1.30m. rubriek nationaal - 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
Emmers ruitersport, Hostellerie Vangaelen, ASP Schoonmaakdiensten Pietersen, De Burgh Eindhoven BV en Van Nunen Transport & Logistiek.




Maximaal 3 paarden per deelnemer.
De organisatie behoudt zich het recht bij grote deelname het aantal paarden per deelnemer te limiteren op 2.
Bij voldoende tijd kan gewijzigd worden naar 2 fasen speciaal.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 3 oktober 2015
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Enckevoort
B van Enckevoort
Prijzengeld
1e prijs: € 225.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 1295 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Middelbeers
3 277 Lisanne van de Pasch Chanel Verdi Helmond
4 1319 Sanne van Gendt Lincom's Adonis Franco Nuenen
5 1267 Marwin van den Nieuwenhuijzen Empire Calvaro Z Sint-oedenrode
6 1686 Kevin Jochems Graseful W Cicero Z
7 5 Vicky Helthuis Batman S Larino Weerselo
8 1239 Rodrigo Almeida hopefull mr. blue Helmond
9
10 247 Megan Laseur especially for you Calvaro 6 Soest
11 199 Jack Ansems t Woatsler Diego Vaillant X
12 1343 Pieter van Kemenade Cassady Casmir Z Asten
13 157 Jaime Guerra golden pleasure champion for pleasure Elmpt
14 158 Gijs van de Mortel Quovetta Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z Egchel
15 1565 Mitch Laseur Amerilla nn Soest
16 908 Wil Schellekens Foltaire G. Franco Esbeek
17 132 Tom Martens Czarny Crawford Ospel
18 350 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck X
19 881 John Steeghs Enasco Fortuna Lexicon Meterik
20 812 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
21 354 Jarno van Erp Blikvanger Hamlet Oss
22 1242 Rodrigo Almeida Jk Horsetrucks Mr. Harrison Darco Helmond
23 455 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
24 1432 Boy Peels Hargentina vd Broekkant Argentinus Waalre
25 869 Mel Thijssen Zsa-Zsa Colander Sevenum
26
27 461 Juus Bankers Cogito Mr. Blue Deurne
28 290 Kevin Jochems Ma Cherie Conello /
29 501 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II Nuenen
30 514 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
31 553 Arnold Boerekamps Equinox Numero Uno Asten
32 1701 Christopher Klasener Charly nn
33 271 Megan Laseur Cheeminee Lupicor Soest
34 557 Anke van Oerle Dollar Boy O Upgrade Panningen
35 580 Luc Martens Dylana Verte Unaniem Bakel
36 267 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
37
38 615 Miranda Harrington Zambuca Z Z?rich Ospel
39 1663 Mark Martens Epherno Vingino Meijel
40 1368 Simon Schroeder Explosion Applaus Blerick
41 207 Jack Ansems Remmits Eastborn Cavalier X
42 97 Jaime Guerra Dominick Numero Uno Elmpt
43 715 Manon Hees Dolinda Douglas Meterik
44 112 Kim Sturme Doretta Vittorio Bakel
45 907 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
46 909 Jari van de Biggelaar Cialotti Contendro 1 Esbeek
47 118 Tom Martens Guilder's Empire Of The Sun Carembar De Muze Ospel
48 174 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
49 1702 Rodrigo Almeida JK Horsetrucks Hitparade nn Helmond
50 34 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
51 1696 Christopher Klasener Catch Me nn
52 1312 Sarah Duggan earl v/d elsakker Namelus R Prinsenbeek
53 710 Rens Spreuwenberg Zodiac Kroongraaf Kessel
54 1486 Kelly Jochems Paddys Darco nn Achtmaal
55
56 368 Jarno van Erp Zadonis Lupicor Oss
57 1219 Jan Maly Darek Quick Lauro Z Maasbree
58 281 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
59 1477 Jens van Grunsven Carlos Contender Erp
60 1478 Rob van Grunsven Chandra A Contendro I Erp
61 1510 Maikel van der Vleuten Cupido nn Someren
62 477 Eyal Gat Casper Cartano Someren
63 556 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
64 864 Rodrigo Morgado Tasmina des Terdrix Major d'Olbiche Venray
65
66 1324 Sanne van Gendt Lincom's Wamose Quidam De Revel Sf Nuenen
67 882 John Steeghs G-Contact Contact van de Heffinck Meterik
68
69
70 833 Robbert Ehrens Cermeta W Mr. Blue Sevenum
71 337 Mitch Laseur Dermie Carembar De Muze Soest
72 1593 Mark Martens Eldorado Diarado Meijel
73 1421 Robin van de Wetering Corleone P Numero Uno De
74 1704 Joris van Helmond Disco DIAMANT DE SEMMILY Asten
75 491 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
76 1573 Malin Parmler Hockney nn Mierlo
77
78
79 990 Teddy van de Rijt Dollydot Cincinetti Nuenen
80 120 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
81 277 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
82 1380 Ahmed Al Naggar Caribou Du Seigneur Z Caridor Z Asten
83 457 Ameen al Maghraby Synderella ? /
84 813 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
85 1416 Niels Kersten Chablis Chacco Blue Egchel
86 218 Jack Ansems Demorc Canturano X
87 264 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
88 1476 Jens van Grunsven Dutch Blue Mr. Blue Erp
89 1569 Marcel Groen Quick Step nn Mierlo
90 283 Martien Amendt Candilla Z Candillo Junior Broekhuizenvorst
91 717 Manon Hees Don Cello Douglas Meterik
92 190 Bianca Schoenmakers El-Rapide HDH Douglas Geldrop
93 684 Boy Peels Balandria Air Jordan Z Waalre
94 630 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino Neer
95 445 Joep van der Kampen VDL Groep Dirkowitz Indoctro Hoogeloon
96 60 Niclas Parmler VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
97 29 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z Achtmaal
98 39 Mandy Jansen Dabrina S Major De La Cour Breugel
99 1000 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn (lb)
100 839 Robbert Ehrens Hisa Indoctro Sevenum
101 540 Kristian Houwen Vona Cantos Wanssum
102 1698 Christopher Klasener Cera nn
103 1220 Jan Maly Diamond Quick Heto Quick Lauro Z Maasbree
104 1316 Bram van Gaal Caro Concorde Gemonde
105 558 Arnold Boerekamps S.l.i. Cashmaker Cassini I Asten
106 1200 Britt van Golstein Brouwers Dascin Rascin Asten
107 319 Lisanne van de Pasch Dilona Cicero Z van Paemel Helmond
108 892 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
109 504 Eric Jr. van der Vleuten casantos Carthino Z Someren
110 428 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue Someren
111 1564 Mitch Laseur Escape nn Soest
112 613 Miranda Harrington Daloa Lupicor Ospel
113 1257 Sacha Dito Divino Numero Uno Helmond
114 77 Carlijn Sturme Daytime Dreamer Bd Zurich Bakel
115 261 Yannick Hendrikx Explosief Numero Uno Bakel
116 142 Robin van de Wetering Evithya Diarado De
117 1213 Loewie Joppen Ilatina Nabab De Reve Maasbree
118 72 Jaime Guerra Van De Sar Il Zento Elmpt
119 1365 Beau Schuttelaar Firefly Zidane Tegelen
120 303 Kevin Jochems Van Schijndel's Hickstead Il Hamlet /
121 208 Nicole Caris gember Jalisco Maria Hoop
122 272 Martien Amendt Coco-Strona Tinky Winky Broekhuizenvorst
123 129 Maikel van Mierlo Dancing Boy Van Gogh Koningslust
124 1635 Jarno van Erp Ziësto Go Lupicor Oss
125 134 Kim Sturme Eyecatcher Carthino Z Bakel
126 143 Bianca Schoenmakers Chupa Chups HDH Clearway Geldrop
127 697 Maarten Aarts Zelena Cartier Vd Heffinck Helmond
128 703 Jens van der Meer Cassanova Lucky Boy Tilburg
129 688 Boy Peels Banderas Tygo Waalre
130
131
132 707 Rens Spreuwenberg Clavel Z Clearway C H Kessel
133 1455 Joris van Helmond Acajou Wandor van de mispelaere Asten
134 537 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
135 757 Lian Timmermans China Nonstop 1590 Bwp Hoogeloon
136 771 Martine van den Eynden Eliot Verdi Lepelstraat
137
138 796 Sanna Olsson Cayenne Celano Ospel
139 814 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
140 836 Robbert Ehrens HFM Force Haggai Catwalk van de Helle Sevenum
141 713 Manon Hees ceraville Contact v.d Heffink Meterik
142 863 Rodrigo Morgado Donchalant Larino Venray
143 884 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere Meterik
144 893 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard
145 901 Nicky Deurzen Carrera Heartbreaker Elsendorp
146 200 Bianca Schoenmakers Eminence Hdh Arezzo VDL Geldrop
147 1025 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Nederweert
148 914 Malin Parmler dagma tangelo van de zuuthoeve Mierlo
149 1589 Mark Martens Diablo nn Meijel
150 1167 Tanja Torgilsman Dodette S Lux Swolgen
151 984 Teddy van de Rijt Duvessa Memphis Nuenen
152 1010 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
153 1417 Niels Kersten Carefull Numero Uno Egchel
154 292 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
155 1083 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
156 1102 Gabriel Coumans Chocolat Punch Triomphe De Muze Deurne
157 1352 Maikel van Mierlo Quovario Quartz Il Adelheid Z Koningslust
158 1201 Britt van Golstein Brouwers Winston Osmium Asten
159 1214 Loewie Joppen Codermie Odermus R Maasbree
160 104 Martien Adelaars Ardette S Lancester Nn
161 151 Robin van de Wetering ILUNA VD DUVELSHOEVE Ciciro Z De
162 1221 Jan Maly Deblin H.V. Berlin Maasbree
163 1229 Vicky Helthuis Disinaa Rubert R Weerselo
164 1366 Emma Johansson Broekie Padinus Blerick
165 1367 Simon Schroeder pride Pizarro Blerick
166 1261 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z Helmond
167 1389 Roel Holthuizen Carpe Diem Colbert GTI Elst
168 1512 Maikel van der Vleuten Quiz me nn Someren
169 1122 Martine van den Eynden Dicampione Indoctro Lepelstraat
170 705 Rens Spreuwenberg Cienna G Wizzerd Wv Kessel
171 1542 Niels Knape Dantura Canturo Xxx