Klasse L groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
ZBC Computers, HG Assurantiën Brabant BV en John Vermeulen fietsplezier.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 oktober 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Heeswijk
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 878 Kristine Seierstad Firatostha Vigaro Meterik
2
3 56 Peter van Hugten For-ever-d Tangelo v/d Zuuthoeve Mierlo
4 105 Lisanne van de Pasch Carrera S Corrado 1 Helmond
5 1430 Boy Peels Cisco's Evita Clinton Waalre
6 80 Rebecca Lindberg Chico Z Clinton I Aarle-rixtel
7
8
9 1446 Sanne van 't Udink Freak Out Chello Ill VDL Waalre
10 1307 Judith Oostenbrink Edwina Harley Vdl Grashoek
11 1661 Rob van Bussel Ferdinand Clinton Bakel
12 555 Ilse Gielen Who Fruhlingshaft Roggel
13 436 Sem Smolenaers Fhilavska Nabab De Reve Panningen
14 1271 Ashley Peters Balinda F.S. Balourado Nijnsel
15 581 Puck Zweegers Calando Indorado Leende
16 65 Kim Bressers Future van de Silverhoeve Cardento 933 Helmond
17 571 Pascal Knijnenburg El Salvador Ticallux Verte Bakel
18 359 Jaime Guerra Cindi Casall Elmpt
19 576 Luc Martens Deveny Ticallux Verte Bakel
20 1607 Harry van Dooren Jokina Dokkum de Rialfo Heeze
21 1325 Thieu Timmermans Feline de tamerville Carthino Z Vlijmen
22 110 Rosanne Janssen Dante -- X
23 89 Peter van Hugten Flash-D Connor Mierlo
24 669 Boy Peels Elandria Quasimodo Z Waalre
25 130 Lisanne van de Pasch Freule Verdi Helmond
26 1323 Sanne van Gendt Lincom's Fuchs Arezzo VDL Nuenen
27 586 Mikki Manche Zenzie Kennedy Valkenswaard
28 868 Mel Thijssen Forest gump Ukato Sevenum
29 781 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado Breugel
30 788 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
31
32 301 Esther Wijlaars Voque Oklund Geldrop
33 671 Ilse Fens Bacorde Parco Waalre
34 167 Rebecca Lindberg Halla Z Hickstead II Aarle-rixtel
35 430 Juus Bankers Diamond Lady Ustinov Deurne
36 574 Pascal Knijnenburg Eclips Apiatair Verte Bakel
37 1431 Boy Peels Zoe Z Zurich Waalre
38 141 Marieke van der Linden Eduard Vader Onbekend Bakel
39 95 Hilde Van Ansem A Chance Z Asca Z Milheeze
40 20 Kim Otten Fair lady Namelus R Asten
41 47 Kim Bressers Finally de revel Quidam De Revel Sf Helmond
42 5 Bram van Heijst Dingly Celano Nuenen
43 583 Puck Zweegers Chez-nous Cassini II Leende
44 144 Peter van Hugten Easy boy-d Calvaro 6 Mierlo
45 13 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl Nuenen
46 1 Kimberly Loos Katinka van de Laarbeekhoeve Vivaldi Du Seigneur Beek En Donk
47 1349 Renee van der Westen Feline V Ustinov Someren
48 646 Luc Martens Empress Bakel
49 119 Rosanne Janssen Mon Cheris Blue Z Mr. Blue X
50
51 116 Lisanne van de Pasch Faya Arezzo VDL Helmond
52 1272 Ashley Peters Balvea Berlin Nijnsel
53
54 1115 Thieu Timmermans falco tangselo vd zuuthoeve Vlijmen
55 1163 Laura van Hoof Kortex van het Distelhof Arko III Dommlen
56 1508 Summer Weezenbeek Waomi Corland Xxx