Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
Wellink Ceasar BV, van de Gevel Mechanisatie en Boomkwekerij v. Eijcken
 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 1 oktober 2015
Tijd: 19:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H van Rooij
a van Heeswijk
M Janssen
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 65.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 1445 Mirjam Bierings GoGo Westerhoven
3 1443 Merel van Hulsel Joeblesse Zilverstar T Westerhoven
4 1483 Kiko Arends Carlos Caroso Huissen
5
6 1353 Chiara Dirks ufana Karandasj Helmond
7
8
9 1301 Toon Aarts Zalsa Sonique Neerpelt
10
11
12
13
14 1158 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Best
15 1088 Phil Theelen Whoopi Romantico Ii Haelen
16 1154 Senna Diks all star jewel amazing Overpelt
17 1142 Yvonne van Kemenade Desperado Onbekend Nederwetten
18 1049 Elisa Brouwers Astazia Lupicor Mierlo
19
20
21 1537 Delphine Klopper Gigelo Eldorado van de Zeshoek Badhoevedorp
22
23 365 Linda Peeters domino Beringe
24 693 Bente Kuipers Go go move Bustique .
25 50 Ellen Poels Cambridge Caretano Z Heide
26 1484 Kiko Arends Celine Du buisson Calvaro Huissen
27 790 Jan Sleegers Antivo Mistral Nuenen
28 826 Leny Krijger Estina Arendonk
29 854 Sophie Luykx Wisaletha Mantovani Eindhoven
30 1287 Anne Jansen Emigrant van het Broeckshof Vaillant Eersel
31
32 1108 Merel van Kooten Fnrs-manege Combinatie Paard -- Geldrop
33
34
35
36
37 1050 Rik van de Kruys castelnovo z canabis z Weert
38
39 1159 Melissa Verhoeven Hulk nn Best
40 889 Liesbeth Berben Cuverdi Verdi Heythuysen
41 1023 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
42 974 Vanessa van Heesbeen Zieta Le Belle Z Ziezo Venlo
43 1536 Samantha Beekman Elisabeth nn Geldrop
44 1087 Phil Theelen Kibidou Topas Haelen
45 791 Jan Sleegers Dare Angel Z Daredevil Nuenen
46
47 1058 Samantha Swinkels Kalusha Verona Geldrop
48 1048 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
49 3 Maikel Coolen Evanton V CAMPBELL VDL Geldrop
50 702 Anouk van de Nieuwenhuijzen Irena Z Inoctro Keldonk
51 156 Linda van Litsenburg Flow FS delamanga Geldrop
52 323 Linda Peeters El-Nino Ukato Beringe
53 694 Bente Kuipers Chianti Argentinus .
54 31 Shirley Lemmen Dulk's Dueno Quasimodo Z Maasbree
55 53 Sharon Lemmen Galantos h.v. Cantos Maasbree
56 127 Bram van Heijst Dingly Celano Nuenen
57 2 Jos van Heijst Faldez Dubai Nuenen
58 1460 Juliette Kromeich Quimortelle Z Quidam De Revel Helvoirt
59 891 Petra Coppus Glennis Grace Quality Time Baarlo
60 551 Sayge Quaedvlieg Femme Fatale Vader Onbekend Koningsbosch
61
62
63 1634 Ivana Meurs Ginchinbreaker CHIN CHIN Xxx
64 266 Jolanda Visser Cipollini Z JKH Trucks Commanchi Heeze