Klasse M (1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht  
 
​De Peelbergen Competitie
Aanvang: 11:15 uur
Na nummer 51 is er een korte sleeppauze

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 22 januari 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 182 Erika Lickhammer Catindro Catoki Asten
2 109 Johan Bergs Folexa Al numero uno Grubbenvorst
3 221 martin sterzenbach california canturo Dorsten
4 67 Marielle Friesen Incaro LS Carusso la Silla Ommel
5 215 Natalie Bahners Diarado Dorsten
6 81 Patrick Lemmen Diva Van Gogh Baarlo
7 94 Sara Luca Dahms Cody K Contender Roggel
8
9 121 Manon Hees Fellow Quidam De Revel Meterik
10 37 Massimo Antonioli Dylano Vleut Grashoek
11 242 Loewie Joppen Dalora Maasbree
12 26 Gijs van de Mortel Elroso Wizzerd Wv Egchel
13 142 Jeroen Scheepers Clint Donaldson Z Clintissimo Z Dilsen
14 14 Johanna Hurtig Daytona Lord z Kelpen Oler
15 197 Pieter Keunen F.Umonia Chellano Z
16 241 Asaf Abudi Bertje Maasbree
17 160 Erwin Bos Etna Canturano Eersel
18 255 Tom Slattery Fix Blue
19 95 Marc Beckers Canter President Roggel
20 260 Sanna Backlund Energy -
21 74 Mirjan Horyon Fay-Troijka Indoctro Meijel
22 53 Kimberly Barents Guilder's Empire of the sun Glock's London Ospel
23 40 Olga Charnyshova Evelien van wasenhove Orlando Bedburg
24 105 Johan Bergs E Dutch Capitol 2101324 Grubbenvorst
25 208 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado Ospel
26 243 Loewie Joppen For Ever de la Roque For Hero Maasbree
27 112 Reggy Hoffmann Poison Ivy Mermus R Helmond
28 21 Anne-martine van Liere Doemedima Vls Vaust S. Weert
29 220 martin sterzenbach captain chessna Dorsten
30 279 Annika Axelsson Funny Boy VDL Arezzo
31 214 Natalie Bahners Charly Brown Dorsten
32 82 Patrick Lemmen Fulanda Lord Pezi Baarlo
33 9 Rodrigo Almeida Diamond Blue Mr Blue Helmond
34 57 Kristine Seierstad Energy Douglas Meterik
35
36 228 Dennis Caubergs Arley Harley Vdl Echt
37 166 Ruben Lamers Wesley Fidji of Colors Geetbets
38
39 122 Manon Hees Ferrari Tangelo v/d Zuuthoeve Meterik
40 199 Pieter Keunen Djuke Verdi
41 224 John Steeghs Fair Play Gaillard de la Pomme
42 114 Kevin Jochems Carat Cassini Asten
43 132 Niels Knape Akrayllas
44 68 Marielle Friesen Evino Mr. Blue Ommel
45 183 Erika Lickhammer Capella Marienshof Z Corland Asten
46 101 Sanna Olsson Doutzen Balou du roet Grubbenvorst
47 25 Gijs van de Mortel Quidam du buisson Z Quartz 2 adelheid Z Egchel
48 15 Johanna Hurtig Ellis Tygo Kelpen Oler
49 180 Kristin Nyberg Douglas P.h Douglas
50 143 Jeroen Scheepers Febalt Ukato Dilsen
51 261 Sanna Backlund ikon
slepen (10 minuten)
52 34 Stijn van der Velden Celecta Vleut Eindhoven
53 20 Anne-martine van Liere Uidam de Reverdy Quidan de Revel Weert
54 97 marc boes Funny Face For Edition Korschenbroich
55 11 Sacha Dito jk horsetrucks celeste jkh commanchi Helmond
56 155 Tim van de Oetelaar Falcony Cardento
57 219 martin sterzenbach landjonkers lug landjonker Dorsten
58 8 Rodrigo Almeida Cicero's Isaura Cicero van Paemel Z Helmond
59 59 Kristine Seierstad Jecoloog Jodokus Meterik
60 280 Annika Axelsson Quinlorette Quintender
61 256 Tom Slattery Doris
62 225 Niels Bulthuis Binoche Ukato Echt
63 235 Dennis Caubergs Cascadeo Casall Echt
64 123 Manon Hees Flying dream Zapatero Vdl Meterik
65 283 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Z
66 198 Pieter Keunen Eagle Eye HX Applaus
67 167 Ruben Lamers Chippo Z Chippendale Z Geetbets
68 162 Stéphanie Andries Cicero Darco Geetbets
69 39 Olga Charnyshova Zarah Leander Z Zento Z Bedburg
70 106 Johan Bergs Numero Dos Numero Uno Grubbenvorst
71 209 Miranda Harrington Firenze Querly Elvis Ospel
72 111 Reggy Hoffmann Zorinte Sam R Helmond
73 268 nando de miranda Fay Lovsky Ustinov
74 130 Oda Charlotte Lyngvar Shutterfly
75 33 Stijn van der Velden Fanni Nassau Eindhoven
76 28 Gijs van de Mortel Quovetta Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z Egchel
77 16 Johanna Hurtig Flower girl Filigran Kelpen Oler
78 206 Jeroen Scheepers Playboy blue Plot-blue Dilsen
79 179 Kristin Nyberg Valdelamadre Always First Carpaccio
80 60 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
81 115 Kevin Jochems Himalaya Hickstead II Asten
82 19 Anne-martine van Liere Bonjovi Graf Grannus Weert
83 131 Niels Knape Dilona Cicero Z van Paemel
84 12 Sacha Dito Divino Numero Uno Helmond
85 259 Sanna Backlund Dilona -
86 226 Niels Bulthuis C Joy Campary-h Z Echt
87 277 Susanna Granroth Captain -
88 156 Tim van de Oetelaar Falsterbo Vleut
89 10 Rodrigo Almeida JK Horsetrucks Danturano Canturano Helmond
90 58 Kristine Seierstad Jaminka Jodokus Meterik
91 227 Dennis Caubergs Active No Limit Echt
92 129 Oda Charlotte Lyngvar Florilottie Numero Uno
93 196 Pieter Keunen Enzo Ustinov
94 248 Tom Martens Aaron -
95 168 Ruben Lamers Dimember Tangelo Van De Zuuthoeve Geetbets
96 284 Carlos Ribas Zapco -
97 163 Stéphanie Andries Ariana Z Andretti Geetbets
98 191 Joris van Helmond Le Care Careful Asten
99 184 Erika Lickhammer Calorie vh marienshof Clinton Asten
100 72 Marielle Friesen brooklyn Padinus Ommel
101 46 Sanna Olsson Dailady Lavaletto Grubbenvorst
102 178 Mathijs van Asten ixy van de nachtegaele -