Rubriek 3: Klasse Z(1.30m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: aansluitend aan 1.20m
Piste 2
NN paarden worden niet geaccepteerd

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 26 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 146 Christopher Klasener Catch me Upgrade Nn
2 Aniek Poels Amour Nabab de reve nn
3 Loewie Joppen Darek Quick Lauro Z Maasbree
4 Dave Maarse Be Brave Cartano WELLERLOOI HC
5 202 Roosje Brouwer diamanthy nn Waalre
6 Kristin Nyberg Valdelamadre Always First Carpaccio Ysselsteyn
7 Mathijs van Asten Zorro -- ysselsteyn
8 191 Malin Parmler cassinah cassini Mierlo
9 Oda Charlotte Lyngvar El Cate Cantos Baarlo
10 John Steeghs Eyecatcher Carthino Z Meterik
11 Kristine Seierstad Nothing Hill Nintender Meterik
12 Vincent Voorn For Ever G For Pleasure weert
13 Elina Petersson atlanta andiamo weert
14 Frederique Lebon Cream Caramel Canabis Z Weert
15 Arnold Boerekamps C'est Ca Massimo Asten
16 Kristian Houwen Bosch Blue HBC Cantos Wanssum
17 222 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze Boekel
18 16 Kim Huige Dame De Coeur Canturo Kessel
19 Monique van den Broek Caelle nn
20 132 Kimberley Winsingh Eros minka nn Nn
21 Rob Heyligers Barcelona Casantos Asten
22 Sacha Dito Divino Numero Uno helmond
23 218 Siebe Kramer Anemone Europa Kannan Oud
24 Manon Hees ceraville Contact v.d Heffink Meterik
25 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
26 Loewie Joppen Diamond Quick Heto Quick Lauro Z Maasbree
27 117 Frank van Helmond Connette Lord Z Ommel
28 182 Alexandra Carter Illeana / Someren
29 145 Christopher Klasener Ciabeau Diabeau Nn
30 Mathijs van Asten squalls estate foxriver Takashi Van Berkenbroeck ysselsteyn
31 Dave Maarse Engelien Clinton WELLERLOOI
32 Roosje Brouwer Monopoly Onbekend waalre
slepen (10 minuten)
33 Kristin Nyberg Douglas P.h Douglas Ysselsteyn
34 Malin Parmler Hockney Baloubet du Rouet mierlo
35 Oda Charlotte Lyngvar Dalmerette Vittorio Baarlo
36 John Steeghs G-contact Contact van de Heffinck Meterik
37 Kristine Seierstad Brunel Grosso Z Meterik
38 Vincent Voorn Grupo Prom Prince Lord Z 21 00314 90 weert
39 Elina Petersson vera contender weert
40 Frederique Lebon Domino Van De Valhoeve Lord Z Weert
41 Rodrigo Almeida JK Horsetrucks Goya Vigo D'arsouilles nn
42 Michael Whyte Be My Lover Baloubet Du Rouet Halmstad
43 Thiago Ribas da Costa Quo Vadis Quo Vadis Ysselsteyn
44 Pieter van Kemenade Cassady Casmir Z asten
45 Arnold Boerekamps SLI Balourado Baloubet Du Rouet Asten
46 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
47 Monique van den Broek Duke Ukato nn
48 23 Loewie Joppen Elud Clinton Maasbree
49 126 Rob Heyligers Barnaby van Oterhof Vermont Asten
50 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z helmond
51 Siebe Kramer Clonie Atlantic Oud beijerland
52 154 Manon Hees Elmgravin Quasimodo Z Meterik
53 Frank van Helmond Doerak Zento Ommel
54 181 Alexandra Carter Gaprilli / Someren
55 147 Christopher Klasener Heras van het Verahof nn Nn
56
57 Dave Maarse Valentino Z Vulkano WELLERLOOI
58 174 Lianne Kuypers Quiz me / Someren
59 Malin Parmler Dagma Tangelo vd Zuuthoeve mierlo
60 Oda Charlotte Lyngvar Edonja Zirocco Blue VDL Baarlo
61 158 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere
62 Vincent Voorn sli byron concorde weert
63 Frederique Lebon Dream van Generhese Indian Gold Van Castershoeve Weert
64 217 Loewie Joppen Cardozo Blue Mr. Blue /
65 219 lucas mesqitas florieke lordanos /