Rubriek 16: Klasse 1.40m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: 15:00 uur
Piste 1

* De beste 5 ruiters/amazones van deze rubriek plaatsen zich voor de finale van de Peelbergen competitie(voor de finale van de 1.35)

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 

Extra prijzen:
Winnaar: Deken aangeboden door Emmers ruitersport.
2e prijs: Een zak voer aangeboden door Havens
3e prijs: Een zakje Lucky Horse Cookies aangeboden door Havens

 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 29 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 350.-
2e prijs: € 225.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Christopher Klasener Boris Burggraaf nn
2 Jurre van Bommel Acky M Querlybet Hero ruurlo
3 Amber Fijen Andinie Ledimar Z Arco Polo Nieuwstadt
4 Erika Lickhammer Cyprus Vigo D'arsouilles Asten
5 Anne van Vulpen Alandra Namelus R Vleuten
6 Frank van Helmond Kate Namelus R Ommel
7 398 Rodrigo Almeida Hooligan
8 Loewie Joppen Dolinn Cardento Maasbree
9 Mark Martens Celine M Z Crusador Kessel
10 Martien Amendt Aktiedou Karandasj Broekhuizenvorst
11 Robin van de Wetering Winston Sydney de mortel
12 Uwe Schmitz HOF ASGARD'S FARINA nn
13
14 94 Rachel Udelson Corette Lupicor Waalre
15 205 Roosje Brouwer Van Helsing Valentino Waalre
16 325 Michael Whyte Be My Lover Baloubet Du Rouet
17 Mariëlle Friesen Hakon de kalvarie Indian gold Ommel
18 Aniek Poels Cosma Go R Cornet Obolensky nn
19 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
20 lucas mesqitas ernita quidam de revel grashoek
21 409 Aniek Jansen Cent Carrats Tangelo Van De Zuuthoeve
22
23 416 Jan Janssen Capriool Massimo
24 Christopher Klasener Catch me Upgrade nn
25 Jurre van Bommel Call Me Mr. Blue ruurlo
26 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
27 Lisa Bongers Athina Van Schuttershof Cristo Alverna
28 385 Nikita Mansour Caya-blue Chacco Blue
29 Erwin Bos Zonnegoeie Indorado eersel
30 Monique van den Broek Duke Ukato nn
31 155 Emile Tacken Waterstone Silverstone
32 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Elsendorp
33 Emma Johansson Broekie Padinus Blerick
34 389 Simon Schroeder Fontainebleau For Pleasure
35 Fleur van Lier Deejay Harley Vdl sevenum
36 Efe Siyahi Dzingisz Kan Grandino Baarlo
37 Amber Fijen Briljant Chacco Blue Nieuwstadt
38 Erika Lickhammer Thriller P Cardento Asten
39
40 Frank van Helmond Sputnik Manhattan Ommel
41
42 31 Loewie Joppen Donna Speciale Cavalier Maasbree
43 Mark Martens Drogba Numero Uno Kessel
44 Martien Amendt Feodora Toulon X6772 Broekhuizenvorst
45 Robin van de Wetering Bugatti Quasimodo z de mortel
46 333 Uwe Schmitz Que Vie Nn
47 147 Christopher Klasener Heras van het Verahof nn Nn
48 Jurre van Bommel Quintus Z Quasimodo Z ruurlo