Rubriek 9: Klasse B(1.00 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: 9:00 uur
Piste 2

* De beste 5 ruiters/amazones van deze rubriek plaatsen zich voor de finale van de Peelbergen competitie

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 
Indien je niet aanwezig bent tijdens prijsuitreiking vervalt de prijs aan de organisatie.

Voor de beste combinatie in deze klasse wordt een deken ter beschikking gesteld door Emmers ruitersport.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 13 december 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 851 Maya Shalom El-hierro Manhattan
2 25 Ricardo Hartman Gode E Clinton Venlo
3 19 Bibi Auerbach Amaretto B Air Jordan Handel
4 1049 Sanna Olsson Sura Spartacus
5 413 Annemiek Verlijsdonk Garfield Nabab De Reve Meterik
6 1044 Kristine Seierstad Gubulak Cardento
7 117 Liana Peters Soul Sister Gentleman Sevenum
8 534 Kim Derks Filane Calvaro Bergharen
9 541 Sandra Klaessen escape Neer
10 598 Dennis Evertse Fairplay Calvaro Bakel
11 268 Johan Bergs gambia ustinov Grubbenvorst
12 868 Jessie Derikx Easyboy Zambesi Vredepeel
13 714 Willemijn Poels Casper Cassini Swolgen
14 414 Michael Murphy Blacky Canturo Meterik
15 801 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
16 1064 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet
17 508 Tamara Derckx Easy-girl Unaniem Tienray
18 638 Senna Diks All Star Jewel Amazing Belgie
19 507 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik HC
20 913 michel schreinemachers Figaro s Carthino Z Velden
21 530 Christina Kallmert Ebellanosa Carambole Oirlo
22 1015 Martien Stertenbach Contage Corrado
23 491 Caitlin Teunissen High Valley Cicero Z Peer
24 54 Peggy Nillesen Badirmie Jetset-d Sevenum
25 865 Luuk Verberk Vit Vermont Oploo
26 374 Robert Janssen Elaunay Unaniem Wanssum
27 539 Sandra Klaessen fharhap Neer
28 596 Dennis Evertse Goya Bernini Bakel
29 74 Rob Heyligers G-Star Corland Asten
30 1050 Sanna Olsson Zandora Zandor
31 778 Tom Smeets Grace My Lord Carthago Venlo
32 631 Elsemiek van Roekel Gamble Ars Vivendi Ede
33 512 Sjors van Oorschot ticolina z twister de la pomme Berghem
34 118 Liana Peters Whitney R Niagara Sevenum
35 64 Salvador Ferreira Corvette Contender Hoogeloon
36 372 Veronique van Neer Fifty-Fifty Vleut Beesel
37 899 Luc Steeghs Eloma Vegas Vdl Baarlo
38 108 Fien van de Goor jubelientje Sevenum
39 853 Maya Shalom Astrix
40 33 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
41 1014 Martien Stertenbach Feed Quidam de revel
42 489 Petra van Dijck Contador Z Cidane Venray
43 267 Johan Bergs laika ustinov Grubbenvorst
44 713 Willemijn Poels Coral Beach Chellano Swolgen
45 1061 Christina Kallmert Crass Carrico Oirlo
46 59 Marlies van Soest Fendi Corland Hoogeloon
47 542 Sandra Klaessen fws landino Neer
48 716 Annika Axelsson Fay Zidane Maaseik
49 360 Anne Veldman Capitale SR C-indoctro Meerlo
50 860 Rick van den Kerkhof Excellent Napels Koningslust
51 953 Willem Van Nieuwkerk corrinda vd reesthoeve valliant Weert
52 706 Monique van den Broek G-Star Sevenum
53 252 Rob Heyligers Gilista Baltic VDL Asten
54 597 Dennis Evertse Grandioos Nabab de Reve Bakel