Rubriek 7: Klasse M (1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De Peelbergen Competitie*

Aanvang 8 uur

Na nummer 55 hebben we een korte sleeppauze/ After number 55 we have a short break.

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 
Bij niet verschijnen in de ring tijdens prijsuitreiking vervalt de prijs aan de organisatie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 februari 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Christina Kallmert Ferdina Ustinov Oirlo
2 Luuk van den Kerkhof Baltazar Untouchable Kessel
3 Stephanie Jennen F??l Wit Ogano Sitte balen
4 Sylvia Dorssers Calimero Maasbree
5 Anne Zilgens Alanti Acodetto Baesweiler
6 Antonia Hartwall Adecci kelpen oler
7 129 Johanna Hurtig Flower girl Filigran -
8 elad yaniv Alvaro Calvaro Z willich
9 Frederick Golz Cittorio - Baarlo
10 Kaiya Timmermans Ramon Burggraaf Grathem
11 Laura Sardinha Nenuphar de mai gruitrode
12 silke mariën Herbie Z Lord Z balen
13 94 Anouk de Ruijter Bigicini Kojak Kessel
14 Jenny Kainulainen Laki -
15 Paul Janssen Chick On A Mission Upgrade Well
16 Rafael Eden Waiyama viersen
17 Thiago Ribas da Costa Dior Indoctro yssesteyen
18 Elina de Jong Calvino Calvaro Sevenum
19 Juus Bankers Diamond Lady Ustinov Bakel
20 marc boes copin mb copin v/d broy korschenbroich
21 Patrick Lemmen Diva Van Gogh Baarlo
22 Martina Bernini Lupine Lupicor Baarlo
23 Wout Vlemmix Florence Warrant Lommel
24 Matheus Correa Joplin hamont achel
25 6 Elias Artoul Big Star -
26 Bruno Freire Hope van Orshof Cabrio Gruitrode
27 Shannon van Manen Risco Monaco Ede
28 Christina Kallmert Dakarla Upgrade Oirlo
29 Stephanie Jennen French Kiss van de Nethe Verdi balen
30 Sylvia Dorssers Eelcko ZAPATERO Maasbree
31 Ellen Poels Cas Caretano Z Heide
32 Juan Hervas Asencio Egane Whitaker Meterik
33 Anne Zilgens Interlady Naughty Boy Baesweiler
34 148 jens Vandenberk Achiquita Z - Overpelt
35 Daniel Melis La Fuentera Landfriese Belfeld
36 Sam Hutton Eddy -
37 elad yaniv Creed Carpaccio willich
38 Frederick Golz Doe maar - Baarlo
39 Julius Losch Canahn Cornado Düsseldorf
40 Marianne Achterberg Hubi`s Best Heraldik Düsseldorf
41 Simone Schmits Clown S Corban Z Swalmen
42 Marc Beckers Da Vinci Numero Uno Roggel
43 Linda Edefall Nadouch Z Nelson Z Bakel
44 Massimo Antonioli Dylano Vleut grashoek
45 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
46 141 Julian Kraay Ebalia - Ederveen
47 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Breugel
48 135 Rogier Linssen Conthino - Kessel
49 Andre freire kiler babe van orshof gruitrode
50 Christina Kallmert Flanagan Clinton I Oirlo
51 Kristian Houwen Eastern Promise VM Chin Chin Wanssum
52 Wout Vlemmix Karamba cardento Lommel
53 Jenny Kainulainen Leo -
54 Stephanie Jennen Teekitiezzie Tangelo van de Zuuthoeve balen
55 Paul Janssen Duberth Rubert R Well
slepen (10 minuten)
56 Rafael Eden Djafar Else viersen
57 Whitney Stinges Colande Indoctro Reuver
58 Thiago Ribas da Costa Gemma Chatman yssesteyen
59 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker Valkenswaard
60 marc boes querido quarz korschenbroich
61 Matheus Correa anoush du chesnay jarnac hamont achel
62 Daniel Melis Don Diablo No Limit Belfeld
63 Juus Bankers Cogito Mr. Blue Bakel
64 Elina de Jong Caretino Sevenum
65 Gijs van de Mortel Elroso Wizzerd Wv egchel
66 Sam Hutton Joey -
67 39 Frida Lindgren Fanta Light B Wittinger VDL -
68 45 Stefanie van den Brink Cortina Calvaro -
69 elad yaniv nn willich
70 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
71 Tom Slattery Kamara van 't Heike Baarlo
72 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Rijsbergen
73 149 jens Vandenberk Ehoan - Overpelt
74 126 Anne - Marie Poels Flyer Numero Uno Swolgen
75 Jolein Roestenburg Canberra du keske Z Centino Du Ry Breugel
76 136 Rogier Linssen Ferrek - Kessel
77 Andre freire katinka van orshof gruitrode
78 140 Naomi van der Mei Witchcraft Casco -
79
80 36 Kristian Houwen Fernet VM Kannan X-6261 Sbs
81 Wout Vlemmix Tom Boy Cayetano Lommel
82 Kim Hendriks Tino Caretino Valkenswaard
83 96 Anouk de Ruijter Cynthia Z Calvados Z Kessel
84 Jenny Kainulainen Zingi -
85 Paul Janssen Elvis Namelus R Well
86 Loewie Joppen Fabergé H & S Corneille Maasbree
87 Patrick Lemmen Fulanda Lord Pezi Baarlo
88 Kristin Nyberg Le Concorde Empire Ysselsteyn
89 16 Nicole Mestrom E- beau Diabeau Swalmen
90 Thiago Ribas da Costa Kassandra van 't heike Epleaser van 't Heike yssesteyen
91 Timothy Hendrix Fifthy-Fifthy K Cardento Baarlo
92 Therese Henriksen Da Belle Meeuwen
93 115 Gijs van de Mortel zeus du buisson Z Zandor Z Egchel
94 Oda Charlotte Lyngvar Quinta Stella Quintender Baarlo
95 Julian Kraay Amaretto Carland Ederveen
96 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Belfeld
97 Luuk van den Kerkhof Bo Piano II Kessel
98 Alessia Adene hot springs dh Cyber van vrijhern hamont achel
99 Martien Amendt Fire Bird Arizona Broekhuizenvorst
100 Marieke Verdaasdonk fediella Baltic VDL Rijsbergen
101 124 Anne - Marie Poels Flash Numero Uno Swolgen
102 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo weelde
103 Sam Hutton Itchy -
104 40 Frida Lindgren Spirit of Semilly Diamant -
105 46 Stefanie van den Brink Clinton Class de Luxe -
106 4 Maxime de Clercq Cardouch Z Calvaro -
107 Nils Altenbernd Casey Bochum
108 Rafael Eden Beauville viersen
109 Andre freire expatero gruitrode
110 Mathijs van Asten Bisous van overis Bustique Ysselsteyn
111 134 Rogier Linssen Cascarhino Cascari -
112 160 Alessia Adene hot springs dh Cyber van vrijhern Hamont