Springen klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
DE STARTLIJSTEN ZIJN TE VINDEN OP www.startlijsten.nl ONDER PLAATSNAAM MERSELO!
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 9 januari 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 30.-
7e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 352 Paul van Wylick Fameuze Namelus R Velden
2 99 Anne - Marie Poels Flash Numero Uno Swolgen
3 270 Rob van Bussel Forever Blue Chacco Blue Bakel
4 271 Carlijn Sturme From Heidi Andiamo Bakel
5 272 Yannick Hendrikx Esprit Calvaro Z Bakel
6 103 Miriam Ringleb Zazou Casco Kevelaer
7 137 Bert Wierts Evita Calvaro Blerick
8 46 Emma Johansson Dorothea Ustinov Blerick
9 185 Ellen Poels Cas Caretano Z Heide
10 92 Ruud Vermeulen Dibria - Swolgen
11 129 Niels Tacken Afrodite Nonstop 1590 Bwp Meterik
12 49 Paul Janssen Ealba V. Alba 69 Well
13 158 Martien Amendt Fire Bird Arizona Broekhuizenvorst
14 412 Melvin Greveling Ekita Larino Leunen
15 458 Sylvia Dorssers Eelcko ZAPATERO Maasbree
16 384 Desiree Rietveld Dim Sum Zurich Deurne
17 418 Fried van Stiphout Dimitri Vaillant Hegelsom
18 461 Beau Schuttelaar Flint K Zapatero vdl Tegelen
19 503 Robert Janssen Baltimore Cartano Wanssum
20 214 Melanie Gommans Blancasiana L Ultimo Venray
21 212 Marten Gunnarsson Flach je T'aime Flamenco Maasbree
22 233 Renske Vreeswijk Noa K Z Nonstop Echt
23 15 Gerco Steeghs Bella Donna Ustinov Kessel
24 27 Luc Steeghs Calva Chiva Z Calvaro 6 Baarlo
25 306 Bram Geerets Wokie Numero Uno Oirlo
26 41 Emma Johansson Carla Z Chippendale Z Blerick
27 740 Marek Leufkens Erita Namelus R Meterik
28 344 Paul van Wylick Charlotte Cayado Velden
29 372 Desiree Rietveld Ango De Lui Oklund Deurne
30 484 Gijs van de Mortel Quidam du buisson Z Quartz 2 adelheid Z Egchel
31 493 Gijs van de Mortel Elroso Wizzerd Wv Egchel
32 102 Anne - Marie Poels Flyer Numero Uno Swolgen
33 475 Gina van Wylick Catharina Z Carthano I Z Velden
34 457 Sylvia Dorssers Chacco Ferro Maasbree
35 442 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
36 417 Fried van Stiphout Bodernus V-k Odermus Hegelsom
37 191 Mel Thijssen Enrique Tangelo vd Zuuthoeve Sevenum
38 397 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelsom
39 413 Melvin Greveling Ultimeau Niveau Leunen HC
40 273 Rob van Bussel Franklin V Boss Bakel
41 274 Carlijn Sturme Arthos Arthos R Bakel
42 275 Yannick Hendrikx Falco V Calvaro Z Bakel
43 213 Marten Gunnarsson Costa z caretano z Maasbree
44 128 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
45 63 Paul Janssen Elvis Namelus R Well
46 50 Emma Johansson Shutterfly Sir Shutterfly Blerick
47 105 Miriam Ringleb Camelott Clinton Kevelaer
48 303 Kim Verdellen Basillio Emilion Melderslo
49 345 Paul van Wylick Brooklyn Berlin Velden
50 322 Babette Kuijpers Horse Victory's D-Day Valliane Oirlo
51 151 Jan Berben Beatle Berlin Beringe
52 23 Luc Steeghs Eloma Vegas Vdl Baarlo
53 312 Rob van Bussel Dubha D Cassini Bakel
54 561 Michael Grijmans Fox SW Indoctro Erp
55 593 Pieter Keunen Eagle Eye HX Applaus Kessel