Rubriek 1: Klasse L (1.10 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang 10:00 uur!!
Piste 2
NN paarden worden niet geaccepteerd

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 26 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 232 Rens Vrolijk Billy / HC
2 135 Nicole Mestrom E- beau Diabeau Swalmen
3 Sanna Olsson Eragon Singapore Grubbenvorst
4 127 Kimberley Winsingh Fortado Verdi Raalte
5 Gaby Maarse Gaia Phin Phin WELLERLOOI
6 Kristine Seierstad Energy Douglas Meterik
7 8 Loewie Joppen Amber Crawford Maasbree
8 Marten Gunnarsson Costa z caretano z massbree
9 Martien Amendt Ferrari T Numero Uno Broekhuizenvorst
10 Siebe Kramer Fumonia R 10 Arthos R Oud beijerland
11 Tanja Torgilsman Genua Gaillard De La Pomme swolgen
12 Kristian Houwen Eastern Promise VM Chin Chin Wanssum
13 Aleksandra Cebulak Eleonalda Vigaro Wanssum
14 Arnold Boerekamps Fighting Leo G Vigaro Asten
15 Jeroen Scheepers Fairytale Eurocommerce Berlin België
16 Manon Hees Fellow Quidam De Revel Meterik
17 138 Mark Martens Damellie Quasimodo Kessel
18 Michael Whyte Dalphons V Clinton Halmstad
19 148 Pieter Keunen Eagle Eye HX Applaus Kessel
20 10 Kim Huige Gentille van de Wiel Nabab de Reve Kessel
21 Rob Heyligers Forl Caleandro Asten
22 Thiago Ribas da Costa Cezanne Z Clintissimo Ysselsteyn
23 Thijs Meulemeesters Hardcase Andiamo Z boekel
24 Amber Fijen for Kazimir Tangelo van de Zuuthoeve Nieuwstadt
25 Joseph Rothstein Fay Trjoka Indoctro Meijel
26
27 Massimo Antonioli Dylano Vleut grashoek
28 Yubo Fu Highsky Tunder van de Zuuthoeve nn
29 Sanne van 't Udink Freak Out Chello Ill VDL eindhoven
30 Robby Krowoza Cremant Roermond
31 24 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
32 Vienna Spigt Zynedi Loma Kigali Meterik
33 David van Dijke Clarissa Lord Z Wanssum
34 Annemiek Verlijsdonk Hippy Hip hop Meterik
35 133 Nicole Mestrom Graatje r Boss VDL Swalmen
36 Sanna Olsson Zalandra Zento Grubbenvorst
37 128 Kimberley Winsingh Labamba nn Raalte
38 Gaby Maarse Quatrella Quasimodo Z WELLERLOOI
39 Kristine Seierstad Jirco Kashmir van het schuttershof Meterik
40 11 Loewie Joppen For Ever de la Roque For Hero Maasbree
slepen (10 minuten)
41 Marten Gunnarsson Flach je T'aime Flamenco massbree
42 Martien Amendt Goblet Zacharov Broekhuizenvorst
43 Siebe Kramer Gometa Eldorado van de zeshoek Oud beijerland
44 125 Rob Heyligers Donna MB Converter Asten
45 Tanja Torgilsman Rosa Ohio Van De Padenborre swolgen
46 Kristian Houwen Fernet VM Kannan X-6261 Sbs Wanssum
47 Aleksandra Cebulak Feline Quatro Z Wanssum
48 Jeroen Scheepers Favoriet Zavall Vdl België
49
50 Emile Tacken Fortunato Meterik
51 139 Mark Martens Fast Forward nn Kessel
52 Michael Whyte Fantastic Zeolite Halmstad
53 150 Pieter Keunen Esmée Carthino Z Kessel
54 Thiago Ribas da Costa Dior Indoctro Ysselsteyn
55 Thijs Meulemeesters Falentina London boekel
56 Lotte List Shade Of Grey San Remo Venray
57 178 Yubo Fu Jumbo / Someren
58 Aniek Poels First Date Up to date nn
59 121 Rens Vrolijk Billy
60 26 Pieter Bergmans Four Seasons Mr. Blue Meijel
61 Rodrigo Almeida Cord nn
62 Oda Charlotte Lyngvar Fighter Nabab de Reve Baarlo
63 51 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
64 Heta Harju Gotika Goldrings waalre
65 Manon Hees Ferrari Tangelo v/d Zuuthoeve Meterik
66 Arnold Boerekamps Mac Flurdy KZ Massimo Asten
67 153 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Nn
68 134 Nicole Mestrom Fanta Sparta spartacus Swalmen
69 Sanna Olsson Beesje Cancara Grubbenvorst
70 129 Kimberley Winsingh Urbine nn Raalte
71 Rob Heyligers Grand Prix Arthos R Asten
72 120 Dave Maarse Frejus Astrello Wellerlooi
73 Gaby Maarse Lupitrella Lupicor II WELLERLOOI
74 159 Kristine Seierstad Caleandra Caleandro Meterik
75 15 Loewie Joppen Canturamo Maasbree
76 Marcel Groen gerlos diarado mierlo
77 Marten Gunnarsson good boy lucky boy massbree
78 Martien Amendt Granito Corland Broekhuizenvorst
79 Siebe Kramer Folies bergere Kannan X-6261 Sbs Oud beijerland
80 Tanja Torgilsman Dodette S Lux swolgen
81 Kristian Houwen Gladstone hs Chellthago Z Wanssum