Rubriek 12: Klasse Z(1.30 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: 11:15 uur
Piste 1

* De beste 5 ruiters/amazones van deze rubriek plaatsen zich voor de finale van de Peelbergen competitie

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 
Indien je niet aanwezig bent tijdens prijsuitreiking vervalt de prijs aan de organisatie.

Voor de beste combinatie in deze klasse wordt een deken ter beschikking gesteld door Emmers ruitersport

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 december 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 442 Erika Lickhammer Lisbeth Callahan Asten
2 939 Jarno van Erp Blikvanger Hamlet
3 995 Martien Stertenbach Andiamo
4 486 Petra van Dijck Consido-al Heartbreaker Venray
5 574 Rodrigo Morgado Tasmina des Terdrix Major d'Olbiche Venray
6 148 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
7 426 John Steeghs Eyecatcher Cartino Meterik
8 427 Kristine Seierstad Dorina Verdi Meterik
9 1076 Mariëlle Friesen Contessa
10 514 Sjors van Oorschot Zaidin I.D.W.J. Colander Berghem
11 1056 Robert Puck Chellarius Cornet Obelensksy
12 320 Maikel van Mierlo Dancing Boy Van Gogh Koningslust
13 940 Stefanie Breitenstein Colorado B O-Piloth
14 79 Rob Heyligers Barnaby van Oterhof Vermont Asten
15 191 Dennis Caubergs Adenda Echt
16 1073 Julian Kraay Amaretto Carland
17 579 Jack Ansems Demorc Canturano Goirle
18 260 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
19 341 Oda Charlotte Lyngvar Dalmerette Vittorio Baarlo
20 615 Sam Hutton Senator
21 614 abdel said Harley
22 1072 Chloe Veranken Hetman of Colours
23 932 Luc Steeghs Daranka Canturano
24 806 Niels Knape Dilona Cicero Z van Paemel
25 348 Joffra Schaap Woodfield Cisertha Verdi Herpen
26 439 Erika Lickhammer Capella Marienshof Z Corland Asten
27 938 Jarno van Erp Eminea Namelus R
28 996 Martien Stertenbach Calefornia nn
29 150 Paul Janssen Do Alba Sam R Well
30 425 John Steeghs G-contact Contact van de Heffinck Meterik
31 958 Elina Petersson vera contender Weert
32 972 Alexa Larkin Cocobanta Douglas
33 970 Vincent Voorn sli byron concorde
34 807 Maxime de Clercq Gantico Canturo
35 194 Niels Bulthuis Zanette Casco Echt
36 487 Petra van Dijck Cantaire-o Canturo Venray
37 611 Miriam Ringleb Lioness Lupicor Kevelaer
38 156 Miranda Harrington Estrella Numero Uno Ospel
39 626 Rens Spreuwenberg Cienna G Wizzerd Wv Kessel
40 1080 Kevin Olsmeyer Charmeur Acolino HC
41 1069 Walter Tolentino Cupido
42 557 Marielle Friesen brooklyn Padinus Ommel
43 1071 Malin Parmler fearless friend lord z
slepen (10 minuten)
44 164 Julian Kraay Djin Djin Phin Phin Ederveen
45 846 Monique van den Broek Bernardo van de Helle Darco
46 3 Aniek Jansen Hiphop Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
47 498 Anke Jansen Zicorlien Indoctro Horssen
48 441 Erika Lickhammer Jazou Diktator Vd boslandhoeve Asten
49 321 Maikel van Mierlo Europe Cantos Koningslust
50 937 Jarno van Erp Ziesto Go lupicor
51 997 Martien Stertenbach Land Jonker
52 192 Dennis Caubergs balia Concorde Echt
53 581 Jack Ansems Remmits Copacabana Carrado I Goirle
54
55 969 Vincent Voorn For Ever G For Pleasure
56 256 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
57 342 Oda Charlotte Lyngvar Edonja Zirocco Blue VDL Baarlo
58 616 Sam Hutton Jovial
59 613 abdel said Imke -
60 481 Kevin Olsmeyer Eucalypta Vaillant Doorwerth
61 1041 Annika Axelsson Candetto Z Canturo
62 453 Teun Vestjens Chocated Blush Contact vd Heffinck Sevenum
63 941 Robert Puck Gucci Team Spirit Winningmood Van De Arenberg
64 606 Anna Meier Casscord Neuss
65 509 Tamara Derckx Carrera Verdi Tienray
66 602 nando de miranda Bungee onbekend Oud-turnhout
67 488 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
68 467 Kim Verdellen Corina Upgrade Melderslo
69 480 Nina Wallquist Arie Triomphe De Muze Doorwerth
70 533 Kim Derks Europa W Numero Uno Bergharen
71 808 Charline van der Geeten Diadora Vingino
72 195 Niels Bulthuis Zendo Heartbreaker Echt
73 845 Monique van den Broek Caelle
74 610 Miriam Ringleb Rising Star Rafael Kevelaer
75 9 Tanja Torgilsman Splendid Spender S Swolgen
76 625 Rens Spreuwenberg Esprit Sir Scandic Kessel
77 572 Rodrigo Morgado Emile Cicero Z van Paemel Venray
78 1009 Thiago Ribas da Costa Gemma Chatman
79 558 Marielle Friesen Contessa Ommel
80 1066 Julian Kraay Waraon Deys Pharaon (el Loquillo) Ederveen
81 193 Dennis Caubergs Cesan Cesano Il Echt
82 580 Jack Ansems t Woatsler Diego Vaillant Goirle
83 262 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
84 332 Oda Charlotte Lyngvar El Cate Cantos Baarlo
85 1070 abdel said Alicante
86 1039 Kevin Olsmeyer Charmeur Acolino