Klasse M groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
Jumbo Supermarkt, Helmondse Banden Centrale en Borduurstudio Elmar VOF.


Sleeppauze na startnummer 50.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 2 oktober 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Janssen
A Heijligers
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 38 Carlijn Sturme Daytime Dreamer Bd Zurich Bakel
3 1427 Michael Whyte Context Contendro I Someren
4 618 Miranda Harrington Viva La Quinta Quartz Adelheid Z Ospel
5 453 Ameen al Maghraby Cheltaro ? /
6 1520 Teun Vestjens Electra Vleut Sevenum
7 847 Jolein Roestenburg Canberra du keske Z Centino Du Ry Breugel
8 1355 Sarah Duggan caesar v/d elsakker Indoctro Prinsenbeek
9 322 Jaime Guerra Lego Carmarque Elmpt
10 903 Wil Schellekens Kalune van de Fruitkorf Kannan X-6261 Sbs Esbeek
11 872 John Steeghs Fair Play Gaillard de la Pomme Meterik
12 138 Rob van Bussel Excuse Me Quintender Bakel
13 273 Yannick Hendrikx Falco V Calvaro Z Bakel
14 98 Kim Sturme Ego Zidane Bakel
15 858 Rodrigo Morgado Donchalant Larino Venray
16 21 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
17 1530 Roald van Lankveld Landliebe Locato Ysselsteyn
18
19 1176 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
20 628 Freek Vestjens Extra Lexicon Sevenum
21
22 8 Maikel Coolen Caddington Vz Chippendale Z Geldrop
23 129 Maikel van Mierlo Dancing Boy Van Gogh Koningslust
24 936 Malin Parmler elvira Zilverstar Mierlo
25 234 Jorn Emschove VDL Groep Finley Darco W-001387-hgt Bwp Hoogeloon
26 404 Joep van der Kampen VDL Groep Eternal Flame Mr. Blue Hoogeloon
27 533 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
28 1156 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
29 1029 christopher kläsener cartina carthogran Swolgen
30 1553 Camila Mazza Smit Dee Jay nn Xxx
31 208 Nicole Caris gember Jalisco Maria
32 1018 Aniek Poels Davos Canturo Swolgen
33 873 John Steeghs Hop San Y Hip Hop Meterik
34 1178 Niels Kersten Clear Lady Lord Z Egchel
35 1425 Michael Whyte Canto Canturo Someren
36 1257 Sacha Dito Divino Numero Uno Helmond
37 1528 Pauliina Kostilainen Cascade III Z Calato Z Xxx
38
39
40 83 Mandy Jansen Cyrinda S Cartano Breugel
41 1283 krasimir dimitrov Lady Z Landor S Eersel
42 1318 Caroline Jordan Gulliver vd Grundhoeve Grafiti Van Den Bisschop Made
43 857 Rodrigo Morgado Emile Cicero Z van Paemel Venray
44 755 Jeroen Scheepers King Kong Douglas Meterik
45 651 Luc Martens Chique Z Chuck Z Bakel
46 260 Kevin Jochems Citanja Lord Z
47
48 485 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
49 147 Maikel van Mierlo Quovario Quartz Il Adelheid Z Koningslust
50 645 Christina Kallmert Celina Upgrade Oirlo
Pauze (10 minuten)
51 1074 Nina Stroucken Wendy Van De Elsakker Sheraton Echt
52 18 Kim Sturme Erina GLN Singapore Bakel
53 420 Kelly Jochems Flying Jackie Nabab De Reve Achtmaal
54 620 Teun Vestjens choclate blush Sevenum
55 849 Jolein Roestenburg Game De Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
56 995 Roald van Lankveld Eduard Eldorado vd Zeshoek Ysselsteyn (lb)
57 1540 Lars Kersten jerommeke jodokus Egchel
58 1514 Freek Vestjens Basha Cartano Sevenum
59 1354 Sarah Duggan Funky v/d Elsakker Namelus R Prinsenbeek
60 1031 christopher kläsener charlie harley Swolgen
61 614 Zygimante Ausraite Massimo Boy Massimo Sevenum
62 91 Mandy Jansen Dabrina S Major De La Cour Breugel
63 1602 Aniek Poels Grand Amour Nabab De Reve Swolgen
64
65 250 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
66 1525 Rob Heyligers Four Seasons Mr. Blue Made
67 1405 Leon Hegge Chucky HDH Calido I Geldrop
68 442 Nicole Caris en nou Tangelo Maria Hoop
69
70 933 Malin Parmler COUCHETTE Z Kannan Mierlo
71 539 Arnold Boerekamps C'est Ca Massimo Asten
72 1360 Tanja Torgilsman Splendid Spender S Swolgen
73 1498 Martina Bellini Cassiopea nn Xxx
74 1217 Jan Maly Davito Canturano Maasbree
75 165 Maikel van Mierlo Empire Vigaro Koningslust
76
77 249 Kevin Jochems Ecica Quidam de Revel
78
79 131 Caroline Jordan Fahrenheit Sandro Beast Made
80
81 1426 Michael Whyte Cassinha Cassini Il Someren
82
83 1319 Sanne van Gendt Lincom's Adonis Franco Nuenen
84 1278 Jeroen Bruens Bibisi CKV Calato Kama Eindhoven
85 859 Rodrigo Morgado Djodjo Vaillant Venray
86 25 Rob Heyligers Elotti Cardento Made
87
88
89 1258 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z Helmond
90 1502 Tristan Marchal Aranca Mermus R Someren
91 1306 Kevin Jochems Sawyer L'Enchante ? /
92 1328 Max van de Rijt Choco White Nuenen
93 994 Roald van Lankveld Doriena V Numero Uno Ysselsteyn (lb)
94 650 Christina Kallmert Earinosa Lexicon Oirlo
95 1052 Rik van de Kruys Jadorus-Star Pavarotti Van De Helle Weert
96 307 Jaime Guerra Easy Verdi Elmpt
97
98 187 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
99 1611 Aniek Poels Edwina nn Swolgen
100 1620 Christopher Kläsener Cera nn Xxx
101 1062 Jonna Martinson Eros Indorado Heeze
102 1571 Ida Wilhelmsson Bagira nn Xxx
103
104 1485 Kelly Jochems Quibus nn Achtmaal
105 1497 Martina Bellini East Berlin nn Xxx
106 164 Martien Adelaars Dolce-Vita Lancester Nn