1.30m. rubriek nationaal - klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
Sneltransport van de Boogaard BV, Reef BV en Rabobank.



In deze rubriek mag geen HC gestart worden.


 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 4 oktober 2015
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Enckevoort
B van Enckevoort
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 175.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 726 Manon Hees Don Cello Douglas Meterik
2
3 1248 Rodrigo Almeida Jk Horsetrucks Mr. Harrison Darco Helmond
4 1593 Mark Martens Eldorado Diarado Meijel
5 820 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
6 1228 Vicky Helthuis Disinaa Rubert R Weerselo
7 361 Kevin Jochems Ecifee Cicero Z van Paemel /
8 1373 Simon Schroeder Explosion Applaus Blerick
9 1362 Fleur van Lier Deejay Harley Vdl Sevenum
10 1085 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
11 1692 Christopher Klasener Catch Me nn
12 1028 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Nederweert
13 1449 Sanne van 't Udink Action Z Artos Z Waalre
14 1007 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
15 486 Maikel van der Vleuten Delina Verdi Someren
16
17 1190 Ellen Beckers - van Bussel Digrassi Chin Chin Roggel
18 1589 Mark Martens Diablo nn Meijel
19 1160 Yves Winkelmolen berlusconi Oklund Best
20 1457 Joris van Helmond Acajou Wandor van de mispelaere Asten
21 865 Rodrigo Morgado Donchalant Larino Venray
22 114 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
23 403 Mitch Laseur Dermie Carembar De Muze Soest
24
25 386 Megan Laseur especially for you Calvaro 6 Soest
26 288 Lisanne van de Pasch Dilona Cicero Z van Paemel Helmond
27 196 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
28 1524 Teun Vestjens Calata nn Sevenum
29 1694 Christopher Klasener Cera nn
30 640 Freek Vestjens Don-Diego Andiamo Speciale Sevenum
31 1107 Yenca Sips Bella Fortuna Ukato Terneuzen
32 1433 Boy Peels Hargentina vd Broekkant Argentinus Waalre
33 1669 Maikel van der Vleuten Cupido nn Someren
34 754 Lian Timmermans China Nonstop 1590 Bwp Hoogeloon
35 812 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
36
37
38 1071 Ren van Zuilen Capone Cashandcarry Helden
39
40 146 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Asten
41 1565 Mitch Laseur Amerilla nn Soest
42 615 Miranda Harrington Zambuca Z Z?rich Ospel
43 833 Robbert Ehrens Cermeta W Mr. Blue Sevenum
44 1144 Mitchel Sonneveld Exclusive Citty Corland Sprundel
45 725 Manon Hees ceraville Contact v.d Heffink Meterik
46 1450 Sanne van 't Udink Beat It Barinello Waalre
47 370 Kevin Jochems Ma Cherie Conello /
48 1375 Simon Schroeder pride Pizarro Blerick
49 131 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
50 570 Arnold Boerekamps D'angelo Tangelo van de Zuuthoeve Asten
51 887 John Steeghs Enasco Fortuna Lexicon Meterik
52 990 Teddy van de Rijt Dollydot Cincinetti Nuenen
53 584 Luc Martens Dylana Verte Unaniem Bakel
54 1397 Ahmed Al Naggar Upsylon V/d Broekkant Darco Asten
55 306 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
56 1486 Kelly Jochems Paddys Darco nn Achtmaal
57 1245 Rodrigo Almeida hopefull mr. blue Helmond
58 481 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue Someren
59 194 Tom Martens Guilder's Empire Of The Sun Carembar De Muze Ospel
60 274 Jack Ansems t Woatsler Diego Vaillant X
61
62 704 Jens van der Meer Cassanova Lucky Boy Tilburg
63 179 Bianca Schoenmakers Eminence Hdh Arezzo VDL Geldrop
64 22 Jarno van Erp Zadonis Lupicor Oss
65 1175 Niels Kersten Chablis Chacco Blue Egchel
66 835 Robbert Ehrens Ecusson V. Gentelman Sevenum
67 687 Boy Peels Banderas Tygo Waalre
68 223 Gabryella Dufour Bling Bling Hdh Calvino Z Heeze
69 496 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
70 1146 Mitchel Sonneveld Derbyland Corland Sprundel
71 228 Gijs van de Mortel Quovetta Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z Egchel
72 1706 Kristian Houwen Vona Cantos
73 1264 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z Helmond
74 723 Manon Hees Dolinda Douglas Meterik
75 1686 Kevin Jochems Graseful W Cicero Z
76 1546 Niels Knape Dantura Canturo Xxx
77 1673 John Steeghs G-contact nn Meterik
78 1518 Freek Vestjens Crazy in Love nn Sevenum
79 698 Maarten Aarts Zelena Cartier Vd Heffinck Helmond
80 321 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
81 150 Niclas Parmler VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
82 458 Joep van der Kampen VDL Groep Dirkowitz Indoctro Hoogeloon
83 657 Miranda Harrington Daloa Lupicor Ospel
84 161 Bianca Schoenmakers El-Rapide HDH Douglas Geldrop
85 632 Sandra Klaessen Captain Andy -- Neer
86 821 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
87 202 Tom Martens Czarny Crawford Ospel
88 565 Arnold Boerekamps S.l.i. Cashmaker Cassini I Asten
89 783 Wilgard Theuws Darlin-F Zurich Arendonk
90
91 896 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard
92 834 Robbert Ehrens Baratino E Cartano Sevenum
93 263 Jack Ansems Remmits Eastborn Cavalier X
94 360 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck X
95 1564 Mitch Laseur Escape nn Soest
96 232 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov Heeze
97 1704 Joris van Helmond Disco DIAMANT DE SEMMILY Asten
98 271 Megan Laseur Cheeminee Lupicor Soest
99
100 1705 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv
101 1363 Fleur van Lier Bienvenu Numero Uno Sevenum
102 214 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
103 686 Boy Peels Balandria Air Jordan Z Waalre
104 109 Jarno van Erp Blikvanger Hamlet Oss
105 1249 Rodrigo Almeida hitparade kashmir vh schuttershof Helmond
106 128 Bianca Schoenmakers Chupa Chups HDH Clearway Geldrop
107 477 Eyal Gat Casper Cartano Someren