Rubriek 4: Klasse D/E-L Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Als u voor deze rubriek inschrijft, schrijft u automatisch ook in voor rubriek 16


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 12 oktober 2012
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Danielle Lamers Spirit -- Geldrop
2 Mike Kouwenberg Melissa -- D-L Veldhoven
3 Max de Mol Kantje's Zoef Polsbury Pajero D-L Oss
4 Kirsten Duijvestijn Kimbo Kenaf D-L Den Haag
5 Fabiënne van Hemsbergen Navarre's Luuk Meonbury Peter Rabbit D-L Made
6 Charlotte Kuijpers Cooper Harley Vdl Oirlo
7 Jessy Dictus Balou Leuns Veld's Elegant D-L Achtmaal
8 Gigi Adam Wings of Gold Orchard Limb-lopper D-L Den
9 Charlotte Kennis Hazelberg`s Freedom Fs Harry Potter D-L Heesch
10 Roza Driessen Geotrade's Solomon De L'eguill Priory Firelight II D-L Esch
11 Linda Peeters Kailey v/d Beekerheide Kantje's Ronaldo D-L Beringe
12 Tristan Marchal Wodan -- D-L Someren
13 Christy Dictus Jolande Krimh Ox D-L Achtmaal
14
15 Lio Lamers Dolf -- D-L Neerpelt
16 Bibi le Grand Replay Wester Aikema's Nando D-L Halsteren
17 Ramzi Martens Stayerhof's Mustang -- D-L Deurne
18 Bo van den Eijnden Boebas -- D-L Neerkant
19 Sjoerd Kommers Celine Verdi D-L Lepelstraat
20 Kimberly Loos stakkato D-L Beek En Donk
21 Rebecca Hellemons Pippin De L'eguille Priory Firelight Ii D-L Oudenbosch
22 Noortje Leesberg Lucky Luke nn D-L Mortel
23 Mike Kouwenberg Maui onbekend D-L Veldhoven
24 Maaike Theunis Oosting Player Le Matsjo D-L Moerstraten
25 Charlize Wielart Bravour Boy Geldrop
26 Edith Hollander Zanmees Nieuwmoeds Patrick D-L Den Haag
27 Djenna Kennis Hazelberg's Morning Break Justice H.r. D-L Heesch
28 Cris Tonies Voice Farmer D-L Oss
29 Rosanne Janssen Special Lady Springtime D-L Lierop
30
31 Levi Driessen Tom Boy nn D-L Esch
32 Sayge Quaedvlieg Mon-amie Eternity van de N.Ranch D-L Waldfeucht
33 Lennart Linders Murphy Brown - D-L Sevenum
34 Pleun van de Vleuten Bianca Carl D-L Sint
35 Danielle Lamers Zander Zodiak D-L Geldrop
36 Joani Schut Anjershof Peggy Principal Boy D-L Born
37 Christy Dictus Charming Z Chuck Z D-L Achtmaal
38 Daphne Leeuwen Goly -- D-L Arum
39 Mats Joris Mia Signora nn E-L Moerstraten Nl