Rubriek 3: Klasse D/E-B Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Als u voor deze rubriek inschrijft, schrijft u automatisch ook in voor rubriek 15


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 12 oktober 2012
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Joani Schut Fighling Sjapoer Ox A 5508 D-B Born
2 Beau Schuttelaar Florian KANTJE`S RONALDO D-B Tegelen
3 Cheyenne van Gog Hacienda's Harry Potter Don't Worry D-B Deurne
4
5 Chiara Dirks Cosha Corso D-B Helmond
6 Davitha Hollander Winter's Ronaldo Westland Kantje's Ronaldo D-B Den Haag
7 Elisa Brouwers Camarco Frisian Forest Marco Polo D-B Mierlo
8 Laura van Hoof Rieboy - B Dommelen
9 Tom Schellekens Big Star nn B Esbeek
10 Noortje Leesberg Justice H.R,. Ronaldo D-B Mortel
11 Chayen Ramakers Cacharel Spayk D-B Sint Odilienberg
12 Chanoe van der Heijden Demsy -- D-B Eindhoven
13 Anouk Loomans Dorus -- D-B Beek En Donk
14 Kaylee van der Deijl Angel -- D-B Den Haag
15 Yordi Lamers Bunzer Onbekend B Hamont
16 Michael van der Velden Golden Boy -- D-B Veldhoven
17 Mel Thijssen Orchard Orchard Limb-lopper B Baarlo
18 Leonie van Lier V.i.p. -- D-B Sevenum
19 Lio Lamers King Cup Gulf Stream B Neerpelt
20 Larissa Laenen Kasandera Kasanova Van Klaverborch D-B Nijnsel
21 Leander Touw Danton Kantje's Ronaldo D-B Biddinghuizen
22 Charlize Wielart Princess of Rohemia -- D-B Geldrop
23 Charlotte Kuijpers Damiro Vader Onbekend D-B Oirlo
24 Jacobien Molenkamp Calypso -- D-B Breukelen
25 Max Toebosch Van 't Essenhof Mylo Jasper D-B Dilsen
26 Maud Bolte champion nn B Hapert
27 Janine Maassen Bockmann's Mon Tiamo Mikel D-B Helden
28 Jolijn Loonen Stayerhof's Kekoa Kraneveld's Kadans D-B Gemert
29 Beau Schuttelaar White Diamond Vader Onbekend D-B Tegelen
30 Cheyenne van Gog Hacienda's Mister Rollebol D-B Deurne
31 Sem Verhoeven Pinky Dackland D-B Best
32 Megan van de Pol Orchid´s Himalayan Cestani D-B Oss
33 Bo Notting Nikita Van Bokshout Casper D-B Den Haag
34 Gijs Kole Joy -- D-B Valkenswaard
35 Veerle van de Pasch Orchid''s Highland Surprice Poppings Macho D-B Sint
36 Chayen Ramakers Daddy's Dollar Spayk D-L Sint
37 Stefanie Derksen First Class E-B Helmond HC
38 Sharon Gevers Bobo Orchard Boginov E-B Lage Mierde
39 Susanne Paridaans Aldenberg Il Larino E-B Bladel
40 Tristan Marchal Defender Of The Huts Numero Uno E-B Someren
41 Sammy-jo Smit captain rob nn E-B Gilze
42 Laura Kreft Goldwind Empire's Desire Verona's Bo-gi E-B Neerpelt
43 Sara Brouwers Wulia E-B Geldrop HC
44 Amber Eisma Tamira Universeel E-B Geldrop HC