Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De Peelbergen Competitie

Aanvang: 12:45 uur

Na nummer 45 en nummer 91 hebben we een korte sleeppauze


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 12 maart 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 110 Anouk Geunis Florette Wizzerd Weert
2 Frits Mestrom Torina Calvados Reuver
3 Gijs van de Mortel Dark diego du buissonZ Dutch capitol egchel
4 Johan Klein Zieverink Furisto Corland lierop
5 Martijn Verpoort Federer Canturano Handel
6 76 Judith van den Nieuwenhuijzen Loesje Quickfeuer Sint-oedenrode
7 Kristine Seierstad Filicy Filine Numero Uno Meterik
8 Michael Murphy Ceasar Cadillac Meterik
9 Michiel de Ruyter Myboy Z Mylord Carthago Sevenum
10 Nils Altenbernd Lightfire Light On Bochum
11 Theresia Gillrath Conan 25 Collini Köln
12 132 Thijs Derks Grania-s Warrant -
13 62 Claudia Verburgt Cassacra Carthago Maaseik
14 78 Ellis Pex fenja vittorio Sint Joost
15 115 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Sevenum
16 Jan Berben Beatle Berlin Meijel
17 Liz Theelen Whoopi Romantico Haelen
18 Hennie Driessen Anntje Selfkant Duitsland
19 50 Roel Dorssers Dionne Vaillant Beringe
20 Annika Axelsson Leon Leonce Maaseik
21 Beau Schuttelaar Flint K Zapatero vdl Tegelen
22 Pieter Bergmans Four Seasons Mr. Blue Meijel
23 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
24 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve Hoogeloon
25 164 Aleksandra Cebulak Feline Quatro Z -
26 Paul Janssen Famelus Namelus Well
27 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
28 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
29 Gijs van de Mortel Kepi vert du buisson Z Karandasj egchel
30 Jeanne Heijligers Gravina Crawford Asten
31 Jan Janssen Destany - Merselo
32 Bert Wierts Gamillus Jodokus venlo
33 99 Lisanne van de Pasch Chapeau Z Chelltago Z Helmond
34 135 Christina Kallmert Falina E Emilion Swolgen
35 149 Martijn Verpoort Amaretto B Air Jordan Handel
36 Michiel de Ruyter Galaxy Girl HTR Sevenum
37 Esther Roeven Fiësto Zirocco Blue Maasbree
38 Tristan Marchal Filippe Berlin someren
39 Ellis Gortz Enya Larino Baarlo
40 Luc Willemsen Filou-Joy Applaus Maria-Hoop
41 237 Whitney Stinges Givina`` Cantos
42 Luuk van den Kerkhof Genius HX Zandor Z Kessel
43 220 Jennifer Baur Call of Duty Check in
44 63 Claudia Verburgt Abbervail Moonlight Ustinov Maaseik
45 Kathelijne Maessen Dynamite Numero Uno Venray
slepen (10 minuten)
46 105 Thijs Derks Caressa Elzendorp
47 John Josephs Evelien Nabab de reve helmond
48 176 Ellis Pex Evita Numero uno -
49 162 Kristin Nyberg Foubreaker Ysselsteyn
50 77 Valerie Pex Lexington Leonce Sint Joost
51 Sylvana Schut Cartier Royal Cassini 1 born
52 Kristine Seierstad Firatostha Vigaro Meterik
53 Michael Murphy Quicksilver Meterik
54 Christina Kallmert Footlose HX Bustique Oirlo
55 116 Fleur van Lier Garonne Baltic VDL Sevenum
56 Gaby Maarse Fashion Ustinov WELLERLOOI
57 Nils Altenbernd Lambada Lordano Bochum
58 Jan Berben Cannavaro Calvaro Meijel
59 Anneke Overmeer Eagle Vittorio GELDROP
60 Inge Geunis Fannie Nonstop Bocholt
61 Mel Thijssen Enrique Tangelo vd Zuuthoeve Sevenum
62 Marlies Hoorn Galileo Indoctro Sevenum
63 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
64 Tamarin Christie King Clearway Ophoven
65 Frans In 't Hulst Don Juan Unaniem Vlierden
66 Joy Lammers Froukittaire Emilion hamont
67 Hennie Driessen Evita Zidane Selfkant Duitsland
68 Gijs van de Mortel Ben ben egchel
69 Tristan Marchal Vallari No Limit someren
70 163 Aleksandra Cebulak Eleonalda Vigaro -
71 223 Christina Kallmert Ebellanosa Carambole Swolgen
72 Wout Vlemmix A-galistica Air Jordan Lommel
73 205 Kristin Nyberg Ivoir Indoctro
74 49 Julie Dorssers Chicaro Carambo Beringe
75 Avni Atabek Assira Eurocommerce Berlin Baarlo
76 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
77 54 Juul Prinssen Flay over Bustique Uden
78 226 Karen von Schoening Arwen Abke
79 104 Thijs Derks Froukje Lucky boy Elzendorp
80 100 Yvonne van de Pasch Winston Riverman Helmond
81 John Josephs Eldorado W Douglas helmond
82 Frank van Helmond Chamaco Camax Ommel
83 Gaby Maarse Gaia Phin Phin WELLERLOOI
84 Boy Peels Cisco's Forever Indoctro Waalre
85
86 Niek Groenewoud Giulietta Nashville Elst
87 Verne Janssen Daar Heb Je Haar Zaa-zoe Merselo
88 Niclas Parmler VDL Groep Farah Numero Uno Hoogeloon
89
90 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
91 Rodrigo Almeida King Kong of Picobello Z Kannan Maasbree
slepen (10 minuten)
92 Christina Kallmert Flash Blue B Mr Blue Oirlo
93 198 Willemijn Poels Casper Cassini -
94 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Venray
95 Marlies Hoorn Cancara's Avo Z Cancara Sevenum
96 Olga Charnyshova Quinta Levista Z Quncento -
97 Joy Lammers Fellie Ukato hamont
98 Tristan Marchal Ingris Indorado someren
99 Niek Groenewoud Elstar Nashville Elst
100 Lio Lamers Vienna Cavalier Neerpelt
101 John Josephs Faya Baileys helmond
102 106 Thijs Derks Quattro Quidam de Revel Elzendorp
103 Wout Vlemmix Tom Boy Cayetano Lommel
104 Avni Atabek Trouble Impact ZK Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
105 Robby Krowoza Quintero Quintero Roermond
106 Caroline Hölzer Clintos Köln
107 Gaby Maarse Quatrella Quasimodo Z WELLERLOOI
108 Frans In 't Hulst Tobias -- Vlierden
109 Laura Scheepers Evita Andiamo Special Sevenum
110 212 Christopher Klasener Dolly
111 43 Nadja Hübner Ice Lady Aertbreaker Bochum
112 Joyce Melis Don Diablo No Limit Belfeld
113 Christina Kallmert Famos Tangelo v/d Zuuthoeve Oirlo
114 Fleur Winkelmolen Farabiolga Numero Uno Grashoek
115 Loes Hofmans Dover Nintender Horst
116 Luc Martens Frappant Warrant Ommel
117 209 Nadja Hübner Ice Lady Aertbreaker - HC
118 Tom Hulsman Diva D'amour PS Lancaster V Lanaken
119 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
120 Wim van Gastel Favall Zavall VDL Someren
121 Renee Zomers Egustinov Ustinov Zeeland
122 Olga Charnyshova Neon Z Numero Uno -
123 242 Hanna Nilsson Datricia Zapatero VDL
124 9 Luca Holthuisen Adimo Z Andiamo Belfeld
125 126 Vivian Vestjens Zipper Voltaire Kessel
126 Cecile Heijnen El Vita Zirocco Blue Vdl Venlo
127 16 Ricardo Hartman Gode E Clinton Venlo
128 107 Thijs Derks Flower-Rose Elzendorp
129 55 Juul Prinssen Craft Z Calvin Z Uden
130 Robby Krowoza Baloulina Ustinov Roermond
131 Lio Lamers Zazou Van De Broekkant Numero Uno Neerpelt
132 31 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill Panningen
133 222 Kim Verstappen Goldykaat Quality Time
134 199 Willemijn Poels Arno -
135 Hanna Nilsson Datricia Zapatero VDL oirlo
136 206 Christina Kallmert Coral Beach
137 Caroline Hölzer Contago's Carrera CH Contago Köln
138 Ben Boessen Royal Gold geulle
139 Maykel Boessen Zaire Tenerife Vdl geulle