Rubriek 6: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De Peelbergen Competitie
Aanvang: +/- 14 uur

* De beste 5 ruiters/amazones van deze rubriek plaatsen zich voor de finale van de Peelbergen competitie

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 
Indien je niet aanwezig bent tijdens prijsuitreiking vervalt de prijs aan de organisatie.

Na nummer 43 hebben we een korte sleeppauze


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 februari 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Gijs van de Mortel Ben ben egchel
2 147 jens Vandenberk kanermie Overpelt
3 35 Kristian Houwen Gladstone hs Chellthago Z
4 Henry de Wulf Freule B Aganix du seigneur Doenrade
5 Thijs Meulemeesters Falentina London boekel
6 Olga Charnyshova Neon Z Numero Uno Bedburg HC
7 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
8 30 Nick Haschert Porto Rico -
9 Michael Whyte Etro van Overis Z Halmstad
10 133 Ivo Biessen Firefly - -
11 Ellis Gortz Enya Larino Baarlo
12 Carmen Zimmermann Jemila Nettetal
13 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve's Eloma Wittinger VDL Maasbree
14 Thijs Derks Quattro Quidam de Revel Elzendorp
15 Wout Vlemmix Da Vinci ugano site Lommel
16 Amber Fijen Casimir Casdorff Nieuwstadt
17 97 Anouk de Ruijter Babilonia linton Kessel
18 Bram Coosemans Kaat Andiamo Maaseik
19 Cheryl Houben Cadé Z Cadence ROTEM
20 Hennie Driessen Anntje Selfkant
21 Kristine Seierstad Golden Lady Meterik
22 Kristian Houwen Darnike Indorado Wanssum
23 Nicole Kelleners Berlinn Upgrade Selfkant
24 Matthias Schiffers Elan de Bloomerd Tolan R Wassenberg
25 Gijs van de Mortel Dark diego du buissonZ Dutch capitol egchel
26 154 jens Vandenberk Fet du Molga Vingino Overpelt
27 Michael Murphy Ceasar Cadillac Meterik
28 John Steeghs Flo up Caleandro Meterik
29 Vera Kranen Felix Cicero Z van Paemel Driel
30 Olga Charnyshova Quinta Levista Z Quncento Bedburg HC
31 Roel Dorssers Dionne Vaillant Helden
32 Julie Dorssers Chicaro Carambo Helden
33 Julius Losch Canahn Cornado Düsseldorf
34 Alyssia Janse Denver Zurich Belfeld
35 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
36 Loes Hofmans Dover Nintender Horst
37 Lisa Nießen Haagerhofs Nanu New Quidam Gangelt
38 Joke Meekers ilona winningmood van de arenberg neerpelt
39 Juan Hervas Asencio Egane Whitaker Meterik
40 Bram Coosemans Warnaba Warrant Maaseik
41 Sylvia Dorssers Fabolous Numero Uno Maasbree
42 Wout Vlemmix A-galistica Air Jordan Lommel
43 Patrick Lemmen Fascinating Fortuna Zapatero VDL Baarlo
slepen (10 minuten)
44 Melony van Manen Gismo Brainpower Ede
45 Gijs van de Mortel Kepi vert du buisson Z Karandasj egchel
46 131 Ivo Biessen Hunters Scenletha Vader Onbekend -
47 Marianne Achterberg Hubi`s Best Heraldik Düsseldorf
48 Eva Loobeek Amadeus Hamlet Maasbree
49 Floor Rouers Chicky Micky Indoctro Havert
50 79 Frans In 't Hulst Tobias -- -
51 Thijs Derks Froukje Lucky boy Elzendorp
52 62 Nicole Mestrom cassina cassini Swalmen
53 Nils Altenbernd Caprice Bochum
54 Martina Bernini Assira NN Baarlo
55 Petra van Dijck Contente AL Contender Venray
56 18 Jaqueline Horstmann Dior van de Meerbeek -
57 Jeffrey Schmitz Carlito Z schimmert
58 Nicky Deurzen All You Need Abke Elsendorp
59 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL castenray
60 Marion Janssen Elen III Cantos venray
61 Patrick Lemmen Granada Onbekend Baarlo
62 Amber Fijen Dolce Vingino Nieuwstadt
63 95 Anouk de Ruijter Consano Conair Kessel
64 Hennie Driessen Caya CAYADO Selfkant
65 Kristine Seierstad Gracefully Van Gogh Meterik
66 Nicole Kelleners Jorina JS Berlin Selfkant
67 Sylvia Dorssers Freelancer Arthos R Maasbree
68 Wout Vlemmix Angel ndiamo Special Lommel
69 Thijs Derks Flower-Rose Elzendorp
70 Elke van de Broek Tin Tin Triomphe De Muze Zeeland
71 123 Kitty van Deurzen Al Capone Z Artos Z -
72 Paul Janssen Gare du nord Indoctro Well
73 Oda Charlotte Lyngvar Gepetto Azteca VDL Baarlo
74 Frederick Golz Don Verdi Verdi Baarlo
75 Loewie Joppen Good lord Maasbree
76 132 Ivo Biessen Hunters saint amoer -
77 Melony van Manen Golddigger Brainpower Ede
78 163 Shannon van Manen Girl-power Brainpower -
79 Nicole Mestrom Balade de Normandie Diamant de Semilly Swalmen
80 67 Anne - Marie Poels Finesse Canturano -
81 Nils Altenbernd Patrona Bochum
82 Petra van Dijck Jaliska Cicero van Paemel Z Venray
83 Ellen Poels Cambridge Caretano Z Heide
84 Johan Klein Zieverink Furisto Corland Lierop
85 Patrick Lemmen Jeromio NN Baarlo