klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Afmelden via edeleros@hotmail.com

Let op! Bij afmelding blijft het inschrijfgeld verschuldigd!
​Dit kun je overmaken op reknr. NL26 RABO 0104952326
t.n.v. L.R.V. Het Edele Ros te Beek.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 11 oktober 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 183 Kars van der Cruijsen Laura Largo W B Hulsberg
2
3 202 Femke Vos Grappa Contact Van De Heffinck B Born
4 222 Tim Drummen Dapeppa Lordanos B
5 139 Fabienne Cortenraad A Berlina Z Vader Onbekend B Valkenburg
6 54 Babs Melotte Lance Freedom Z Largo W B Bocholtz
7
8 102 Jo-elle Jorissen Etana-J Viostaverte B Simpelveld
9 113 Lynn Meijers www.lekkerspanje.nl Harley Vdl B Schimmert
10 73 Peggy Golsteijn Al Capone RG Cicero van Paemel Z B Roosteren
11 129 Paul Cruts Dianthe JM Rousseau B Lemiers
12 77 Dave Hendriks Diva -- B Heerlen
13 117 Dion Hofman Ziezo Jetset-d B Wijnandsrade
14 96 Emma Van Der, Linde Ceasar Vainqueur B Weustenrade
15 119 Jo Jorissen Farando Indorado B Simpelveld HC
16 123 Philippe Vercauteren Casaro Z Casantos B Bunde
17 135 Kimberly Buijsers Winnie Treasure Z B Schinveld
18 126 Nico Nelissen Carona Numero Uno B Geleen HC
19 137 Baranca Buijsers Freedom FAVORY DAHES-15 B Schinveld
20 141 Jolanda Takken Donna Cardento B Selfkant
21 146 Lisa Linders Durn Zacharov B Nuth
22 226 Hanneke Knops Aida PS Z Andiamo B HC
23 184 Kars van der Cruijsen Que Serra Quintessence V/d Laars Heide Z B Hulsberg
24 148 Henri van Monfort Can Do Z Calvaro 6 B Echt
25 105 Jo-elle Jorissen Dynamic B B Simpelveld
26 25 Dave Potalivo Enya Diarado B Kerkrade
27 165 Tim Kisters Cartouch Calvino Z B Landgraaf
28 107 Jo-elle Jorissen Dynamic B B Simpelveld HC
29 161 Bo Evers Florette Vigaro B Munstergeleen
30 46 Marita Palm Caprice Triomphe De Muze B Dieteren
31 147 Sayge Quaedvlieg Femme Fatale Vader Onbekend B Waldfeucht
32 238 Jamie van Hek Zinique Concorde B
33 127 Ivana Meurs Ginchinbreaker CHIN CHIN B Heerlen
34 59 Elron Hermans Elinora JOH Ace B Merkelbeek
35 124 Jouelle Nelissen Zilana Jupilot B Geleen HC
36 125 Nico Nelissen Carpaccio B Geleen HC
37 43 Rafke van Klaveren Zerostar Quick Star B Munstergeleen
38 8 Chayenne van den Berg Aurelia ARROBA CORAC B Simpelveld
39 114 Lynn Meijers www.valiance.nl Bolero B Schimmert
40 250 Nouelle Brentjens Elza Escudo I B
41 144 Kim Eberson Quick Laura P Vader Onbekend B Susteren
42 130 Paul Cruts Donfire Hippique Daddy Cool B Lemiers
43 93 Kirsten Gabriel Callaloupe Z Calvados Z B Voerendaal
44 187 Joey Alberti Gigaberlina Baltic VDL B Einighausen
45 26 Dave Potalivo Cassira Catum B Kerkrade
46 63 Vera Frissen Expert Celano B Cadier En Keer
47 88 Sanne Aben Widor Indoctro B Montfort
48 82 Monique Evers Piona Z Pablo Van Berkenbroeck B Munstergeleen
49 246 Henry Meijers CGD Upsake B HC
50
51 70 Nadine Van Der Burg Miniman Solitair B Bunde
52 53 Babs Melotte Millennium Hormann Ratino Ramino B Bocholtz
53 79 Joyce Meerts Flash First Grade B Selfkant-schalbruch
54 58 Eefke van den Bosch Devoted Damsel Oscar B Hulsberg
55 157 Maurice Hinskens Borna Odermus R B Landgraaf
56 36 Chelsey Roks Bubbles -- B Valkenburg A/d Geul
57 22 Joy Geurts Dante vd Castershoeve Vader Onbekend B Selfkant
58 136 Kimberly Buijsers Bailey Baloubet Du Rouet B Schinveld
59 98 Demi Kerens Darthago S Silverstone B Hoensbroek HC
60 185 Kars van der Cruijsen Essaouira Linton B Hulsberg
61 181 Jo Coumans Aquicha Z Divine (acrobaat Nra 89*5) B Spaubeek
62 49 Joelle Hellebrekers Buema Vista Calato B Einighausen
63 103 Jo-elle Jorissen Blizzard Up To Date B Simpelveld
64 227 Marco Geerkens Be Quick Acapulco Z B