Rubriek 14: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
 
Aanvang: 09:00
Piste 1
NN paarden worden niet geaccepteerd

* De beste 5 ruiters/amazones van deze rubriek plaatsen zich voor de finale van de Peelbergen competitie

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 
Indien je niet aanwezig bent tijdens prijsuitreiking vervalt de prijs aan de organisatie.

Voor de beste combinatie in deze klasse wordt een deken ter beschikking gesteld door Emmers ruitersport.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 29 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 45 Robby Krowoza Eermette E Ustinov Roermond
2 Dennis Evertse Felix Zambesi bakel
3 Jan Janssen Dalihay Van Gogh Merselo
4 98 Esther Manders Espresso Canturano Haaren
5 Kim Sturme Ego Zidane bakel
6 172 Teun Vestjens Ekarla - Sevenum
7 Tim van de Oetelaar Falcony Cardento Kessel
8 Babette Kuijpers Horse Victory's D-Day oirlo
9 Imke Jansen Cent Cartas Tanglo van de Zuuthoeven Altforst
10 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
11 Juus Bankers Diamond Lady Ustinov Bakel
12 Linda Edefall Nadouch Z Nelson Z Bakel
13 Mans Buurman Faitana D'06 Conan Z Roggel
14 Nick Naus Elmira Cardento Neeritter
15 Anne van Vulpen Flo Querly Elvis Vleuten
16 227 elad yaniv Alvaro Calvaro Z Willich
17 368 Hadar Cats Astrix Toulon
18 406 Marek Leufkens Erita Namelus R
19 Paul Janssen Chick On A Mission Upgrade Well
20 Pauliina Kostilainen Cascade III Z Calato Z Asten
21 Rens Verberk Fawanda Namelus R Oploo
22 Emma Johansson Carla Z Chippendale Z Blerick
23 Simone Schmits Astrid-Orona S Future Swalmen
24 46 Robby Krowoza Federer Ustinov Roermond
25 96 Esther Manders J&B van de Rollebeek Haaren
26 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
27 Dennis Evertse Finn Bustique bakel
28 Johan Bergs E Dutch Capitol 2101324 grubbenvorst
29 Kim Sturme Fadina GLN Padinus bakel
30 Teun Vestjens Everlina Lexicon Sevenum
slepen (10 minuten)
31 Emma Mai Joergensen Giaccomo 43 Goliath Life Asten
32 Sanna Olsson E'special Berlin Grubbenvorst
33 Nicky Deurzen All You Need Abke Elsendorp
34 35 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Hoogeloon
35 Mariëlle Friesen Evino Mr blue Ommel
36 58 Loewie Joppen Faberg Corneille Maasbree
37 Robin van de Wetering Canturan Canturo de mortel
38 Tim van de Oetelaar Wizares DTEN Alvarez Kessel
39 Janou Hendrix Calistro Chello I Kessel
40 101 Laura Scheepers Czardas Wizzerd Wv Sevenum
41 286 elad yaniv Creed Carpaccio Willich
42 85 Kaily van Wandeloo Wish Me Luck Triomphe De Muze Melick
43 64 Esther Roeven Eristoff Namelus R Maasbree
44 Emma Johansson Shutterfly Sir Shutterfly Blerick
45 Anne van Vulpen Kizzi van het Molenhof Catoki Vleuten
46 362 Sanne van 't Udink Beat It Barinello Eindhoven
47 Stanislaw Wellens Compelyordie z Carat Waldfeucht
48 Martien Amendt Fire Bird Arizona Broekhuizenvorst
49 Ralph Fransen Calanthe Memphis beuningen
50 332 Rob Heyligers Zaragoza Celano
51 272 Bert Wierts Exite Ginus Blerick
52 338 Rens Verberk Dendola-b Numero Uno Oploo
53 357 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof Haaren
54 Johan Bergs Numero Dos Numero Uno grubbenvorst
55 Kim Sturme Erina GLN Singapore bakel
56 173 Teun Vestjens Ekilly van der Horst Berlin Sevenum
57 198 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
58 Salvador Ferreira W. Rubertha Contender Hoogeloon
59 379 Sanna Olsson Dailady Lavaletto Grubbenvorst
60 382 Simon Schroeder Fifa Z Fierro Hof ter Zeedijcke
61
62 386 Dominick Daferna Wilde Hide n
63 412 Laura Scheepers Czardas Wizzerd Wv
64
65
66
67
68
69 408 Elina Petersson Billy on Ice billy congo
70 392 Elina Petersson atlanta andiamo