Rubriek 15: Klasse Z(1.30m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: 12 uur
Piste 1

* De beste 5 ruiters/amazones van deze rubriek plaatsen zich voor de finale van de Peelbergen competitie

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 
Indien je niet aanwezig bent tijdens prijsuitreiking vervalt de prijs aan de organisatie.

Voor de beste combinatie in deze klasse wordt een deken ter beschikking gesteld door Emmers ruitersport.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 29 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Loewie Joppen Darek Quick Lauro Z Maasbree
2 Monique van den Broek Caelle nn
3 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
4 Thijs Derks Franklin Elsendorp
5 Jan Janssen Capriool Massimo Merselo
6 Bert Wierts Darius De W. Berlin Blerick
7 Aniek Poels Amour Nabab de reve nn
8 Martien Amendt Coco-Strona Tinky Winky Broekhuizenvorst
9 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
10 Johan Bergs Caretino SINGULORD JOT grubbenvorst
11 Tim van de Oetelaar Derke Heartbreaker Kessel
12 Amber Fijen California Blue Chacco-Blue Nieuwstadt
13 Aniek Jansen Hiphop Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
14 Anne van Vulpen E-Vivamunde Vleut Vleuten
15 Mariëlle Friesen Brooklyn Padinus Ommel
16 Johan Klein Zieverink Caretino's Frechdachs Caretino Elsendorp
17 242 Jurre van Bommel Ebell-avant VDL Campbell /
18 Christopher Klasener Charley Harley nn
19 Kim Sturme Doretta Vittorio bakel
20 391 Elina Petersson vera contender
21 Lisa Bongers B.Capo di tuti Capi RK Chin Chin Alverna
22 373 Luis Escobar Baileys Vincenzo Waalre
23 201 Roosje Brouwer Easy Mr. Blue Waalre
24 163 Mark Martens Diablo Canturano Kessel
25 Robin van de Wetering Corleone P Numero Uno de mortel
26 Juus Bankers Cogito Mr. Blue Bakel
27 Kaitlin Kitto Bianco Cartano De Mortel
28 Mans Buurman Bakato Ukato Roggel
29 Nick Naus Joel Andiamo Neeritter
30 162 Tim van de Oetelaar Danturano Canturano Kessel
31 Aniek Poels Edwina Berlin nn
32 62 Sylvia Dorssers Zabolotje Van Het Kraaienbos Z Zapatero Vdl Maasbree
slepen (10 minuten)
33 411 Patrick Sandner Go Diva Go Dolphin
34 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
35 Paul Janssen Do Alba Sam R Well
36 199 Niels Tacken Zanta Caterina Casco Meterik
37 215 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
38 Tamara Derckx Carrera Verdi Tienray
39 lucas mesqitas cubia corland grashoek
40 186 Christopher Klasener Fidiy of colours - Nn
41 397 Rodrigo Almeida JK Horsetrucks Goya Vigo D'arsouilles Nn
42 387 Simon Schroeder pride Pizarro
43 97 Esther Manders Devon Unaniem Haaren
44 374 Roosje Brouwer diamanthy nn
45 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
46 403 Elina Petersson Billy on Ice billy congo
47 Amber Fijen El Corrado Gran Corrado Nieuwstadt
48 Nicky Deurzen Carrera Heartbreaker Elsendorp
49 Aniek Jansen Super Mario Ukato Altforst
50 Anne van Vulpen Project Tolan R Vleuten
51 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Elsendorp
52 241 Jurre van Bommel Edsiliavanta Berlin /
53 Kim Sturme Erano Carthino Z bakel
54 Lisa Bongers Dalton Cicero v Paemelhof Alverna
55 Mariëlle Friesen Kapi de villafranco Papillion rouge Ommel
56 140 Mark Martens Elpherno Vingino Kessel
57 157 Robin van de Wetering Eldorado nn De
58 Sanne van 't Udink Action Z Artos Z eindhoven
59 Martien Amendt Da Silva Tolan R Broekhuizenvorst
60 Niels Tacken Diranca S Zambesi Meterik
61
62 Rodrigo Almeida Durango Warrant nn
63 Loewie Joppen Diamond Quick Heto Quick Lauro Z Maasbree
64 Christopher Klasener Zippit Berlin nn
65 388 Simon Schroeder amalia Royal Bravour
66 400 Patrick Sandner Ciara /
67 413 Katty King Cameron