Oefenrubriek B HC


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Alleen HC starts
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 7.50
Datum: 5 mei 2012
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Marten Gunnarsson Codermie Heeze
2 Suzan van Gastel Chaplin Douglas Nijnsel
3 Sharon van Dommelen Balouco's Bon Vivant Balouco Heeze HC
4 Jeroen van Tienen Dks Aron Burggraaf Reusel
5 Jan Verellen Bink Contact V/D Heffinck Ommel
6 Anouk Kort Hargentina Van De Broekkant Argentinus Heeze
7 Dane Hoeve Bali X
8 Jan Berben beruby namelus Beringe
9 Gabryella Dufour Disco douglas Geldrop
10 Thom van Dijck AO,s CD veneur Sint Oedenrode HC
11 Myrna de Ridder Bacchus S Cartano X
12 Maaike Schoormans N.n n.n Hapert
13 Jose de Vries Asanta Casantos Helvoirt
14 Monique van den Broek Baghi Upgrade Sevenum
15 Marloes van Stiphout Beauté Harley VDL X
16 Caroline Manders Cella Donna Carthino Z Valkenswaard
17 Mandy Jansen nn4 Cartano Breugel
18 Geert van Asten Catangelo Rp Tangelo Van De Zuuthoeve Heeze
19 Suzan van Gastel Comtessa Oklund Nijnsel
20 Christina Kallmert Harry Heeze
21 Martijn van Stiphout nn nn X HC
22 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carlous II Nuenen
23 Jan Berben belana verdi Beringe
24 Kim Rothengatter Clarima Clarimo Duizel HC
25 Edwin Vogel Verkeerswijs Curly Pierrot Ospel
26 Ruben Lamers Hanturo vd Broekkant Budel
27 Jeroen van Tienen Diego Cartano Reusel
28 Lisanne van de Pasch Devon Unaniem Helmond
29 Anouk Kort Dior Van De Broekkant Indoctro Heeze
30 Thom van Dijck Curzia nn Sint
31 Dion van Groesen Vdl groep Quasina Z X
32 Gabryella Dufour Charlie Original Vdl (ex. Welcome) Geldrop
33 Monique van den Broek Ungaro de la Pomme Crown Z Sevenum
34 Dane Hoeve Bandessa Heeze
35 Patrick Lemmen Doctro Indoctro Sevenum
36 Suzan van Gastel AO's Chuck Triomph de Muze Nijnsel
37 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard HC
38 Jan Verellen Acarina Hold up Premier Ommel
39 Christina Kallmert Celina Upgrade Heeze
40 Jose de Vries Winsome Indoctro Helvoirt
41 Nick van de Mortel Nashville Mermus R Eindhoven HC
42 Karlijn Scheepens Frubocun Z Franco Best HC
43 Anne-Marie van Helmont Espoir Van 't Merelsnest Clinton Eindhoven
44 Yindee van Wanrooij Cacharel S Rascin Son HC
45 Joyce Habraken Quasaro Quidam De Revel Heeze HC
46 Lisanne van de Pasch Dilona Cicero Z van Paemel Helmond
47 Marwin van den Nieuwenhuijzen Calipso Heeze
48 Marten Gunnarsson Chapeau Heeze
49
50 Willemijn Poels Buristo Heartbreaker Heeze
51 Thom van Dijck Domina CSG Berlin Sint Oedenrode
52 Jeroen van Tienen copia Cobra Reusel
53 Jan Verellen Arlina Balou Du Rouet Z Ommel
54 Dane Hoeve Granny v 't Heike Heeze
55 Gabryella Dufour Channoek Vulcano Th. Geldrop
56 Maaike Schoormans N.n n.n Hapert
57 Suzan van Gastel Chemical Brother Celano X