5 jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
Kuhn Geldrop, Van Doorn Dakspecialisme Zuid BV en Hans Dings Sporthorses.

Deze rubriek komt in aanmerking voor puntenregistratie en wordt op punten beoordeeld.

 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 1 oktober 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Heeswijk
M Janssen
Prijzengeld
1e prijs: € 175.-
2e prijs: € 125.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 80.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1309 Sarah Duggan Funky v/d Elsakker Namelus R Prinsenbeek
2 1472 Rob Heyligers Farino MB Vaillant Westerhovn
3 903 Wil Schellekens Kalune van de Fruitkorf Kannan X-6261 Sbs Esbeek
4 1276 Jeroen Bruens Bibisi CKV Calato Kama Eindhoven
5 1210 Loewie Joppen Faberg Corneille Maasbree
6 1268 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint-oedenrode
7 1186 Marten Gunnarsson faltic Baltic Maasbree
8 1465 Lucas Coimbra Corraconta Corrado Ellikom
9 9 Kelly Jochems Flying Jackie Nabab De Reve Achtmaal
10 746 Jeroen Scheepers Febalt Ukato Meterik
11 80 Rebecca Lindberg Chico Z Clinton I Aarle-rixtel
12 1405 Leon Hegge Chucky HDH Calido I Geldrop
13 230 Martien Amendt Ferrari T Numero Uno Broekhuizenvorst
14 243 Dennis Evertse Felix Zambesi Bakel
15 401 Anne - Marie Poels Flinn Namelus R Swolgen
16 450 Rob Heyligers Fire Vleut Made
17 1583 Aniek Diks Fiarabo Diarado Xxx
18 589 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud Beijerland
19 1282 krasimir dimitrov Cash Flow Carambo Eersel
20 943 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur Mierlo
21 1184 Marten Gunnarsson frija air force Maasbree
22 363 Gabryella Dufour Feline-S Andiamo Heeze
23 262 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
24 237 Jolanda Visser Verdientje Verdi Heeze
25 1570 Ida Wilhelmsson Feaess Friend nn Xxx
26 488 Rob Heyligers Forl Caleandro Made
27 1636 Anne - Marie Poels Flyer Numero Uno Swolgen
28 427 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo Koningslust
29 749 Jeroen Scheepers Playboy blue Plot-blue Meterik
30 1404 Leon Hegge Fight for it Larino Geldrop
31 293 Bianca Schoenmakers F-Ninjo HDH Napels Geldrop
32 245 Martien Amendt Falsterbo Vleut Broekhuizenvorst
33 564 Kristian Houwen Fernet VM Kannan X-6261 Sbs Wanssum
34 1584 Aniek Diks Fame Kojak Xxx
35 590 Siebe Kramer Fire Bleu BH Mr Bleu Oud Beijerland
36 778 Martine van den Eynden Falou Eldorado Van De Zeshoek Lepelstraat
37 263 Dennis Evertse Finn Bustique Bakel
38 1310 Sarah Duggan Faiserstern v/d elsakker Indorado Prinsenbeek
39 377 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Westerhovn
40 966 Boaz Rich Fenn Eldorado Van De Zeshoek Asten
41 1572 Malin Parmler Fleurbelle nn Mierlo
42 410 Maikel van Mierlo Fearless Tangelo v/d Zuuthoeve Koningslust
43 1576 Monique van den Broek Farbantas Sevenum
44 1185 Marten Gunnarsson Flach je taime flamenco Maasbree
45 748 Jeroen Scheepers Falko Emilion Meterik
46 387 Anne - Marie Poels Flash Numero Uno Swolgen
47 1181 Siebe Kramer Fumonia R 10 Arthos R Oud Beijerland
48 1473 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Westerhovn
49 1585 Aniek Diks Freestyle Cantos Xxx
50 1403 Leon Hegge Fanny Fee HDH nn Geldrop