Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht dit is een voorlopge startlijst
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 6 december 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Heeswijk
H van Rooij
C Reijnders
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 336 Puck Zweegers Calando Indorado
2 74 Sanne van Gendt Lincom's Fuchs Arezzo VDL Nuenen
3 337 Mikki Manche Zenzie Kennedy
4 300 Lenneke Rothengatter VDL Groep Fominka Clinton I
5 247 Lisanne Verdonk Enerma Unaniem Oudenbosch
6 289 Chloe Verheij Evelien Nassau Velhoven
7 281 Jan Conijn Viva da Quinta Quartz adelheid Z Son En Breugel
8 263 Jolanda Visser Verdientje Verdi Nn
9 279 Nina Stroucken Wendy Van De Elsakker Sheraton Echt
10 277 Fleur de Groot Washita Radisson Gemert
11 273 Rosanne Janssen Mon Cheris Blue Z Mr. Blue Lierop
12 67 Roald van Lankveld Doriena V Numero Uno Ysselsteyn (lb)
13 97 Marlies Hoorn Duke Sion Lord Z Sevenum
14 271 Britt van Golstein Brouwers Winston Osmium Asten
15 301 Joep van der Kampen VDL Groep Emily Cristo
16 258 Laura van de Ven Vickie Pacific Eersel
17 255 Malin de Vries Zig Zag Cor De Emilion Z Leende
18 340 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
19 316 Peter van Gaal Elstar Indoctro
20
21 205 Yentl Tops Zamara Pacific Veldhoven
22 207 Myrna de Ridder Barbos S Cartano Veldhoven
23 266 Thom van Dijck Cinderella Z Chacco Blue St Oedenrode
24 332 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton
25 170 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
26 108 Noortje Gevers Diara du Rona Z Diarado Nijnsel
27 131 Julia Geers Darwin Quantum Breugel
28 29 Kimberly Peter Ducati Carolus II Eindhoven
29 89 Rianne Heerebeek Dollar Girl Calvaro Oostelbeers
30 290 Chloe Verheij Fanni Nassau Veldhoven
31 14 Senna van Eerd Knegt's Cascavel Tangelo Van De Zuuthoeve Veldhoven
32 63 Roald van Lankveld Fianta Arizona Ysselsteyn (lb)
33
34
35 118 Yves Winkelmolen Earthquake saros van het gestelhof Son En Breugel
36 302 Joep van der Kampen VDL Groep Eldorado Mr. Blue
37 99 Robbert Ehrens Exclucieve VDL MR. Blue Sevenum
38 137 Maikel Coolen Caddington Vz Chippendale Z Geldrop
39 110 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
40 195 Lisa Aarts Zipper Haarlem Helvoirt
41 206 Yentl Tops Dame blanche Quasimodo Vd Molendreef Veldhoven
42 265 Thom van Dijck Fair play Zacharov St Oedenrode
43 7 Joyce Habraken Common Sense Canturo Heeze
44 79 Dianne Merks Eva Numero Uno Sint Oedenrode
45 200 Joey Alberti Canmore Eurocommerce Toulouse .
46 362 Mandy Grootegoed Don Diablo Vermont
47 71 Sanne van Gendt Lincom's Fontaine Blue Zirocco Blue Vdl Nuenen
48 176 Boy Peels Ishtar vd Broekkant Clinton Waalre
49 333 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy
50 171 Tristan Marchal Ajay Chipandel Someren
51 242 Maurice Winters Carli De La Ferme Blanche Z Caridor Z Neerpelt
52 117 Yves Winkelmolen Evita Canturano Son En Breugel
53 109 Nicoline Speet Zeewinde Casco Oploo
54 199 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl Nuenen
55 196 Jalissa Steevens Silas Stalypso
56 65 Roald van Lankveld Landliebe Locato Ysselsteyn (lb)
57 60 Maud van den Bogaart Dakota Van Gogh Oss
58 49 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Breugel