Rubriek 10: Klasse L(1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: aansluitend aan de 1.00m
Piste 1
NN paarden worden niet geaccepteerd

* De beste 5 ruiters/amazones van deze rubriek plaatsen zich voor de finale van de Peelbergen competitie

Let op: De beste 5 ruiters/amazones worden te paard in de ring verwacht voor de prijsuitreiking. 
Bij niet verschijnen in de ring tijdens prijsuitreiking vervalt de prijs aan de organisatie.

Voor de beste combinatie in deze klasse wordt een deken ter beschikking gesteld door Emmers ruitersport.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 28 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Fleur Winkelmolen Gigibiolga Numero uno Grashoek
2 Dennis Evertse Finn Bustique bakel
3 Joseph Rothstein Fay Trjoka Indoctro Meijel
4 290 Anne Yaniv For the next generation For kids only
5 77 Jan-willem Schaap lelvis ter meersen elvis ter putten Herpen
6 Johan Klein Zieverink Ceduna Elsendorp
7 Jan Vlemmix Cedo Cisero lommel
8 161 Tim van de Oetelaar Falcony Cardento Kessel
9 214 Niek Groenewoud Elstar Nashville
10 289 Hadar Cats Edita Carolus
11 Thijs Linders My Cazi My Tender Baexem
12 Thiago Ribas da Costa Envalira Stakkato Ysselsteyn
13
14 Pieter van Kemenade Baloucento Baloubet Du Rouet asten
15 Mariëlle Friesen Goedhart Quasimodo van de molendreef Ommel
16 Thijs Derks Caressa Elsendorp
17 Marcel Groen fiolita padinus mierlo
18 171 Teun Vestjens Fair Lady Arizona Sevenum
19 Loewie Joppen Amber Crawford Maasbree
20 Johan Bergs camissa CASSINI 2 grubbenvorst
21 Ellen Poels Cambridge Caretano Z Heide
22 Fleur Winkelmolen Qualito Z Quinar Grashoek
23 257 Freek Vestjens famira Arezzo VDL /
24 Emma Johansson Carla Z Chippendale Z Blerick
25 Niek Groenewoud Giulietta Nashville /
26 Luuk van den Kerkhof Dylano Diarado Kessel
27 Rob Tijskens Donna Van Overis Z Darco Bocholt
28 Stephanie Jennen Four Steps Blue Mr Blue Balen
29 Maud Schouwenberg uppy mr blue swalmen
30 Jan Vlemmix Diabolo Thunder vd zuuthoeve lommel
31 Tim van de Oetelaar Fyca Applaus Kessel
32 Leon Vos laurentinus Larimar swalmen
33 104 Nikki Hendriks Charusa S Z Caruso Baarlo
34 Renee van der Westen Feline V Ustinov Someren
35 Patty Custers Diaconda Diarado Hunsel
36 Maaike Schoormans Black Phyllon Douglass hapert
37 Niels Kersten First one Numero Uno /
38 Marten Gunnarsson Costa z caretano z massbree
39 Robby Krowoza Quintero Quintero Roermond
40 Marcel Groen gerlos diarado mierlo
41 Mariëlle Friesen Dorschmikkel Diarado Ommel
42 300 Eric Jr. van der Vleuten Dariano Numero Uno
43 Marieke van der Linden Eduard Vader Onbekend Bakel
44 Kim Otten Fair lady Namelus R helmond
45 249 Lars Kersten Fire Flame / /
46 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Elsendorp
slepen (10 minuten)
47 Kitty van Deurzen Al Capone Z Artos Z Elsendorp
48 169 Teun Vestjens Fame Ircolando Sevenum
49 305 Simon Schroder Chance nn
50 38 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Maasbree
51 Loewie Joppen Canturamo Maasbree
52 Johan Bergs Shira Ustinov grubbenvorst
53 Jan Vlemmix Kapucijn vd Donkhoeve Vagebond de la pomme lommel
54 Maurice Winters Carli De La Ferme Blanche Z Caridor Z neerpelt
55 250 Lynn Einswqeiler kenzo / /
56 Kim van Heel Ejay Namelus R Rosmalen
57 Jonna Martinson NN Heeze
58 322 Oguz Dalmis Forever 158 -
59 Fleur Winkelmolen Farabiolga Numero Uno Grashoek
60 59 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
61 371 Marcel Groen fiolita padinus HC
62 Aleksandra Cebulak Feline Quatro Z Wanssum
63 Ellen Poels Cas Caretano Z Heide
64 Emma Johansson Shutterfly Sir Shutterfly Blerick
65 Luuk van den Kerkhof Kobalt v/d Brouwershoeve Grand Cru v/d Vijf Eijken Kessel
66 Rob Tijskens Fellow VDL Azteka Bocholt
67 Marten Gunnarsson Grandino calvin z massbree
68 Stephanie Jennen French Kiss van de Nethe Verdi Balen
69 310 Sanna Olsson Effe Anders lord Z Grubbenvorst
70 Wout Vlemmix Angel ndiamo Special Lommel
71 304 Simon Schroder Fabrice nn
72 Erika Lickhammer Catindro Catoki Asten
73 Freek Vestjens Flow Zapatero Vdl Sevenum
74 David van Dijke Clarissa Lord Z Wanssum
75 314 Marlies Hoorn Gigolo Sevenum
76 168 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
77
78 48 Loewie Joppen Good lord Maasbree
79 Johan Bergs fenomenaal Ustinov grubbenvorst
80 Jan Vlemmix Killkenny Toulon lommel
81 271 Bert Wierts Evita Calvaro Blerick
82 Annabelle Poels Uroki Iroko Oeffelt
83 Michiel de Ruyter Ferrari Je t'aime Flamenco Meerlo
84 Aleksandra Cebulak Eleonalda Vigaro Wanssum
85 Kristin Nyberg Le Concorde Empire Ysselsteyn
86 Robin van de Wetering fromas numero uno de mortel
87 348 Simon Schroder Amor nn
88 307 Dominick Daferna Wilde Hide n
89 311 Sanna Olsson Fly high For plesure
90 Wout Vlemmix A-galistica Air Jordan Lommel
91 372 Malin Parmler cilandra z Cracky Z