Rubriek 18: Klasse B(1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Aanvang: 10:00 uur
Piste 2
NN paarden worden niet geaccepteerd

* De beste 5 ruiters/amazones van deze rubriek plaatsen zich voor de finale van de Peelbergen competitie

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 
Indien je niet aanwezig bent tijdens prijsuitreiking vervalt de prijs aan de organisatie.

Voor de beste combinatie in deze klasse wordt een deken ter beschikking gesteld door Emmers ruitersport.
Voor de nummers 2,3,4 en 5 aan zakje Lucky Horse Cookies aangeboden door Havens. 

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 29 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1 Salvador Ferreira Corvette Contender Hoogeloon
2 4 Marlies van Soest Fendi Corland Hoogeloon
3 349 Willemijn Poels Coral Beach Chellano Nn
4 Aylin-filiz Bego Garthago Mylord Carthago Meerlo
5 Chiara Palmi Guus H Arthos R Lottum
6 363 Luuk Verberk Furosa Namelus R Oploo
7 Rob Heyligers Espoir Epilot Asten
8 Pieter van Kemenade Galant Legolas Someren
9 378 Bert Wierts Felicitas Indoctro Blerick
10 364 Monique van den Broek Flinstone Mr. Blue Nn
11 339 Cynthia den Bak Guapalite Cum laude Z
12 Elisabeth Aspen Garfield Chellthago Z Meterik
13 393 Christina Kallmert Flash Blue B Mr Blue Oirlo
14 Ellis Pex c-wellie clintisimo Sint Joost
15 Evelina Andersson Amaretto Cartier vd Heffink Sevenum
16 Paul Janssen Famelus Namelus Well
17 52 Sylvia Dorssers Calimero Maasbree
18 Veronique van Neer Feline Warrant Beesel
19 Anne Veldman Capitale SR C-indoctro Meerlo
20 Rob Heyligers G-Star Corland Asten
21 Bibi Auerbach Amaretto B Air Jordan Handel
22 407 Janneke Verlouw Gezant
23 Elke van de Broek Evita Zagreb zeeland
24 Liana Peters Soul Sister Gentleman Sevenum
25 326 Michael Whyte Benafacto onbekend Halmstad
26 Mara van de Wouw Centurio Douglas Nijmegen
27 100 Sharon Lemmen Galantos h.v. Cantos Maasbree
28 Robby Krowoza Lambada Roermond
29 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
slepen (10 minuten)
30 Tamara Derckx Easy-girl Unaniem Tienray
31 365 Luuk Verberk Vit Vermont Oploo
32 394 Christina Kallmert Falina E Emilion Oirlo
33 Rob Deenen Great Times Londontimes Ledeaker
34 Cynthia den Bak Syara Now or never Panningen
35 Pieter van Kemenade Bella Vita Quatro Someren
36 Yvonne Schmits Easy Lady S Hamlet Swalmen
37 366 Monique van den Broek G-Star Nn
38 221 Rob Heyligers Gogo A Lee Springpower
39 105 Peter Paul Bouman Champ Matterhorn Helden
40 Michiel de Ruyter Galaxy Girl HTR Meerlo
41 Oguz Dalmis Bermela Up to Date Istanbul, Kadikoy
42 Paul Janssen Gino Zaval VDL Well
43 Elisabeth Aspen Graziano Whitaker Meterik
44 Ellis Pex fenja vittorio Sint Joost
45 Evelina Andersson Uniko Haarlem Sevenum
46 54 Sylvia Dorssers Fabolous Numero Uno Maasbree
47 Willemijn Poels Casper Cassini nn
48 Veronique van Neer Fifty-Fifty Vleut Beesel
49 Jos van Deurzen Cairoli Calvinos Elsendorp
50 Maaike Schoormans Garanco van berkehoeve Van Gogh hapert
51 Ricardo Hartman Gode E Clinton venlo
52 Robby Krowoza Cremant Roermond
53 Lisa Bongers Fantomas Viceroy T. Alverna
54 377 Sanna Olsson Fenix Darco Grubbenvorst
55 395 Christina Kallmert Footlose HX Bustique Oirlo
56 269 Emma Johansson Ludine Z nn Blerick
57 381 Nikita Mansour Li-Lu Lancer 3
58 Rob Heyligers Gilista Baltic VDL Asten
59 390 Simon Schroeder Amor Andiamo
60 410 Liana Peters Whitney R Niagara