Rubriek 15: Klasse D/E-B Progressief


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Rechtstreeks inschrijven voor deze rubriek is niet mogelijk! Inschrijven kan via de andere rubriek in dezelfde klasse!


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 12 oktober 2013
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Cheyenne van Gog Hacienda's Harry Potter Don't Worry D-B Deurne
2 Chanoe van der Heijden Demsy -- D-B Eindhoven
3 Beau Schuttelaar White Diamond Vader Onbekend D-B Tegelen
4 Davitha Hollander Winter's Ronaldo Westland Kantje's Ronaldo D-B Den Haag
5 Yordi Lamers Bunzer Onbekend D-B Hamont
6 Charlize Wielart Princess of Rohemia -- D-B Geldrop
7 Elisa Brouwers Camarco Frisian Forest Marco Polo D-B Mierlo
8 Sem Verhoeven Pinky Dackland D-B Best
9 Janine Maassen Bockmann's Mon Tiamo Mikel D-B Helden
10 Chiara Dirks Cosha Corso D-B Helmond
11 Tom Schellekens Big Star nn B Esbeek
12 Chayen Ramakers Cacharel Spayk D-B Sint Odilienberg
13 Bo Notting Nikita Van Bokshout Casper D-B Den Haag
14 Joani Schut Fighling Sjapoer Ox A 5508 D-B Born
15 Jolijn Loonen Stayerhof's Kekoa Kraneveld's Kadans D-B Gemert
16 Leonie van Lier V.i.p. -- D-B Sevenum
17 Charlotte Kuijpers Damiro Vader Onbekend D-B Oirlo
18 Kaylee van der Deijl Angel -- D-B Den Haag
19 Max Toebosch Van 't Essenhof Mylo Jasper D-B Dilsen
20 Anne Verleijsdonk Mylo's Day -- D-B Valkenswaard
21 Jacobien Molenkamp Calypso -- D-B Breukelen
22 Noortje Leesberg Justice H.R,. Ronaldo D-B Mortel
23 Gijs Kole Joy -- D-B Valkenswaard
24 Maud Bolte champion nn D-B Hapert
25 Veerle van de Pasch Orchid''s Highland Surprice Poppings Macho D-B Sint Oedenrode
26 Michael van der Velden Golden Boy -- D-B Veldhoven
27 Laura van Hoof Rieboy - D-B Dommelen
28 Anouk Loomans Dorus -- D-B Beek En Donk
29 Leander Touw Danton Kantje's Ronaldo D-B Biddinghuizen
30 Larissa Laenen Kasandera Kasanova Van Klaverborch D-B Nijnsel
31 Lio Lamers King Cup Gulf Stream D-B Neerpelt
32 Megan van de Pol Orchid´s Himalayan Cestani D-B Oss
33 Cheyenne van Gog Hacienda's Mister Rollebol D-B Deurne
34 Mel Thijssen Orchard Orchard Limb-lopper D-B Baarlo
35 Beau Schuttelaar Florian KANTJE`S RONALDO D-B Tegelen
36 Chayen Ramakers Daddy's Dollar Spayk D-L Sint Odilienberg
37 Sharon Gevers Bobo Orchard Boginov E-B Lage Mierde
38 Susanne Paridaans Aldenberg Il Larino E-B Bladel
39 Sara Brouwers Wulia E-B Geldrop HC
40 Laura Kreft Goldwind Empire's Desire Verona's Bo-gi E-B Neerpelt
41 Sammy-jo Smit captain rob nn E-B Gilze
42 Tristan Marchal Defender Of The Huts Numero Uno E-B Someren
43 Amber Eisma Tamira Universeel E-B Geldrop HC
44 Stefanie Derksen First Class E-B Helmond HC