Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De Peelbergen Competitie

Aanvang: 8:30 uur

Na nummer 40 hebben we een korte sleeppauze
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 11 maart 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Patrick Lemmen Granada Onbekend -
2 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo
3 137 Leon Hegge Garina HDH Onbekend Heeze
4 Maikel van Mierlo Gigante Ultimo koningslust
5 Luuk van den Kerkhof Gavalia Spartacus Kessel
6 Sara Luca Dahms Schlumpf Clarimo Heinsberg
7 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
8 Maud Schouwenberg led zeppelin lennet swalmen
9 Alexandra Gluzek Prince Paco van de Withoeve Prince van de Wolfsakker Beek
10 Kristin Nyberg Ivoir Indoctro Ysselsteyn
11 Micky v.d. Oetelaar Giovanni s Up To Date Veghel
12 Rob Heyligers Geronimo Emilion Asten
13 Paul Janssen Fontanarosso V. Alba R Well
14 Armin Scheuvens Canter Heinsberg
15 Jeanne Heijligers Een twee drie Asten
16 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
17 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
18 Thijs Meulemeesters zeppe blue zirocco blue boekel
19 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
20 Kim Rothengatter VDL Groep Figeac Mr. Blue Hoogeloon
21 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve Hoogeloon
22 Willemijn Poels Casper Cassini Swolgen
23 Melvin Greveling Escade Leunen
24 Christina Kallmert Footlose HX Bustique Oirlo
25 140 Leon Hegge Femke Fatale HDH - Heeze
26 Nadine Van den Berg Cleopatra Calvino Zeeland
27 Erwin Bos Eye witness Nn Eersel
28 Asaf Abudi Kokidoki van de broekkant Maasbree
29 Maikel van Mierlo galote zelote koningslust
30 Marc Beckers Easy Lady S Hamlet Roggel
31 Ellen Beckers - van Bussel Gotique Zacharov Roggel
32 Jan Janssen Destany - Merselo
33 Amber Hellmeister nn Arpeggio Heeze
34 44 Joey Alberti Gigaberlina Baltic VDL Beek
35 Luuk van den Kerkhof Gainesboro Vingino Kessel
36 Alexandra Gluzek Gibet Nich Gottwald Beek
37 162 Kristin Nyberg Foubreaker -
38 Micky v.d. Oetelaar Gold Alve Canturano Veghel
39 Rob Heyligers Gadottie - Asten
40 Paul Janssen Gare du nord Indoctro Well
slepen (10 minuten)
41 Nicole Mestrom Fienna Up to date Swalmen
42 michal Kazmierczak amulet koningsbosch
43 Amber Fijen Casimir Casdorff Nieuwstadt
44 Rebecca Kaarem George Grosso Z 31 65487 83 Eindhoven HC
45 Oda Charlotte Lyngvar Gepetto Azteca VDL Baarlo
46 Christina Kallmert Flash Blue B Mr Blue Oirlo
47 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur mierlo
48 138 Leon Hegge Crusador Z HDH Cream on Top Heeze
49 Jeanne Heijligers Eigenwijs Linton Asten
50 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon
51 Jorn Emschove VDL Groep Gistique Verdi Hoogeloon
52 158 Melvin Greveling Grushi F -
53 18 Amy Bersselaar Zowi Tangelo Van De Zuuthoeve Schijndel
54 Rodrigo Almeida Lovely van de Broekkant Heartbreaker Maasbree
55 90 Lisanne van de Pasch Guus vd Smockelaer Londontimes Helmond
56 Maikel van Mierlo othello ogano sitte koningslust
57 Kim Sturme Gambler Quasimodo vd Molendreef Bakel
58 Willemijn Poels Arno Swolgen
59 Ellen Beckers - van Bussel Doretta SR Zirocco Blue Roggel
60 michel schreinemachers Figaro s Carthino Z Velden
61 Amber Hellmeister Dublin Cardeneto Heeze
62 45 Joey Alberti Top Secret Largo W Beek
63 Alexandra Gluzek Eine Wiekeine Lexicon Beek
64 Louise Nyberg Be My Lover Baloubet Du Rouet Halmstad
65 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint-Oedenrode
66 Rob Heyligers Eedom de Semilly Douglas Asten
67 Paul Janssen Gino Zaval VDL Well
68 Nicole Mestrom Keila des bruyeres Corratus Swalmen
69 Monique van den Broek Aqua Arpeggio sevenum
70 Luc Steeghs Fabiola HX Bustique Baarlo
71 2 Lieke Vogels Abercrombie Ovidius Oirschot
72 Joep van der Kampen VDL Groep Fire Numero Uno Hoogeloon
73 136 Christina Kallmert Jacinta v.d. Papendijk Equistro Swolgen
74 139 Leon Hegge Cream Couleur HDH Cream on Top Heeze
75 Cecile Heijnen El Vita Zirocco Blue Vdl Venlo
76 Anne van Liempd Falanda Londontimes Sint-Oedenrode
77 Kristin Nyberg Le Concorde Empire Ysselsteyn
78 Micky v.d. Oetelaar Famose Namelus R Veghel
79 Oda Charlotte Lyngvar Fiestamunde Cantos Baarlo
80 177 Rob Heyligers Flower Harley Vdl -
81 188 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve - HC
82 197 michal Kazmierczak amulet -
83 200 Erwin Bos Eye witness Nn - HC
84 201 Kristin Nyberg Foubreaker - HC
85 202 Willemijn Poels Arno - HC
86 203 Christina Kallmert Jacinta v.d. Papendijk Equistro - HC