Klasse M groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
Jumbo Supermarkt, Helmondse Banden Centrale en Borduurstudio Elmar VOF

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 2 oktober 2015
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Janssen
A Heijligers
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 1096 Gabriel Coumans Flippant Baloubet Du Rouet Deurne
3 1539 Lisanne van de Pasch Eutaro C Calvaro Z Helmond
4 120 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
5 285 Maxime de Clercq Cardouch Z Calvaro Someren
6 1149 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
7 151 Robin van de Wetering ILUNA VD DUVELSHOEVE Ciciro Z De
8
9 904 Wil Schellekens Evertina Verdi Esbeek
10 835 Robbert Ehrens Ecusson V. Gentelman Sevenum
11 1589 Mark Martens Diablo nn Meijel
12
13
14
15 948 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
16 749 Jeroen Scheepers Playboy blue Plot-blue Meterik
17 1151 John Josephs Eldorado W Douglas -
18 295 Jolanda Visser Verdientje Verdi Heeze
19 1097 Gabriel Coumans Endgame Canturo Deurne
20 177 Lisanne van de Pasch J'oublie S Winningmood van der Aerenberg Helmond
21 1639 Rodrigo Almeida JK Horsetrucks Danturano Canturano Helmond
22 724 Rens Spreuwenberg Esprit Sir Scandic Kessel
23 848 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Breugel
24 1519 Teun Vestjens Extream Lexicon Sevenum
25 834 Robbert Ehrens Baratino E Cartano Sevenum
26 316 Maxime de Clercq Fabulous Ustinov Someren
27 905 Wil Schellekens Enturano Lord Z Esbeek
28
29 900 Nicky Deurzen All You Need Abke Elsendorp
30 756 Jeroen Scheepers Febalt Ukato Meterik
31 1592 Mark Martens Epherno nn Meijel
32 142 Robin van de Wetering Evithya Diarado De
33 1559 Tom Martens Star Top Z nn Ospel
34 224 Jorn Emschove VDL Groep Empire For Pleasure Hoogeloon
35 625 Freek Vestjens Everlina Lexicon Sevenum
36
37
38 33 Kim Bressers Escalade Numero Uno Helmond
39
40 214 Sherin Hogenkamp Evolien Tangelo v/d Zuuthoeve Someren
41 418 Linda Edefall Nadouch Z Nelson Z Deurne
42 30 Kim Sturme Fadina GLN Padinus Bakel
43
44 192 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
45 648 Christina Kallmert BML Dominica NL Ustinov Oirlo
46
47
48
49 827 Robbert Ehrens Chacco Me Biolley Chacco Blue Sevenum
50 81 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck X
51 1606 Harry van Dooren Cool Mamut Cartino Heeze
52 1459 Boy Peels Ishtar vd Broekkant nn Waalre
53 1659 Freek Vestjens Chelsea nn Sevenum
54
55
56 170 Lisanne van de Pasch Dilena Vigaro Helmond
57 1421 Robin van de Wetering Corleone P Numero Uno De