Rubriek 3: Klasse Z (1.25m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De Peelbergen Competitie
Aanvang: 13.15

Na nummer 55 is er een korte sleeppauze van 10 minuten. 
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 12 februari 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Andre freire expatero gruitrode
2 Antonia Hartwall Adecci kelpen oler
3 Niels Knape Akrayllas Baarlo
4 Dave Maarse Fastrella BM Astrello WELLERLOOI
5 Gaby Maarse Lupitrella Lupicor II WELLERLOOI
6 Jan-willem Schaap Dendola Numero Uno herpen
7 Johanna Hurtig Daytona Lord z kelpen oler
8 Kevin Jochems Citanja Lord Z -
9 Antonio Mendes E. Ninn Cardento Heeze
10 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
11 63 Pieter Keunen Alaska Asca Z -
12 78 Micky v.d. Oetelaar Cool Boy Silverstone Veghel
13 Jenny Kainulainen kebi -
14 Laura Sardinha Nenuphar de mai gruitrode
15 Miriam Ringleb Carino Campbell VDL Kevelaer
16 Massimo Antonioli nano grashoek
17 Robbert Ehrens Baratino E Cartano Sevenum
18 109 Walter Tolentino Cezanne
19 Sara Luca Dahms Cody K Contender Roggel
20 Timothy Hendrix Eblesse Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
21 53 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof -
22 127 Kim Sturme Ego Zidane HC
23 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Nuenen
24 Niels Knape Dalidia HX Carthino Z Baarlo
25 Dave Maarse Goldika Cartier van de Heffinck WELLERLOOI
26 Gaby Maarse Figaro Astrello WELLERLOOI
27 Mathijs van Asten Cashmaker Chin chin Ysselsteyn
28 Antonia Hartwall Bewitched kelpen oler
29 Aniek Diks Emil Amadeus -
30 Andre freire katinka van orshof gruitrode
31 Terry van de Wetering Cryolita S Ginus de mortel
32 73 Tijn Vulders Dakar -
33 69 Linn Kvernes Caretino Gold Caretino -
34 82 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue
35 Marc Beckers Canter President Roggel
36 Mariëlle Friesen Evino Mr blue Ommel
37 Maurice ruisbroek Enzo Van gogh kelpen oler
38 Jan-willem Schaap Easter Warrant herpen
39 Johanna Hurtig Ellis Tygo kelpen oler
40 112 Kevin Jochems Encore Nabab de Reve -
41 Pieter Keunen Djuke Verdi -
42 Martina Bernini Cassiopea Cassini I Baarlo
43 Antonio Mendes Sissi de la Hamente Nabab De Reve Heeze
44 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
45 Petra van Dijck Cantaire-o Canturo Venray
46 Dave Maarse Zita Hold Up Premier WELLERLOOI
47 Miriam Ringleb Zazou Casco Kevelaer
48 58 Elina de Jong Arakorn Cantos -
49 Jenny Kainulainen Excite -
50 1 Kim Sturme Doretta Vittorio -
51 Robbert Ehrens Clarence Clinton Sevenum
52 Niels Knape Etareusa Wildrick Ustinov Baarlo
53 100 Rogier Linssen Cassinah - Kessel
54 Aniek Diks Fiarabo Diarado -
55 Antonia Hartwall Sunland de Thieusies kelpen oler
Pauze (10 minuten)
56 Anne - Marie Poels Duvelke Eurocommerce Berlin Swolgen
57 marc boes claus-dieter contender korschenbroich
58 Marlies Hoorn Daimond Blue Zirocco Blue Sevenum
59 Oda Charlotte Lyngvar Dalmerette Vittorio Baarlo
60 Teun Vestjens Ekilly van der Horst Berlin Sevenum
61 Thiago Ribas da Costa Issaura - yssesteyen
62 Marc Beckers Da Vinci Numero Uno Roggel
63 Efe Siyahi Day Dream Colman Baarlo
64 Patrick Lemmen Black Jack Canturano Baarlo
65 72 Tijn Vulders Dutch Design Dollar De La Pierre -
66 70 Linn Kvernes Don't Touch It M Untouchable -
67 81 Maikel van der Vleuten Exit
68 Jan-willem Schaap Woodfield Easy-Leen Carambole herpen
69 Esther Manders barca contendro 2 haaren
70 Pieter Keunen Electra -
71 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue egchel
72 Bruno Freire Indigo Van Orshof Gruitrode
73 Caroline Thorvaldsen Impala Irco Mena Sevenum
74 Olga Charnyshova Zarah Leander Z Zento Z Bedburg
75 Elina de Jong Diablo Canturano Sevenum
76 Luuk van den Kerkhof Baltazar Untouchable Kessel
77 Kim Sturme Ego Zidane Bakel
78 Joseph Rothstein Easy Jet Wizzerd Meijel
79 Johanna Hurtig Flower girl Filigran kelpen oler
80 Kevin Jochems Quppydam des Horts Quidam de Revel -
81 59 Aniek Diks Huros Winston-jumper R Cantos -
82 98 Rogier Linssen Canto
83 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Maasbree
84 Loewie Joppen Codermie Odermus R Maasbree
85 marc boes copin mb copin v/d broy korschenbroich
86 Marcel Schneider Ingo Incolor Neuss
87 Marlies Hoorn Quintus Limbus Sevenum
88 Oda Charlotte Lyngvar El Cate Cantos Baarlo
89 Teun Vestjens Electra Vleut Sevenum
90
91 Teddy van de Rijt Duvessa Memphis Nuenen
92
93 20 Mathijs van Asten ixy van de nachtegaele - -
94 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
95 Marjan Cleven Chelsea Sandro Boy Junior Castenray
96 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Z Baarlo
97 110 Walter Tolentino Jelena
98 Laurens Houben Carola van de Helle sevenum
99 71 Linn Kvernes Farmgraaf Verdi -
100 80 Maikel van der Vleuten Emo Vleut
101 Janou Hendrix Calistro Chello I Kessel
102 Pieter Keunen Eagle Eye HX Applaus -
103 Elina de Jong Epherno Vingino Sevenum
104 Esther Manders Espresso Canturano haaren
105 Gijs van de Mortel Quovetta Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z egchel
106 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
107 Aniek Diks Zamba P. Namelus R -
108 Loewie Joppen Dalora Maasbree
109 marc boes Funny Face For Edition korschenbroich
110 Marlies Hoorn Duke Sion Lord Z Sevenum
111 Oda Charlotte Lyngvar Shutterfly Baarlo
112 90 Teun Vestjens Extream Lexicon Sevenum
113 99 Rogier Linssen American dream
114 Tom Slattery Fix Blue Baarlo
115 117 Johanna Hurtig Flower girl Filigran HC