Rubriek 7: Klasse M(1.15 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: 15:30 uur
Piste 1
NN paarden worden niet geaccepteerd

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 12 december 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 411 Kadri Ka Anyo-P Vancouver Weert
2 405 Asle Aközbek Charlie Brown VLS Wallstreet VLS Weert
3 1059 Oda Charlotte Lyngvar Florilottie Numero Uno
4 763 Asaf Abudi Bertje Maasbree
5 761 Loewie Joppen For Ever de la Roque For Hero Maasbree
6 1036 Robert Puck Compliment Indorado
7 731 Marwin van den Nieuwenhuijzen Quick Key Quickstar Sint-oedenrode
8 206 Miriam Ringleb Carino Campbell VDL Kevelaer
9 151 Miranda Harrington Baron Colman Ospel
10 525 Christina Kallmert Damiro Tangelo Van De Zuuthoeve Oirlo
11 655 Marieke Verdaasdonk Felle dame london Boekel
12 1035 Walter Tolentino Dior
13 902 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
14 248 Robin van de Wetering Canturan Canturo De
15 888 Marcel Schneider CL Neuss
16 141 Angelique Dohms Corfulya Carolus II Beesel
17 816 Nadja Hübner Cassiopaia Cajus Herne
18 211 Patrick Lemmen Diva Van Gogh Baarlo
19 890 Verena Schwinghammer Che Aluna Neuss
20 107 Fien van de Goor amice Sevenum
21 63 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Hoogeloon
22 906 Babette Kuijpers Horse Victory's D-Day
23 784 Kelly van de Pas Faltic - Kessel
24 883 Linda Metsämäki Deblin H.V Berlin Venlo
25 705 Monique van den Broek Faranta Eurocommerce Berlin Sevenum
26 338 Oda Charlotte Lyngvar Florilottie Numero Uno Baarlo
27 764 Asaf Abudi Dixxie Maasbree
28 624 Miriam Ringleb Rising Star Rafael Kevelaer
29 915 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado
30 1037 Robert Puck floris Namelus R
31 526 Christina Kallmert Flanagan Clinton I Oirlo
32 1006 Micky v.d. Oetelaar Anjou Heartbreaker
33 916 Anna Parsons Zambuca Z Zurich
34 903 Bram Geerets Wokie Numero Uno Oirlo
35 409 Asle Aközbek Baltimore VLS Vaust Weert
36 407 Anne-martine van Liere Uidam de Reverdy Quidan de Revel Weert
37 900 Thiago Ribas da Costa Contuz Conthargos Ysselsteyn
38 857 Robin van de Wetering Esteban Marome De Mortel
39 889 Marcel Schneider Lomba Neuss
40 582 Christel Nooijen Cyano Z Caritano Z Milheeze
41 712 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof Swolgen
42 630 Robert Janssen Baltimore Cartano Wanssum
43 910 Marek Leufkens Erita Namelus R Meterik
44 139 Angelique Dohms Diva Gs Whitaker Beesel
45 815 Nadja Hübner Cassiopaia Cajus Herne
46 891 Verena Schwinghammer Corcovado Neuss
47 762 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Maasbree
48 207 Miriam Ringleb Zazou Casco Kevelaer
49 149 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
50 524 Christina Kallmert Jovera v/d Broekkant Calvaro Z Oirlo
51 1038 Robert Puck Steve Diarado
52 1055 Oda Charlotte Lyngvar Shutterfly
53 408 Anne-martine van Liere Doemedima Vls Vaust S. Weert
54 1060 Asaf Abudi Bertje