Klasse L groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
ZBC Computers, HG Assurantiën Brabant BV en John Vermeulen fietsplezier.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 oktober 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Heeswijk
M Janssen
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1679 Gabryella Dufour Duo Penotti HDH Ustinov Heeze
2 1522 Teun Vestjens Queen Josephine nn Sevenum
3 1516 Freek Vestjens Catweazle nn Sevenum
4 396 Joep van der Kampen VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
5 478 Lenneke Rothengatter VDL Groep Fominka Clinton I Hoogeloon
6 1587 Anne Veldman Capitale SR C-indoctro Xxx
7 1364 Tristan Marchal Ajay Chipandel Someren
8 1541 Niels Kersten First One nn Egchel
9 1179 Lars Kersten Valerie onbekend Egchel
10 1289 Anne Jansen Emigrant van het Broeckshof Vaillant Eersel
11 1121 Michelle Arts Zovenge Revenge W Brunssum
12 79 Kim Sturme Edalma Zirocco Blue Bakel
13 1075 Nina Stroucken Cartier Royal Cassini 1 Echt
14 761 Jeroen Scheepers Falko Emilion Meterik
15 1672 Lian Timmermans Charmeur Tigo Hoogeloon
16 601 Kristian Houwen Fernet VM Kannan X-6261 Sbs Wanssum
17 1429 Michael Whyte Canisha Cancara Someren
18
19
20 860 Rodrigo Morgado Echo Blue Venray
21 157 Rob Heyligers Grand Prix Arthos R Made
22 998 Roald van Lankveld Ekiet Jumpilot (ex Jumper) Ysselsteyn (lb)
23 550 Arnold Boerekamps Mac Flurdy KZ Massimo Asten
24 1572 Malin Parmler Fleurbelle nn Mierlo
25 1579 Robbert Ehrens Exclucieve VDL MR. Blue Sevenum
26 6 Mandy Jansen Escudo-s Cicero Z van Paemel Breugel
27 1277 Jeroen Bruens Bigtime Sex-appeal Eindhoven
28 1609 Christina Kallmert Falony Cardento Oirlo
29
30 1021 Aniek Poels first date up to date Swolgen
31 1644 Christopher Kläsener Florida nn Xxx
32 1415 Gabryella Dufour Feline-s Andiamo Heeze
33 1054 Moniek Wouters Korana's Erino Larino Hulsel
34 1079 Ad Reyrink Dilandra Namelus R Diessen
35
36 176 Jack Ansems Remmits Americo Al Pacino W X
37 1642 Kristian Houwen Thunder Tyson Wanssum
38 1500 Rob van Bussel Franklin V Boss Bakel
39 48 Carlijn Sturme From Heidi Andiamo Bakel
40 435 Kelly Jochems Cynthia Z Calvados Z Achtmaal
41 1403 Leon Hegge Fanny Fee HDH nn Geldrop
42 1675 Niels Kersten Knuffel nn Egchel
43
44 1063 Jonna Martinson Fiji Lexicon Heeze
45 1095 Maurice Winters Carli De La Ferme Blanche Z Caridor Z Neerpelt
46 1359 Tanja Torgilsman Rosa Ohio Van De Padenborre Swolgen
47 1180 Lars Kersten Enturano NN Egchel
48
49 305 Yannick Hendrikx Esprit Calvaro Z Bakel
50 631 Teun Vestjens Fame Ircolando Sevenum
51 898 Rob van Oyen Florence Warrant Asten
52 1515 Freek Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
53 1078 Ad Reyrink Zilandra Numero Uno Diessen
54 1610 Christina Kallmert Flanagan Clinton I Oirlo
55 1053 Moniek Wouters Sorana's Erana Warrant Hulsel
56 1678 Rob Heyligers Donna MB nn Made
57 28 Mandy Jansen Amadeus S Z Andiamo Z Breugel
58 861 Rodrigo Morgado forlan nn Venray
59 476 Nicole Caris jabadabadoe jodokus Maria Hoop
60
61 997 Roald van Lankveld Erik Eldorado Van De Zeshoek Ysselsteyn (lb)
62 1658 Rodrigo Almeida Diamond Blue Mr Blue Helmond
63
64 934 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur Mierlo
65 1618 Tori Stuckey Caleandra nn Xxx
66 602 Kristian Houwen Eastern Promise VM Chin Chin Wanssum
67
68 1597 John Steeghs Corsini nn Meterik
69 1321 Sanne van Gendt Lincom's Filini Arezzo VDL Nuenen
70 14 Ellen Poels Cas Caretano Z Heide
71 1358 Tanja Torgilsman Genua Gaillard De La Pomme Swolgen
72 1580 Robbert Ehrens Diamond Blue Zirocco Blue Vdl Sevenum
73 1509 Miranda Harrington Edalinda nn Ospel
74 1684 Johan Klein Zieverink Ceduna nn Lierop
75 430 Kelly Jochems Fay Indoctro Achtmaal
76
77 1161 Rachelle Verhoeven Earthquake Saros Van 't Gestelhof Best
78 607 Mark Berenschot J'aime La Vie Cicero Wanssum
79
80
81 999 Roald van Lankveld Fianta Arizona Ysselsteyn (lb)
82 456 Nicole Caris funny Tangelo Maria Hoop
83 335 Jaime Guerra epic Canturano Elmpt
84 154 Jack Ansems Edition Uno H Numero Uno X
85 149 Rob van Bussel Forever Blue Chacco Blue Bakel
86 1703 Christina Kallmert Damiro Tangelo Van De Zuuthoeve Oirlo
87 59 Carlijn Sturme Arthos Arthos R Bakel
88 1552 Camila Mazza Smit Jazzmir nn Xxx
89 19 Mandy Jansen Fade-S Andiamo Breugel
90 1080 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
91 1681 Gabryella Dufour Vakwerk's Energy nn Heeze
92 1428 Michael Whyte Cascarinho Cascari Someren
93 1232 Rodrigo Almeida Jk Horsetrucks Graniet -- Helmond
94 1162 Rachelle Verhoeven Gasolina van de Helle Castelino Vd Helle Best
95 635 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
96 1529 Nicole Caris Christa Oh nn Maria
97 1322 Sanne van Gendt Lincom's Fontaine Blue Zirocco Blue Vdl Nuenen