Springen klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
DE STARTLIJSTEN ZIJN TE VINDEN OP www.startlijsten.nl ONDER PLAATSNAAM MERSELO!
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 9 januari 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 6 Marloes van Rattingen Viona D. Goodtimes Venray
2 332 Robert Bole Ajoy Orame Broekhuizen
3 183 Ellen Poels Cambridge Caretano Z Heide
4 232 Kiki Bergsma Witchcraft Flemmingh Leunen
5 277 Yannick Hendrikx Gregor Quidam De Revel Sf Bakel
6 216 Marten Gunnarsson good boy lucky boy Maasbree
7 96 Anne - Marie Poels Cwaprice Celestinus Swolgen
8 278 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno Bakel
9 279 Carlijn Sturme gotcha - Bakel
10 235 Sharon van Ralen Famous Londontimes Oosterhout
11 143 Bert Wierts George Ustinov Blerick
12 68 Paul Janssen Famelus Namelus Well
13 35 Emma Johansson Escada Cartano Blerick
14 234 Renske Vreeswijk Neo K Z Nonstop 1590 Bwp Echt
15 146 Celeste Smeets Winniefield - Beringe
16 175 Silke van Schaaik Chava Z Concas Z Venray
17 218 Marten Gunnarsson Grandino calvin z Maasbree
18 222 Kathelijne Maessen Dynamite Numero Uno Hegelsom
19 343 Paul van Wylick Fleur Carano Velden
20 108 Petra van Dijck Contente AL Contender Venray
21 241 Chiara Palmi Jalisco Royal Toulon X6772 Lottum
22 318 Babette Kuijpers for You & Me Z Oirlo
23 307 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
24 309 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
25 281 Rob van Bussel Ferdinand Clinton Bakel
26 282 Carlijn Sturme carera cardento Bakel
27 283 Yannick Hendrikx Sabatini-St-Ghyvan Z Sandro Boy Bakel
28 98 Anne - Marie Poels Galaxy Toulon Swolgen
29 236 Sharon van Ralen elite Londontimes Oosterhout
30 82 Paul Janssen Nougat van Oterhof Non-Stop Well
31 140 Bert Wierts Gamillus Jodokus Blerick
32 30 Emma Johansson Etorio Vittorio Blerick
33 276 Nicole Seuren Amadeus Griftenstein's Rubiquil Broekhuizenvorst
34 231 Kiki Bergsma Wild Riddem Montecristo Leunen
35 164 Anne Veldman Capitale SR C-indoctro Meerlo
36 192 Mel Thijssen forest gump Sevenum
37 230 Amber Knoops Alvaro Utopia Z Asca Z Venray
38 223 Kathelijne Maessen E-zi Zidane Hegelsom
39 219 Marten Gunnarsson Fanny NN Maasbree
40 163 Cynthia den Bak Bernadine Landlord Panningen
41 147 Celeste Smeets In The Mood Wandor Van De Mispelaere Beringe
42 60 Ge Derks Dalina V Wizzerd Meterik
43 38 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill Panningen
44 142 Bert Wierts Felicitas Indoctro Blerick
45 101 Petra van Dijck Contador Z Cidane Venray
46 72 Paul Janssen Gare du nord Indoctro Well
47 43 Kelly van de Pas Shelby SULLIVAN Kessel
48 39 Sem van de Pas So London Converter II Kessel
49 41 Kim Verstappen Goldykaat Quality Time Leunen
50 29 Luc Steeghs Eloma Vegas Vdl Baarlo
51 25 Emma Johansson Ferrara Numero Uno Blerick
52 19 Xander van Lit Stiphout's Carwin Lord Z Meterik
53 10 Gerco Steeghs Flox Vittorio Kessel
54 8 Luc Steeghs Eloma Vegas Vdl Baarlo
55 355 Michiel de Ruyter Ferrari Je t'aime Flamenco Meerlo