4 jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt gesponsord door:
Haumont BVBA, vd Vin Ramen en Kozijnen BV en Vandervelden Algemene Bosbouw

Deze rubriek komt in aanmerking voor puntenregistratie en wordt op punten beoordeeld.


 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 1 oktober 2015
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Heeswijk
H van Rooij
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 80.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2
3 1224 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
4 1216 Jan Maly Good lord Vader Onbekend Maasbree
5 1209 Loewie Joppen King Kong of Picobello Z Kannan X-6261 Sbs Maasbree
6 343 Gabryella Dufour Goldfinger HDH Arktos Heeze
7 776 Martine van den Eynden Google Nonstop 1590 Bwp Lepelstraat
8 433 Rob Heyligers Goanita Zandor Z Made
9 1128 Fleur van Lier Garonne Baltic VDL Sevenum
10 523 Eyal Gat Bandit De Texo Lamm de Fetan Someren
11 519 Eric Jr. van der Vleuten Sex Appeal Spartacus Someren
12 577 Kristian Houwen Gladstone hs Chellthago Z Wanssum
13 1057 Jonna Martinson NN Heeze
14
15 1395 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
16 201 Martien Amendt Goblet Zacharov Broekhuizenvorst
17 1582 Aniek Diks Urbanis R Untouched Xxx
18 1631 Leon Hegge Geertje Vleut Geldrop
19 1275 Jeroen Bruens Garcia ckv Calvados Eindhoven
20 1225 Asaf Abudi Gezant Vader Onbekend Maasbree
21
22
23 902 Wil Schellekens C Casquetto Esbeek
24 349 Gabryella Dufour Gummy Bear HDH Crespo VDL Heeze
25
26 777 Martine van den Eynden Gaucho Verdi Lepelstraat
27 1308 Sarah Duggan Grees v/d elsakker Indoctro Prinsenbeek
28 284 Bianca Schoenmakers Gerlinus HDH Sheraton Geldrop
29 1633 Jeroen Scheepers Chananje-landra Tangelo Van De Zuuthoeve Meterik HC
30 1269 Marwin van den Nieuwenhuijzen Golinda FH Toulon Sint-oedenrode
31 1468 Mindi Korvenoja G.ophelia Vader Onbekend Sevenum
32 579 Kristian Houwen Girl rv Quality Time Wanssum
33 600 Harry van Dooren Napoleon vd Brouwershoeve z Non Stop Heeze
34 1624 Rob Heyligers G-Star Corland Made
35 587 Siebe Kramer Gometa Eldorado van de zeshoek Oud Beijerland
36 1464 Lucas Coimbra Godivas Boy Vingino Ellikom
37
38 524 Eyal Gat Clementine CARRICO Someren
39 516 Eric Jr. van der Vleuten Ledarco de septon darco Someren
40 500 Martien Amendt Granito Corland Broekhuizenvorst
41 1625 Rob Heyligers Gilista Baltic VDL Made
42 413 Anne - Marie Poels Cartouche Crawford Swolgen
43 68 Rebecca Lindberg Galaya Harmony Aarle-rixtel
44 275 Bianca Schoenmakers Chocolate Dream HDH Capistrano Geldrop
45 1538 Kristian Houwen Thunder HS nn Wanssum
46 1235 Rodrigo Almeida jk horsetrucks wishes crown jk horsetrucks wish Helmond