Rubriek 9: Klasse D/E-Z Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Als u voor deze rubriek inschrijft, schrijft u automatisch ook in voor rubriek 19


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 12 oktober 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Sanne Thijssen Calimero Casper D-Z Baarlo
2 Rowen van de Mheen little Ben nn D-Z Geldrop
3 Iris Weijden vd Jerry Lee D-Z Biddinghuizen
4 Laurie Touw Janus Charisma D-Z Biddinghuizen
5 Lieke Vogels A T M Mastermind Bayard D-Z Oirschot
6 Rosanne Janssen Powergirl Aester El Nino D-Z Lierop
7 Esmay van Griensven Cantos -- D-Z Nuenen
8
9 Richelle Verhoeven Orchid's Incredible Marnehoeve's Everest He.stb.21 D-Z Vught
10 Lars Kersten Balthazar DVC Isarco D-Z Geldrop
11 Joost Leesberg Hoppenhof's Zoë Shardon D-Z Mortel
12 Marlie van de Wetering Gilspa Charisma Chayouri D-Z Heesch
13
14 Amber Elst Kyra -- D-Z Achtmaal
15 Chenna van de Spek Golden Star RC81 D-Z Heesch
16 Samantha Geurts Mystic Marvel Westland Marvel Van Graaf Janshof D-Z Den Haag
17 Milan Lamers Vidocq-d.p. POSSEIDON DU MOULIGNEAU D-Z Neerpelt
18
19 Mauro Soeteman Orchid's Megan Kantje's Carlando D-Z Hoeven
20 Niels Kersten Jenarc's Activa Vader Onbekend D-Z Geldrop
21 Luuk Nelissen H-dayka Van Dino Dino Van Prinsenhof's D-Z Thorn
22 kaylee heijnen kohvie s krimx ox Tholen
23 Esmee Donkers Imogen Glantraeth Cymro'r Wy D-Z Venhorst
24 Babette Kuijpers Pico -- D-Z Oirlo
25 Melanie van de Pol Sudden -- D-Z Oss
26 Christy Dictus Kelvin Krimh Ox D-Z Achtmaal
27 Laurie Touw Berkzicht Rob Kantje's Ronaldo D-Z Biddinghuizen
28 Cris Tonies Tick Tock Two Tone -- D-Z Oss
29 Levi Driessen Knock Out Krimh D-Z Esch
30 Iris Weijden vd Jack Sparrow D-Z Biddinghuizen
31 Sanne Thijssen koka d'almy D-Z Baarlo
32
33 Bobbi Senn Basel Vino Vitano D-Z Born
34 Richelle Verhoeven Karuso vd Bisschop Darco D-Z Vught
35 Rowen van de Mheen Kilmullen Olympic Cruise Olympic Lux D-Z Hoevelaken
36 Daphne Leeuwen Odessa Kenaf D-Z Arum