Springen klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
DE STARTLIJSTEN ZIJN TE VINDEN OP www.startlijsten.nl ONDER PLAATSNAAM MERSELO!
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 8 januari 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
7e prijs: € 30.-
8e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 67 Anne - Marie Poels Ippon vh Rebelshof Catwalk vd Helle Swolgen
2 119 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Meterik
3 83 Ingrid Jakobsen Zsazsa Orlando Swolgen
4 66 Petra van Dijck Consido-al Heartbreaker Venray
5 107 Emma Johansson Queen Ps Placido Blerick
6 152 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
7 225 Anne Fritsen Coco Quicksilber Aarle-rixtel
8 320 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Nuenen
9 24 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
10 337 Paul van Wylick Eville Chatman Velden
11 188 Mel Thijssen Batistuta Emilion Sevenum
12 404 Melvin Greveling Blancasiana L Ultimo Leunen
13 382 Simon Jost Breezer Untouchable Deurne
14 91 Miriam Ringleb Lioness Lupicor Kevelaer
15 405 Melvin Greveling Zurich Eurocommerce Napels (21 009089 Leunen
16 208 Marten Gunnarsson Emerald Pablo Van Berkenbroek Maasbree
17 69 Anne - Marie Poels Celvin Rafael Swolgen
18 258 Rob van Bussel Darius Bakel
19 259 Carlijn Sturme Daytime Dreamer Bd Zurich Bakel
20 260 Yannick Hendrikx Explosief Numero Uno Bakel
21 121 Niels Tacken Diranca S Zambesi Meterik
22 427 Roald van Lankveld Landliebe Locato Ysselsteyn (lb)
23 437 Jan Janssen Dalihay Van Gogh Merselo
24 13 Emma Johansson Broekie Padinus Blerick
25 74 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
26 514 Elke Geraedts Carono Z Carat Baexem
27 154 Martien Amendt Coco-Strona Tinky Winky Broekhuizenvorst
28 321 Teddy van de Rijt Duvessa Memphis Nuenen
29 488 Gijs van de Mortel Quovetta Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z Egchel
30 489 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
31 76 Anne - Marie Poels Zilverfee Radisson Swolgen
32 288 Yannick Hendrikx Dalisca Quasimodo Vd Molendreef Bakel
33 438 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
34 338 Paul van Wylick Alonza Winningmood Van De Arenberg Velden
35 439 Jan Janssen Capriool Massimo Merselo
36 406 Melvin Greveling Carmina Van 't Castanea Hof Turbo Van 't Gestelhof Leunen HC
37 407 Siri Martine Bakken Upwood Goodtimes Leunen HC
38 300 Tamara Derckx Carrera Verdi Tienray
39 261 Rob van Bussel Excuse Me Quintender Bakel
40 226 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle-rixtel
41 289 Yannick Hendrikx Daisy-lyn Numero Uno Bakel
42 381 Simon Jost Balandra Iroko Deurne
43 28 Paul Janssen Do Alba Sam R Well
44 114 Emma Johansson Vdm Zieminka N Indoctro Blerick
45 33 Kim Verstappen Dukaat Tampa Leunen
46 139 Bert Wierts Exite Ginus Blerick
47 189 Mel Thijssen Zsa-Zsa Colander Sevenum
48 124 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
49 79 Petra van Dijck Cantaire-o Canturo Venray
50 323 Teddy van de Rijt Dollydot Cincinetti Nuenen
51 499 Laura Scheepers Czardas Wizzerd Wv Sevenum
52 569 Sophie Schoonwater Carizzo Cassinill Neeritter
53 584 Pieter Keunen Ellkenney Canturano Kessel
54 585 Pieter Keunen Esmée Carthino Z Kessel
55 603 Tim van de Oetelaar Danturano Canturano Kessel