Rubriek 16: Klasse D/E-L Progressief


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Rechtstreeks inschrijven voor deze rubriek is niet mogelijk! Inschrijven kan via de andere rubriek in dezelfde klasse!


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 12 oktober 2013
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Christy Dictus Charming Z Chuck Z D-L Achtmaal
2 Daphne Leeuwen Goly -- D-L Undefined
3 Danielle Lamers Spirit -- Geldrop
4 Tristan Marchal Wodan -- D-L Someren
5 Mike Kouwenberg Melissa -- D-L Veldhoven
6 Charlize Wielart Bravour Boy D-L Geldrop
7 Gigi Adam Wings of Gold Orchard Limb-lopper D-L Geldrop
8 Kimberly Loos stakkato D-L Beek En Donk
9 Ramzi Martens Stayerhof's Mustang -- D-L Deurne
10 Joani Schut Anjershof Peggy Principal Boy D-B Born
11 Fabiënne van Hemsbergen Navarre's Luuk Meonbury Peter Rabbit D-L Made
12 Sayge Quaedvlieg Mon-amie Eternity van de N.Ranch D-L Waldfeucht
13 Sjoerd Kommers Celine Verdi D-L Lepelstraat
14 Cris Tonies Voice Farmer D-M Oss
15 Roza Driessen Geotrade's Solomon De L'eguill Priory Firelight II D-L Esch
16 Pleun van de Vleuten Bianca Carl Overig Sint
17 Lennart Linders Murphy Brown - D-L Sevenum
18 Bo van den Eijnden Boebas -- D-L Neerkant
19 Mike Kouwenberg Maui onbekend D-L Veldhoven
20 Kirsten Duijvestijn Kimbo Kenaf D-L Den Haag
21 Charlotte Kuijpers Cooper Harley Vdl Oirlo
22
23 Djenna Kennis Hazelberg's Morning Break Justice H.r. D-L Heesch
24 Linda Peeters Kailey v/d Beekerheide Kantje's Ronaldo D-L Beringe
25 Rosanne Janssen Special Lady Springtime D-L Lierop
26 Bibi le Grand Replay Wester Aikema's Nando D-L Halsteren
27 Lio Lamers Dolf -- D-L Neerpelt
28 Maaike Theunis Oosting Player Le Matsjo D-L Moerstraten
29 Jessy Dictus Balou Leuns Veld's Elegant D-L Achtmaal
30 Noortje Leesberg Lucky Luke nn D-L Mortel
31 Rebecca Hellemons Pippin De L'eguille Priory Firelight Ii D-L Oudenbosch
32
33 Levi Driessen Tom Boy nn D-L Esch
34 Max de Mol Kantje's Zoef Polsbury Pajero D-L Oss
35 Edith Hollander Zanmees Nieuwmoeds Patrick D-L Den Haag
36 Charlotte Kennis Hazelberg`s Freedom Fs Harry Potter D-L Heesch
37 Christy Dictus Jolande Krimh Ox D-L Achtmaal
38 Danielle Lamers Zander Zodiak D-L Eindhoven
39 Mats Joris Mia Signora nn E-L Moerstraten