Vision Of Freedom D-M Den Haag
13 Rowen van de Mheen Bella Donna -- D-Z Hoevelaken
14 Nina Stroucken Palop Onbekend D-M Echt
15 Sanne Thijssen Relando Kenneth D-M Baarlo
16
17 Melanie van de Pol Casino Royal nn D-M Oss
18 Elise Nine van Riet Val D'isere Valentino D-M Den Haag
19 Michael van der Velden Mazurka My Jemen D-M Veldhoven
20 Noa van der Aa Kairo Kenaf Boy D-M Mortel
21 Kylia Houben Eastwood's Oscar Aladin D-M Roggel
22 Levi Driessen Geotrade's Olivier De L'eguill Priory Firelicht Ii D-M Esch
23 Lars Kersten Excellent El Beauty Nra Stb81.31 D-M Geldrop
24 Niels Kersten moortje nn D-M Geldrop
25 Katinka van Nieuwenhuyzen Maks Van Hoeve Oorterschutinge -- D-M Steenbergen
26 Bibi le Grand Energy Duke's Forest Oberon D-M Halsteren
27 Max de Mol Oosterbroek Francois Brandy Xiii D-M Oss
28 Maaike Theunis Black Charming Hens Blue Boy van Berkenbroeck D-M Moerstraten
29 Anne Britt Jorissen Kanjer Bjirmen's Wytse D-M Geldermalsen
30 Babette Kuijpers Comodore D-M Oirlo
31 Fleur Kraak Kim Henry D-M S'gravenzande
32 Lennart Linders Shotgun H Fs Harry Potter D-M Sevenum
33 Kimberly Loos Jazz Elegant D-M Beek En Donk
34 Sanne Baaij Galib Ben Afas Fiorello D-M Oud Vossemeer
35 Rachelle Verhoeven July nn D-M Best
36 Niels van Someren Sterre Stakur Polsbury Pirelli D-M Panningen
37 Jalissa Steevens Monty Corso D-M Geldrop
38 Ank v.d. Goor beyonce x D-M Sevenum
39 Richelle Coppelmans Twylight Paledo D-M Deurne
40 Senna van Eerd Knegt's Namara Aester El Nino D-M Veldhoven
41 Mel Thijssen Rody Kantje's Ronaldo /keur Ps.d.h. D-M Baarlo
42 Journey van Eerd Knegt's Ismarboy Isarco D-M Veldhoven
43
44
45 Bojenna van Gils Conquistador Casper D-M Roermond
46 Sharon Lemmen Bolero Bokkesprong Casjmier D-M Maasbree
47 Brian Hellemons Hoppenhof's Batman Hoppenhof's Vivaldi D-M Oudenbosch
48 Mauro Soeteman Orchid's Zeneta Kantje's Vinello D-M Hoeven
49 Elize van de Mheen Quickstar -- Xx
50 Malin de Vries Bombay -- D-M Leende
51 Nina van Hedel Kantje's Rico Kantje's Ronaldo D-M Berlicum
52 Max van de Rijt Mystery Marsvogel D-M Nuenen
53 Nick Brussee Corlandia Corland D-M S'gravenzande
54 Iris Looymans Quick Star Pocorde D-M X
55 Charlotte Kennis don aleandro nn D-M Heesch
56 Josien de Ruiter Hof's Okona Leuns Veld's Elegant E-M Eindhoven
57 Mats Joris Kalinka Rambo E-M Moerstraten