Rubriek 2: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: aansluitend aan 1.10m
Piste 2
NN paarden worden niet geaccepteerd

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 26 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Tanja Torgilsman Dodette S Lux swolgen
2 Arnold Boerekamps Mac Flurdy KZ Massimo Asten
3 129 Kimberley Winsingh Urbine nn Raalte
4 Siebe Kramer Folies bergere Kannan X-6261 Sbs Oud beijerland
5 Manon Hees Ferrari Tangelo v/d Zuuthoeve Meterik
6 Marcel Groen diablo diarado mierlo
7 190 Malin Parmler elvira Zilverstar Mierlo
8 Dave Maarse Fastrella BM Astrello WELLERLOOI
9 Gaby Maarse HTS Danito Warrant WELLERLOOI
10 142 Mark Martens Eldorado Diarado Kessel
11 152 Pieter Keunen F.Umonia Chellano Z Kessel
12 Oda Charlotte Lyngvar Florilottie Numero Uno Baarlo
13 Rob Heyligers Eternal Vdl Wittinger Asten
14 Robby Krowoza Federer Ustinov Roermond
15 Rodrigo Almeida Cicero's Isaura Cicero van Paemel Z nn
16 224 Jeroen Scheepers Playboy blue Plot-blue België
17 204 Roosje Brouwer Benji / /
18 114 Sanna Olsson Dailady Lavaletto Nn
19 Kristine Seierstad Jaminka Jodokus Meterik
20 elad yaniv nn willich HC
21 Kristin Nyberg Tittut Tornesch Ysselsteyn
22 Mathijs van Asten ixy van de nachtegaele - ysselsteyn
23 lucas mesqitas dorlanda vingino grashoek
24 Monique van den Broek Dora van de Helle Castelino van de Helle nn
25 Pieter Bergmans Aloube Ludwig Von Bayern Meijel
26 Thiago Ribas da Costa Belinda Corland Ysselsteyn
27 215 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
28 136 Nicole Mestrom Voila / Swalmen
29 Michael Whyte Quilana Quo Vados I Halmstad
30 Pieter van Kemenade Con Amore Indoctro asten
31 130 Kimberley Winsingh Eros minka nn Raalte
32 Siebe Kramer Diablo Jodokus Oud beijerland
33 189 Malin Parmler Gitania Montender Mierlo
34 Dave Maarse Finesse B Vigo D'arsouilles WELLERLOOI
35 140 Mark Martens Elpherno Vingino Kessel
36 Sanne van 't Udink Deralinn Tolan R eindhoven
slepen (10 minuten)
37 Oda Charlotte Lyngvar Extreme VB Indoctro Baarlo
38 Rob Heyligers Farino MB Vaillant Asten
39 Robby Krowoza Ollando Roermond
40 Rodrigo Almeida Clinton nn
41 144 Jeroen Scheepers Febalt Ukato
42 Sanna Olsson E'special Berlin Grubbenvorst
43 201 Roosje Brouwer Easy Mr. Blue
44 143 Aniek Poels Edwina Berlin Nn
45 Christopher Klasener Florida Emilion nn
46 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof nn
47 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
48 elad yaniv nn willich HC
49 Monique van den Broek Farbantas nn
50 Pieter Bergmans Easy Rider Mr. Blue Meijel
51 Thiago Ribas da Costa Contuz Conthargos Ysselsteyn
52 Elina Petersson Billy on Ice billy congo weert
53 Frederique Lebon Estella W Carthino Z Weert
54 Sacha Dito jk horsetrucks celeste jkh commanchi helmond
55 Marten Gunnarsson Emerald Pablo van berkenbroek massbree
56 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze boekel
57 Mathijs van Asten Zorro -- ysselsteyn
58 18 Loewie Joppen Faberg Corneille Maasbree
59 Kristin Nyberg Valdelamadre Always First Carpaccio Ysselsteyn
60 131 Kimberley Winsingh Chanel nn Raalte
61 Siebe Kramer Chicky Tygo Oud beijerland
62 Malin Parmler COUCHETTE Z Kannan mierlo
63 Dave Maarse Falco Carambole WELLERLOOI
64 Oda Charlotte Lyngvar El Cate Cantos Baarlo
65 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
66 220 Robby Krowoza Bantos Roermond
67 Rodrigo Almeida Dito nn
68 223 Jeroen Scheepers King Kong Douglas België
69 Sanna Olsson Illinois Iowa Grubbenvorst
70 202 Roosje Brouwer diamanthy nn Waalre
71 149 Manon Hees Dark Spirit Meterik
72 Kristine Seierstad Nothing Hill Nintender Meterik