Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen Competitie

Aanvang ongeveer 13.10 uur

 

Na nummer 51 hebben we een korte sleeppauze


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 23 april 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Marwin van den Nieuwenhuijzen Geville Diarado Sint-Oedenrode
2 Laura Hoogeveen Gianna Andiamo Weert
3 Caroline Hölzer Drogba 3 Köln
4 Michael Grijmans Fox SW Indoctro Erp
5 Marilot Dinklo Denzel Hn Cardento Breda
6 Maya Shalom El-hierro Manhattan De Mortel
7 Christina Kallmert Ebellanosa Carambole Oirlo
8
9 34 Alexander Rouven Cyrano S -
10 26 Isabel Ledin Lysero ST Hubert Cicero Z
11 Julie Boonen leandra lord chin weelde
12 Fleur Winkelmolen Glynn Casall Grashoek
13 Mia Lobert Elastiboy Sunlight van de Zuuthoeve Beek
14 Anne van Liempd Falanda Londontimes Sint-Oedenrode
15 Michiel de Ruyter Esprit Cicero van Paemel Sevenum
16 18 Jelena Sokolova George -
17 Nils Altenbernd Lambada Lordano Bochum
18 Leonie Amendt Heart Of Flame Cosino B Kessel
19 Sanne Henselmans Heidi nn oijen
20 Sjors van Oorschot geronimo ustinov Berghem
21 Theresia Gillrath Conan 25 Collini Köln
22 Marten Gunnarsson Costa z caretano z kessel
23 Aylin-filiz Bego Garthago Mylord Carthago Meerlo
24 Mirjan Horyon Oh Ooh Oberon du Moulin Meijel
25 43 Ilse Gielen Who Fruhlingshaft Roggel
26 59 Eva danielsson Harley -
27
28 Yindee van Wanrooij Cassalita Casall Son
29 Dennis Evertse Grand Ami Zirocco Blue VDL Bakel
30 Laura Hoogeveen Funny Face Upgrade Weert
31 66 Christopher Klasener Dolly
32 Michael Grijmans Huro's Fira Zambesi Erp
33 92 Elisabeth Aspen Graziano Meterik
34 Marielle Friesen Garanko Van Gogh Ommel
35 Whitney Stinges Braiyun Ustinov Reuver
36 Liana Peters Soul Sister Gentleman Sevenum
37 Cindy van de Werf flow numero uno Hapert
38 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
39 Ruan Ji Dianda M HDH Verdi Breda
40 Marwin van den Nieuwenhuijzen Good Friend Mylord Carthago Sint-Oedenrode
41 Caroline Hölzer Clintos Köln
42 39 Imke van der Linden Touchette K Toulon X6772 Hhgjh
43 Christina Kallmert Flash Blue B Mr Blue Oirlo
44 Maya Shalom Astrix De Mortel
45 Eva Ollula Fiolita Padinus Sevenum
46 Kristine Seierstad Corsini Connor Meterik
47 Michiel de Ruyter Papadopulos Toulon Sevenum
48 Dorien Leynen Concordiva van het Wilgenhof Concordance Overpelt
49 Sjors van Oorschot ticolina z twister de la pomme Berghem
50 Tim van de Oetelaar Fyca Applaus -
51 Kim Huige Gentille van de Wiel Nabab de Reve Kessel
52
53 Vivian Vestjens Zipper Voltaire Kessel
54 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
55 Yindee van Wanrooij Galant Spartacus Son
56 Bert Wierts Gamillus Jodokus Venlo
57 Juan Hervas Asencio Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
58 Thomas-willem van Heel Nabuc d'amour Numero Uno oijen
59 Juan Hervas Asencio Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik HC
60 Chloe Reichard Elan Amp?re Rijkevoort
61 Marten Gunnarsson good boy lucky boy kessel
62 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
63 Kim Sturme Gambler Quasimodo vd Molendreef Bakel
64 Marloes Thoonen Univers Goodtimes oeffelt
65 Bao Ying Feng Alexia W Triomphe Breda
66 58 Eva danielsson obsession nn
67 Sem van de Pas So London Converter II Kessel
68 Dominique Killaars Fiasco Ultimo Helden
69 Inge Geunis Fannie Nonstop Bocholt
70 Michael Grijmans Duc de Kerihuel Padinus Erp
71 Maartje Bakker Funghi Singapore Neerkant
72 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
73 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
74 Christina Kallmert Footlose HX Bustique Oirlo
75 Eva Ollula Enjoy Viceroy Sevenum
76 Anouk Geunis Florette Wizzerd Bocholt
77 Marielle Friesen Goedhart Quasimodo Vd Molendreef Ommel
78 Paul Janssen Gare du nord Indoctro Well
79 81 Marielle Friesen Goedhart Quasimodo Vd Molendreef Ommel
80 Patrick Lemmen Gaia Cardento Baarlo
81 Martina Bernini Classic de la Velle Onbekend Baarlo
82 Anouk Geunis Faranta Warrant Bocholt
83 Alessandra Wiezer Cricket Chellano Z Weert NL
84 80 Jens Nijs Ilonka - Hapert
85 1 Danine Pater Gulika - Ederveen
86 Dennis Evertse Grandioos Nabab de Reve Bakel
87 Elisabeth Aspen Graziano Whitaker Meterik
88 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
89 Ruan Ji Finn M Viceroy T. Breda
90 Sun Hun Dong Florijn HDH Diarado Breda
91 Zhao Tai Teng Infinity Iberio Breda
92 Emma Albaladejo Glybourg Obourg Breda
93 Linda Järn Koi van het Keizershof Corland Venlo
94 Esther Manders fanieni AS nabab de reve Haaren
95 Marten Gunnarsson Grandino calvin z kessel
96 75 Rick van den Kerkhof Excellent Napels
97 Marieke Thoonen Glasgow Lord Z oeffelt
98 Ines Kessels Camacho Andiamo Nederweert
99 Marwin van den Nieuwenhuijzen Quick Key Quickstar Sint-Oedenrode
100 Eva Ollula Dustinov Ustinov Sevenum
101 Paul Janssen Nougat van Oterhof Non-Stop Well
102 Patrick Lemmen Granada Onbekend Baarlo
103 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo
104 101 Anouk Geunis Faranta Warrant Bocholt HC